Galeria Vlepek Klubowych i Sportowych

Revia Park zaprasza na I Międzynarodową Galerię Vlepek Klubowych i Sportowych ze zbiorów Tomasza Pakuły oraz Najstarszego i Najlepszego Forum Vlepkowego w Polsce vlepy.fora.pl. Samoprzylepne obrazki, rozklejane na murach, słupach, przystankach, klatkach schodowych i autobusach, będą gościły w murach Revii Park!

Reklamy

W sobotę 12 listopada o godz. 14 nastąpi uroczyste otwarcie wystawy, a chwilę później na parkingu przed Revia Park wystąpi dla Państwa grupa Frantic Riders Squad Zamość z pokazem ekstremalnej jazdy ma motocyklach.

W niedzielę także nie zabraknie atrakcji! Pokazy Freestyle Football z udziałem Michała Rycaja – brązowego medalisty Mistrzostw Świata z Malezji, Pawła Wierzchowskiego i Serhiya Myroniuka z Ukrainy. Do tego pokazy karate w wykonaniu Zamojskiego Klubu Karate Tradycyjnego, pokazy tańca Patryka Kawki – Mistrza Świata w tańcu „Electric boogie” i konkursy z nagrodami! Uwieńczeniem będzie panel dyskusyjny o piłce nożnej i kolekcjonerstwie wlep pod tytułem „Piłka nożna dla kibica” z udziałem zaproszonych gości.

To wszystko już 12 i 13 listopada w Galerii Revia Park w Zamościu, ul. Lubelska 40. Zapraszamy!

***

Program minutowy
I Międzynarodowej Galerii
Vlepek Klubowych i Sportowych

12 listopada

Godz. 14:00 Uroczyste otwarcie I Międzynarodowej Galerii Vlepek Klubowych i Sportowych

Po otwarciu pokaz ekstremalnej jazdy ma motocyklach (stunt i freestyle) w wykonaniu Frantic Riders Squad Zamość (parking przed Revia Park)

13 listopada

14:00 – 15:00 I blok pokazów

15:00 – 15:30 Panel dyskusyjny o piłce nożnej i kolekcjonerstwie wlep pod tytułem „Piłka nożna dla kibica” z udziałem zaproszonych gości (część I)

15:30 – 16:30 II blok pokazów

16:30 – 17:00 Panel dyskusyjny o piłce nożnej i kolekcjonerstwie wlep pod tytułem „Piłka nożna dla kibica” z udziałem zaproszonych gości (część II)

17:00 – 18:00 III blok pokazów

I Międzynarodowa Galeria Vlepek Klubowych i Sportowych