Halowe Mistrzostwa Miasta w Skoku Wzwyż

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

W sali sportowej TRÓJKI 18.12.2009 r. odbyły się Otwarte Halowe Mistrzostwa Miasta w skoku wzwyż. Podczas tych zawodów uzyskano wiele wartościowych wyników na skalę miasta, województwa i polski.

***

Wyniki zawodów w kategorii dziewcząt:

1.Katarzyna Wiśniewska 1995 GIM-3 138cm
2.Zuzanna Kuczyńska 1997 SP-3 135cm
3.Marta Kaczmarska 1994 GIM-3 120cm
4.Sylwia Simon 1994 GIM-3 120cm
5.Iwona Zielińska 1996 GIM-3 115cm
6.Maja Wlazło 1996 GIM-3 115cm

Wyniki zawodów w kategorii chłopców:
1.Bartłomiej Grzyb 1994 GIM-3 190cm
2.Jarosław Kapkin 1994 GIM-2 170cm
3.Marcin Bakalarczuk 1993 GIM-3 160cm
4.Jakub Żygawski 1994 GIM-3 155cm
5.Kamil Szelestowski 1994 GIM-3 150cm
6.Maciej Bronicki 1994 GIM-3 150cm
7.Eryk Kościowski 1996 GIM-2 145cm
8.Rafał Woźniak 1994 GIM-2 145cm
9.Krzysztof Duławski 1994 GIM-3 140cm
10.Michał Krzebiet 1995 GIM-3 140cm
11.Kacper Nowosad 1996 GIM-3 130cm
12.Bartek Olejarz 1994 GIM-3 130cm

Komisja sędziowska:
1.Marek Kitliński
2.Czesław Drączkowski
3.Kamil Wojciechowski
4.Dominik Stajszczyk
5.Wiesław Grzyb

***

MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W KATEGORII KLAS IV

Wyniki dziewcząt:

1.Karolina Niemczyk – 110cm
2.Inga Bodnar – 105cm
3.Gosia Chmielewska – 100cm
4.Gosia Borkowska – 95cm
5.Karolina Roch – 90cm
6.Alicja Perehubka – 90cm

Wyniki chłopców:

1.Przemysław Kasztelan – 115cm
2.Patryk Fijołek – 110cm
3.Hubert Chachler – 105cm
4.Bartek Chachler – 105cm
5.Kamil Warecki – 105cm
6.Przemysław Reguła – 100cm
7.Artur Sagan – 100cm
8.Łukasz Izmaiłowski – 100cm
9.Maciej Warenica – 100cm
10.Patryk Bobrowski – 95cm
11.Miłosz Orzechowski – 95cm

MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W KATEGORII V-VI

Wyniki dziewcząt:

1.Zuzanna Kuczyńska – 130cm
2.Kinga Bronicka – 125cm
3.Dominika Zając – 120cm
4.Ola Hołdaś – 120cm
5.Joanna Chodun – 115cm
6.Wiktoria Soja – 115cm
7.Daria Małecka – 115cm
8.Ola Malowana – 115cm
9.Paulina Kidyba – 110cm
10.Anna Radomska – 110cm
11.Karolina Pachla – 110cm
12.Ola Daciuk – 110cm
13.Ola Szostak – 110cm
14.Sylwia Kozak – 105cm
15.Paulina Majewska – 105cm
16.Iga Mirocka – 95cm

Wyniki chłopców:

1.Bartek Krasocki – 135cm
2.Mateusz Wasiak – 125cm
3.Damian Jóźwiak – 125cm
4.Paweł Małyska – 125cm
5.Dominik Skoczylas – 125cm
6.Jakub Kamieniarz – 120cm
7.Mateusz Mierzwa – 120cm
8.Oktawian Czerniak – 120cm
9.Krystian Kopczyński – 120cm
10.Mateusza Frańczuk – 115cm
11.Marek Koronowicz – 115cm
12.Kostek Mękal – 115cm
13.Konrad Łukiewicz – 110cm
14.Oskar Rutkowski – 110cm

***

MISTRZOSTWA GIMNAZJUM NR 3

Wyniki dziewcząt:
1.Katarzyna Wiśniewska – 138cm
2.Marta Kaczmarska – 120cm
3.Sylwia Simon – 120cm
4.Iwona Zielińska – 115cm
5.Maja Wlazło – 110cm

Wyniki chłopców:

1.Bartłomiej Grzyb – 190cm
2.Marcin Bakalarczuk – 160cm
3.Jakub Żygawski – 155cm
4.Kamil Szelestowski – 150cm
5.Maciek Bronicki – 150cm
6.Krzysztof Duławski – 140cm
7.Michał Krzebiet – 140cm
8.Kacper Nowosad – 130cm
9.Bartek Olejarz – 130cm

***

Zawodnicy oraz Nauczyciele Wychowania – Fizycznego bardzo dziękują Panu Burmistrzowi Miasta Hrubieszowa, Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 3 i Gimnazjum nr 3 za szeroką pomoc w zorganizowaniu tych zawodów. Za okazane wsparcie dziękujemy również Panu Markowi Kitlińskiemu i Panu Mirosławowi Szuprowi.

Duże podziękowania kierujemy w stronę głównego organizatora i wykonawcy – Pana Dominika Stajszczyka.

Nauczyciele W – F z SP nr 3 i Gimnazjum nr 3

***

Komunikat opracował:
Nauczyciel W-F w G-3
Wiesław Grzyb

Foto:
Tomasz Lenard

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009