Edyta Grzyb II Wicemiss

Portal internetowy „Bieganie” zakończył konkurs na najładniejszą biegaczkę w kraju. Była zawodniczka Unii Hrubieszów Edyta Grzyb została wybrana drugą wicemiss.

W konkursie wzięło udział 12 zawodniczek z naszego kraju, wytypowanych wśród wielu kandydatek do finału przez organizatorów.

Wygrała córka byłej rekordzistki świata w biegu na 100 m przez płotki Grażyny Rabsztyn (rekord 12,36), 23 – letnia Kaja Tokarska z AZS AWF Warszawa, również płotkarka (rek. żyć. 13,42).

Na 2 miejscu uplasowała się trenująca biegi krótkie osiemnastoletnia Anna Kiełbasińska z Polonii Warszawa. Rekordy życiowe 60 m – 7,66 h; 100 m – 11,78; 200 m – 23,80; 400 m – 53,89;

Na bardzo wysokim trzecim miejscu po głosach internautów uplasowała się obecnie zawodniczka AZS AWF Warszawa medalistka Mistrzostw Polski, Hrubieszowianka od urodzenia, 22 – letnia Edyta Grzyb.

LubieHrubie gratuluje Edycie tak wysokiego miejsca, rodzicom urodziwej córki, braciom siostry, a mieszkańcom Hrubieszowa tak wysportowanej, zgrabnej i pięknej dziewczyny.

Na zdjęciu – Edyta Grzyb podczas treningu.