Halowe Mistrzostwa Powiatu Hrubieszowskiego w Lekkiej Atletyce – wyniki

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

29 stycznia w hali HOSiR w Hrubieszowie odbyły się Halowe Mistrzostwa Powiatu Hrubieszowskiego w Lekkiej Atletyce. Wzięły w nich udział reprezentacje 16 szkół, wystartowało 284 zawodników.

***

KOMUNIKAT
Z HALOWYCH MISTRZOSTW POWIATU
HRUBIESZOWSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE
HRUBIESZÓW 29.01.2009 r.

I Szkoły Ponadgimnazjalne rocznik 1992 i starsi

Bieg 45m ppł dziewczęta:
I miejsce – Teterycz Aneta ZS Nr 1 Hrubieszów wyn, 8,27 12pkt
II miejsce – Koszałko Katarzyna ZS Nr 2 Hrubieszów wyn, 11,79 9pkt
III miejsce – Basa Wioletta ZS Nr 1 Hrubieszów wyn, 15,16 7pkt

Bieg 45m ppł chłopcy:
I miejsce – Czyrka Piotr ZS Nr 3 Hrubieszów wyn, 7,38 12pkt
II miejsce – Kupiec Kamil ZS Nr 1 Hrubieszów wyn, 7,56 9pkt
III miejsce – Słupski Kamil ZS Nr 1 Hrubieszów wyn, 8,16 7pkt
IV miejsce – Podolak Damian ZS Nr 4 Hrubieszów wyn, 8,51 5pkt
V miejsce – Zieliński Paweł ZS Nr 4 Hrubieszów wyn, 11,94 4pkt

Bieg 45m dziewczęta:
I miejsce – Martyniuk Karolina ZS Nr 2 Hrubieszów wyn, 7,19 12pkt
II miejsce – Kusiak Aleksandra ZS Nr 2 Hrubieszów wyn, 7,29 9pkt
III miejsce – Balicka Kamila ZS Nr 4 Hrubieszów wyn, 7,30 7pkt
IV miejsce – Czarnecka Beata ZS Nr 3 Hrubieszów wyn, 7,60 5pkt
V miejsce – Bondyra Agata ZS Nr 1 Hrubieszów wyn, 8,23 4pkt
VI miejsce – Płonkowska Iga ZS Nr 3 Hrubieszów wyn, 8,54 3pkt
VII miejsce – Furmaga Edyta ZS Nr 1 Hrubieszów wyn, 9,21 2pkt
VIII miejsce – Diaczuk Justyna ZS Nr 4 Hrubieszów wyn, —- 1pkt

Bieg 45m chłopcy:
I miejsce – Gabryś Marcin ZS Nr 1 Hrubieszów wyn, 6,04 12pkt
II miejsce – Poterucha Alek ZS Nr 4 Hrubieszów wyn, 6,15 9pkt
III miejsce – Nowicki Kamil ZS Nr 3 Hrubieszów wyn, 6,21 7pkt
IV miejsce – Smyrak Artur ZS Nr 4 Hrubieszów wyn, 6,58 5pkt
V miejsce – Kosel Marcin ZS Nr 1 Hrubieszów wyn, 6,60 4pkt
VI miejsce – Tytuła Artur ZS Nr 3 Hrubieszów wyn, 6,62 3pkt
VII miejsce – Buczyński Kamil ZS Nr 3 Hrubieszów wyn, 6,84 2pkt

Bieg okólny (5 okrążeń hali) dziewczęta:
I miejsce – Koszałka Beata ZS Nr 2 Hrubieszów wyn, 1:38,72 12pkt
II miejsce – Ulanicka Marianna ZS Nr 2 Hrubieszów wyn, 1:39,18 9pkt
III miejsce – Wala Joanna ZS Nr 1 Hrubieszów wyn, 1:44,82 7pkt
IV miejsce – Furmaga Ewelina ZS Nr 1 Hrubieszów wyn, 1:51,04 5pkt
V miejsce – Koza Marzena ZS Nr 4 Hrubieszów wyn, 1:58,11 4pkt
VI miejsce – Kruczkowska Anna ZS Nr 4 Hrubieszów wyn, 2:03,76 3pkt

Bieg okólny (5 okrążeń hali) chłopcy:
I miejsce – Raczyński Mikołaj ZS Nr 2 Hrubieszów wyn, 1:25,41 12pkt
II miejsce – Skrzyński Bartłomiej ZS Nr 1 Hrubieszów wyn, 1:25,72 9pkt
III miejsce – Mielniczuk Adrian ZS Nr 3 Hrubieszów wyn, 1:26,01 7pkt
IV miejsce – Bielecki Bartłomiej ZS Nr 1 Hrubieszów wyn, 1:32,08 5pkt

Sztafeta (4×1 okrążenie hali) dziewczęta :
I miejsce – Martyniuk Karolina, Koszałko Katarzyna, Ulanicka Marianna,
Koszałka Beata – ZS Nr 2 Hrubieszów wyn, 1:6,92 12pkt
II miejsce – Drożdżak Justyna, Bondyra Agata, Wala Joanna,
Teterycz Aneta – ZS Nr 1 Hrubieszów wyn, 1:7,11 9pkt

III miejsce – Balicka Kamila, Kowarska Weronika, Dudka Joanna,
Wójcik Magda – ZS Nr 4 Hrubieszów wyn, 1:19,26 7pkt

Sztafeta (4×1 okrążenie hali) chłopcy:
I miejsce – Gabryś Marcin, Kupiec Kamil, Kosel Marcin,
Skrzyński Bartłomiej – ZS Nr 1 Hrubieszów wyn, 1:00,50 12pkt
II miejsce – Poterucha Alek, Żołnierczuk, Smyrak Artur, Zieliniski Paweł,
– ZS Nr 4 Hrubieszów wyn, 1:02,42 9pkt

Rzut piłką lekarską dziewczęta:
I miejsce – Oleszczuk Adrianna – ZS Nr 1 Hrubieszów wyn, 8,80m 12pkt
II miejsce – Brzoza Edyta – ZS Nr 2 Hrubieszów wyn, 8,00m 9pkt
III miejsce – Wójcik Magda – ZS Nr 4 Hrubieszów wyn, 7,80m 7pkt
IV miejsce – Unkiewicz Marta – ZS Nr 1 Hrubieszów wyn, 7,30m 5pkt
V miejsce – Miedlun Małgorzata – ZS Nr 2 Hrubieszów 7,10m 4pkt
VI miejsce – Michaluk Ewa – ZS Nr 4 Hrubieszów wyn, 7,10 m 3pkt

Rzut piłką lekarską chłopcy:
I miejsce – Fedorowicz Kamil – ZS Nr 1 Hrubieszów wyn, 12,50m 12pkt
II miejsce – Dubiel Arkadiusz – ZS Nr 1 Hrubieszów wyn, 10,80m 9pkt
III miejsce – Panasiewicz Łukasz – ZS Nr 4 Hrubieszów wyn, 10,80m 7pkt
IV miejsce – Gruszka Krystian – ZS Nr 4 Hrubieszów wyn, 9,70m 5pkt
V miejsce – Grab Piotr – ZS Nr 3 Hrubieszów wyn 9,20m 4pkt

Skok wzwyż dziewczęta:
I miejsce – Paulina Banaszek – ZS Nr 3 Hrubieszów wyn, 140cm 12pkt
II miejsce – Janicka Iwona – ZS Nr 1 Hrubieszów wyn, 135cm 9pkt
III miejsce – Łubkowska Sylwia – ZS Nr 2 Hrubieszów wyn, 135cm 7pkt
IV miejsce – Dudka Ioanna – ZS Nr 4 Hrubieszów wyn, 115cm 5pkt
V miejsce – Drożdżak Justyna – ZS Nr 1 Hrubieszów wyn, 115cm 4pkt

Skok wzwyż chłopcy:
I miejsce – Cygan Paweł – ZS Nr 4 Hrubieszów wyn, 150cm 12pkt
II miejsce – Jóźwiak Adrian – ZS Nr 1 Hrubieszów wyn, 150cm 9pkt
III miejsce – Niedźwiedź Tomasz – ZS Nr 4 Hrubieszów wyn, 145cm 7pkt
IV miejsce – Kuszaj Jakub – ZS Nr 1 Hrubieszów wyn, 140cm 5pkt
V miejsce – Branewski Mateusz – ZS Nr 3 Hrubieszów wyn, 140cm 4pkt

***

Punktacja drużynowa szkół ponadgimnazjalnych:
I miejsce ZS Nr 1 Hrubieszów 169pkt
II miejsce ZS Nr 4 Hrubieszów 100pkt
III miejsce ZS Nr 2 Hrubieszów 95pkt
IV miejsce ZS Nr 3 Hrubieszów 59pkt

***

II Szkoły Gimnazjalne rocznik 1995 i starsi

Bieg 45m ppł dziewczęta:
I miejsce – Maślanka Ola – Gimnazjum Nr 1 Hrubieszów wyn, 8,27 12pkt
II miejsce – Borek Anna – Gimnazjum Nr 2 Hrubieszów wyn, 8,62 9pkt
III miejsce – Antosiewicz Dominika – Gimnazjum1 Hrubieszów wyn, 10,39 7pkt
IV miejsce – Jabłońska Magda – Gimnazjum Nr 2 Hrubieszów wyn, 10,88 5pkt

Bieg 45m ppł chłopcy:
I miejsce – Fulara Kamil – Gimnazjum Nr 2 Hrubieszów wyn, 7,69 12pkt
II miejsce – Kuźmiński Kuba – Gimnazjum Nr 1 Hrubieszów wyn, 7,85 9pkt
III miejsce – Popławski Szymon – Gimnazjum Nr 3 Hrubieszów wyn, 7,86 7pkt
IV miejsce – Kuczewski Kordian – Pub. Gim. Nr 2 Hrubieszów wyn, 8,32 5pkt
V miejsce – Mroczek Kamil – Gimnazjum Nr 2 Hrubieszów wyn, 14,05 4pkt

Bieg 45m dziewczęta:
I miejsce – Kolenda Katarzyna – Gimnazjum Nr 3 Hrubieszów wyn, 6,52 12pkt
II miejsce – Sala Joanna – Pub. Gim. Nr 2 Hrubieszów wyn, 7,07 9pkt
III miejsce – Boniewska Katarzyna – Gimnazjum Nr 2 Hrubieszów wyn, 7,09 7pkt
IV miejsce – Czyrw Monika – Gimnazjum Nr 2 Hrubieszów wyn, 7,45 5pkt
V miejsce – Nosko Martyna – Gimnazjum Nr 3 Hrubieszów wyn, 7,77 4pkt
VI miejsce – Ciesielczuk Daria – Gimnazjum Werbkowice wyn, 7,80 3pkt
VII miejsce – Kasprowicz Karolina – Pub. Gim. Nr 2 Hrubieszów wyn, 7,82 2pkt
VIII miejsce – Kaczoruk Małgorzata – Gimnazjum Werbkowice wyn, 9,32 1pkt

Bieg 45m chłopcy:
I miejsce – Szumski Bartek – Gimnazjum Nr 3 Hrubieszów wyn, 6,01 12pkt
II miejsce – Kryszczuk Adrian – Gimnazjum Kozodawy wyn, 6,01 9pkt
III miejsce – Giergiel Paweł – Pub. Gim. Nr 2 Hrubieszów wyn, 6,08 7pkt
IV miejsce – Janicki Bartek – Gimnazjum Nr 3 Hrubieszów wyn, 6,19 5pkt
V miejsca – Kapkin Jarek – Gimnazjum Nr 2 Hrubieszów wyn, 6,38 4pkt
VI miejsce – Guluk Marek – Pub. Gim. Nr 2 Hrubieszów wyn, 6,41 3pkt
VII miejsce – Sidorowicz Paweł – Gimnazjum Nr 2 Hrubieszów wyn, 6,42 2pkt
VIII miejsce – Pędzik Mateusz – Gimnazjum Nr 1 Hrubieszów wyn, 6,46 1pkt
IX miejsce – Skindzier Dawid – Gimnazjum Werbkowice wyn, 6,61 0pkt
X miejsce – Kusztykiewicz Michał – Gimnazjum Kozodawy wyn, 6,64 0pkt
XI miejsce – Jurczuk Sławek – Gimnazjum Nr 1 Hrubieszów wyn, 7,11 0pkt
XII miejsce – Oleszek Paweł – Gimnazjum Werbkowice wyn, 8,91 0pkt

Bieg okólny (5 okrążeń hali) dziewczęta:
I miejsce – Hojda Maja – Gimnazjum Nr 2 Hrubieszów wyn, 1:33,81 12pkt
II miejsce – Mielniczuk Magdalena – Pub. Gim. Nr 2 Hrubieszów wyn, 1:40,30 9pkt
III miejsce – Worożbit Paulina – Gimnazjum Werbkowice wyn, 1:44,80 7pkt
IV miejsce – Furlepa Dorota – Gimnazjum Nr 1 Hrubieszów wyn, 1:48,79 5pkt
V miejsce – Szkalej Maja – Gimnazjum Nr 3 Hrubieszów wyn, 1:51,00 4pkt
VI miejsce – Chrzastek Alicja – Gimnazjum Nr 3 Hrubieszów wyn, 1:52,06 3pkt
VII miejsce – Tyrka Paulina – Gimnazjum Werbkowice wyn, 1:54,07 2pkt
VIII miejsce – Soja Aleksandra —————————–wyn, 1:54,75 1pkt
IX miejsce – Grabowska Katarzyna – Gimnazjum Nr 2 wyn, 1:54,95 0pkt

Bieg okólny (5 okrążeń hali) chłopcy:
I miejsce – Zacharczuk Albin – Gimnazjum Nr 2 Hrubieszów wyn, 1:26,80 12pkt
II miejsce – Szostak Paweł – Gimnazjum Nr 3 Hrubieszów wyn, 1:27,22 9pkt
III miejsce – Mosek Paweł – Gimnazjum Nr 1 Hrubieszów wyn, 1:27,97 7pkt
IV miejsce – Kowalski Grzegorz – Gimnazjum Nr 3 Hrubieszów 1:29,42 5pkt
V miejsce – Słupski Łukasz – Pub. Gim. Nr 2 Hrubieszów wyn, 1:31,34 4pkt
VI miejsce – Jóźwiak Ernest – Gimnazjum Kozodawy wyn, 1:32,01 3pkt
VII miejsce – Paszczuk Artur – Gimnazjum Strzyżów wyn, 1:33,33 2pkt
VIII miejsce – Bednarczuk Krystian – Gimnazjum Werbkowice wyn, 1:33,58 1pkt
IX miejsce – Zdunek Dominik – Gimnazjum Kozodawy wyn, 1:34,15 0pkt
X miejsce – Herda Stefan – Pub. Gim. Nr 2 Hrubieszów wyn, 1:36,22 0pkt
XI miejsce – Bida Sebastian – Gimnazjum Nr 1 Hrubieszów wyn, 1:38,26 0pkt
XII miejsce – Skawiński Kamil – Gimnazjum Werbkowice wyn, 1:44,01 0pkt

Sztafeta (4×1 okrążenie hali) dziewczęta :
I miejsce – Hojda Maja, Górak Anna, Maślanka Wioleta
Pukaluk Maja, – Gimnazjum Nr 2 Hrubieszów wyn, 1:09,19 12pkt
II miejsce – Mielniczuk Magdalena, Kasprowicz Karolina, Sala Joanna,
Bednarz Gabriela – Pub. Gim. Nr 2 Hrubieszów wyn, 1:09,76 9pkt
III miejsce – Kolenda Katarzyna, Wiśniewska Katarzyna, Ciesielczuk Magda,
Ciesielczuk Anita, – Gimnazjum Nr 3 Hrubieszów wyn, 1:10,59 7pkt
IV miejsce – Ciesielczuk Daria, Kaczoruk Małgorzata, Kwiatkowska Katarzyna,
Worożbit Paulina, – Gimnazjum Werbkowice wyn, 1:12,72 5pkt
V miejsce – Furlepa Dorota, Antoniewicz Dorota, Maślanka Ola,
Koniec Klaudia – Gimnazjum Nr 1 Hrubieszów wyn, 1:12,97 4pkt

Sztafeta (4×1 okrążenie hali) chłopcy:
I miejsce – Słupski Łukasz, Bobczuk Maciej, Guluk Marek,
Giergiel Paweł – Pub. Gim. Nr 2 Hrubieszów wyn, 1:01,29 12pkt
II miejsce – Szumski Bartek, Janicki Bartek, Gałan Marcin,
Wyżyn Daniel – Gimnazjum Nr 3 Hrubieszów wyn, 1:01,59 9pkt
III miejsce – Papuda, Sidorowicz, Zacharczuk, Kapkin
– Gimnazjum Nr 2 Hrubieszów wyn, 1:01,93 7pkt
IV miejsce – Mosek, Kuźminiski, Pędzik, Bida
– Gimnazjum Nr 1 Hrubieszów wyn, 1:03,75 5pkt
V miejsce – Wańczycki Mateusz, Skindzier Dawid, Oleszczuk Paweł,
Wietrzyk Mateusz – Gimnazjum Werbkowice wyn, 1:05,72 4pkt
IV miejsce – Kryszczuk Adrian, Jóźwiak Ernest, Knap Stanisław,
Zdunek Dominik – Gimnazjum Kozodawy wyn, 1:06,63 3pkt

Rzut piłką lekarską dziewczęta:
I miejsce – Borkowska Karolina – Pub. Gim. Nr 2 Hrubieszów wyn, 8,70 12pkt
II miejsce – Kołodziej Agnieszka – Gimnazjum Nr 2 Hrubieszów wyn, 8,25 9pkt
III miejsce – Dżygało Sylwia – Gimnazjum Nr 1 Hrubieszów wyn, 7,80 7pkt
IV miejsce – Dworzecka Katarzyna – Gimnazjum Werbkowice wyn, 7,70 5pkt
V miejsce – Pochylczuk Milena – Gimnazjum Nr 2 Hrubieszów wyn, 7,35 4pkt
VI miejsce – Czerwiec Izabela – Pub. Gim. Nr 2 Hrubieszów wyn, 7,30 3pkt
VII miejsce – Lebiedowicz Dorota – Gimnazjum Nr 3 Hrubieszów wyn, 7,20 2pkt
VIII miejsce – Bałabuch Joanna – Gimnazjum Werbkowice wyn, 6,50 1pkt
IX miejsce – Karaś Diana – Gimnazjum Nr 1 Hrubieszów wyn, 6,20 0pkt
X miejsce – Rudzińska Magda – Gimnazjum Nr 3 Hrubieszów wyn, 5,80 0pkt

Rzut piłką lekarską chłopcy:
I miejsce – Maciej Nowosad – Gimnazjum Nr 3 Hrubieszów wyn, 11,0 12pkt
II miejsce – Dudziec Kamil – Gimnazjum Nr 1 Hrubieszów wyn, 9,60 9pkt
III miejsce – Garczyński Dominik – Gimnazjum Werbkowice wyn, 8,35 7pkt
IV miejsce – Wietrzyk Mateusz – Gimnazjum Werbkowice wyn, 8,20 5pkt
V miejsce – Harasymiuk Sebastian – Gimnazjum Nr 1 Hrubieszów wyn, 8,20 4pkt
VI miejsce – Brzoza Kamil – Pub. Gim. Nr 2 Hrubieszów wyn, 8,20 3pkt
VII miejsce – Papuda Sebastian – Gimnazjum Nr 2 Hrubieszów wyn, 7,80 2pkt
VIII miejsce – Knap Piotr – Gimnazjum Kozodawy wyn, 7,60 1pkt
IV miejsce – Popielec Mateusz – Gimnazjum Kozodawy wyn, 7,15 0pkt
X miejsce – Bobczuk Maciej – Pub. Gim. Nr 2 Hrubieszów 0pkt

Skok wzwyż dziewczęta:
I miejsce – Brzozowska Beata – Gimnazjum Nr 2 Hrubieszów wyn, 135cm 12pkt
II miejsce – Wiśniewska Katarzyna – Gimnazjum Nr 3 Hrubieszów wyn, 135cm 9pkt
III miejsce – Olejarz Dominika – Gimnazjum Nr 3 Hrubieszów wyn, 130cm 7pkt
IV miejsce – Borsukiewicz Wioletta – Gimnazjum Nr 2 Hrubieszów wyn, 130cm 5pkt
V miejsce – Koniec Klaudia – Gimnazjum Nr 1 Hrubieszów wyn, 130 cm 4pkt
VI miejsce – Trześniowska Marta – Pub. Gim. Nr 2 Hrubieszów wyn, 125cm 3pkt
VII miejsce – Zalewska Monika – Gimnazjum Werbkowice wyn, 125cm 2pkt
VIII miejsce – Rola Joanna – Gimnazjum Werbkowice wyn, 125cm 1pkt
IX miejsce – Bielecka Anna – Gimnazjum Nr 1 Hrubieszów wyn, 120cm 0pkt
X miejsce – Bednarz Gabriela – Pub. Gim. Nr 2 Hrubieszów wyn, 115cm 0pkt

Skok wzwyż chłopcy:
I miejsce – Bartłomiej Grzyb – Gimnazjum Nr 3 Hrubieszów wyn, 180cm 12pkt
II miejsce – Mateusz Chachler – Gimnazjum Nr 3 Hrubieszów wyn, 170cm 9pkt
III miejsce – Andrzej Żyła – Gimnazjum Werbkowice wyn, 165cm 7pkt
IV miejsce – Kusiak Piotr – Gimnazjum Werbkowice wyn, 160cm 5pkt
V miejsce – Martyniuk Michał – Pub. Gim. Nr 2 Hrubieszów wyn, 150cm 4pkt
VI miejsce – Furman Mateusz – Pub. Gim. Nr 2 Hrubieszów wyn, 145cm 3pkt
VII miejsce – Błazik Kamil – Gimnazjum Nr 1 Hrubieszów wyn, 140cm 2pkt
VIII miejsce – Góra Karol – Gimnazjum Nr 1 Hrubieszów 140cm 1pkt
IX miejsce – Moskwa Paweł – Gimnazjum Nr 2 Hrubieszów 125cm 0pkt

***

Punktacja drużynowa szkół gimnazjalnych:
I miejsce – Gimnazjum Nr 3 – 128pkt
II miejsce – Gimnazjum Nr 2 – 123pkt
III miejsce – Pub. Gim. Nr 2 Hrubieszów – 88pkt
IV miejsce – Gimnazjum Nr 1 Hrubieszów – 77pkt
V miejsce – Gimnazjum Werbkowice – 56pkt
VI miejsce – Gimnazjum Kozodawy – 16pkt
VII miejsce – Gimnazjum Strzyżów – 2pkt

***

III Szkoły Podstawowe rocznik 1996 i młodsi

Bieg 45m dziewczęta:
I miejsce – Kaczanowska Wioletta – SP Nr 2 Hrubieszów wyn, 6,79 12pkt
II miejsce – Kidyba Paulina – SP Nr 3 Hrubieszów wyn, 7,18 9pkt
III miejsce – Chrzanowska Klaudia – SP Dołhobyczów wyn, 7,47 7pkt
IV miejsce – Martula Paulina – SP Nr1 Hrubieszów wyn, 7,50 5pkt
V miejsce – Pirogowicz Paula – SP Nr 3 Hrubieszów wyn, 7,69 4pkt
VI miejsce – Suska Weronika – SP Nr 1 Hrubieszów wyn, 7,96 3pkt
VII miejsce – Rapa Magda – SP Nr 2 Hrubieszów wyn, 8,19 2pkt
Bieg 45m chłopcy:
I miejsce – Łopodzki Michał – SP Nr 1 Hrubieszów wyn, 6,38 12pkt
II miejsce – Chachler Albert – SP Nr 3 Hrubieszów wyn, 6,52 9pkt
III miejsce – Bachta Dominik – SP Dołhobyczów wyn, 6,55 7pkt
IV miejsce – Szczepaniuk Marcin – SP Nr 2 Hrubieszów wyn, 6,57 5pkt
V miejsce – Małyszka Paweł – SP Nr 3 Hrubieszów wyn,6,85 4pkt
VI miejsce – Rutkowski Mateusz – SP Nr 1 Hrubieszów wyn, 6,91 3pkt
VII miejsce – Uaszuba Marcin – SP Dołhobyczów wyn, 7,18 2pkt

Bieg okólny (5 okrążeń hali) dziewczęta:
I miejsce – Jóźwik Marlena – SP Dołhobyczów wyn, 1:44,64 12pkt
II miejsce – Soja Wiktoria – SP Terebiń wyn, 1:47,52 9pkt
III miejsce – Stecko Dominika – SP Nr 1 Hrubieszów wyn, 1:49,01 7pkt
IV miejsce – Ciesielczuk Wiktoria – SP Nr 3 Hrubieszów wyn,1:52,06 5pkt
V miejsce – Hołdaś Ola – SP Nr 3 Hrubieszów wyn,1:54,39 4pkt
VI miejsce – Barańczuk Gabriela SP Nr 2 Hrubieszów wyn, 1:55,69 3pkt
VII miejsce – Kmiecik Magda – SP Nr 2 Hrubieszów wyn,1:58,97 2pkt
VIII miejsce – Flaks Klaudia – SP Nr 1 Hrubieszów wyn, 2:06,53 1pkt

Bieg okólny (5 okrążeń hali) chłopcy:
I miejsce – Tokarski Bartek – SP Dołhobyczów wyn, 1:43,01 12pkt
II miejsce – Woźniak Michał – SP Nr 2 Hrubieszów wyn, 1:43,98 9pkt
III miejsce – Fedorowicz Kacper – SP Nr 1 Hrubieszów wyn, 1:45,51 7pkt
IV miejsce – Kucharski Mateusz – SP Nr 1 Hrubieszów wyn, 1:45,84 5pkt
V miejsce – Adamczuk Bartek – SP Dołhobyczów wyn, 1:49,68 4pkt
VI miejsce – Pogwizd Konrad – SP Nr 1 Hrubieszów wyn,1:50,79 3pkt
VII miejsce – Koronowicz Marek – SP Nr 3 Hrubieszów wyn, 1:51,13 2pkt
VIII miejsce – Mękal Konstanty – SP Nr 3 Hrubieszów wyn, 1:51,51 1pkt

Sztafeta (4×1 okrążenie hali) dziewczęta :
I miejsce – Kaczanowska Wioletta, Gajewska Ewelina, Rapa Magda,
Grabowska Natalia – SP Nr 2 Hrubieszów wyn, 1:16,01 12pkt
II miejsce – Martula, Suska, Flaks, Stecko, – SP Nr 1 Hrubieszów wyn, 9pkt
III miejsce – Buchajczuk Magda, Pirogowicz Paula, Bronicka Kinga,
Kidyba Paulina, – SP Nr 3 Hrubieszów wyn, 1:16,83 7pkt
IV miejsce – Słomiana, Jóźwik,Chrzanowska,Opacińska
– SP Dołhobyczów wyn, 1:18,45 5pkt

Sztafeta (4×1 okrążenie hali) chłopcy:
I miejsce – Kościowski Eryk, Powęzka Kamil, Stepaniuk Marcin,
Fedorowicz Kacper – SP Nr 2 Hrubieszów wyn, 1:07,97 12pkt
II miejsce – Kucharski, Zdunek, Rutkowski, Łopocki
– SP Nr 1 Hrubieszów wyn, 1:08,28 9pkt
III miejsce – Wiejak Michał, Chachler Albert, Dąbek Kuba, Pańko Mateusz
– SP Nr 3 Hrubieszów wyn, 1:08,31 7pkt
IV miejsce – Tokarski, Kaszuba, Bachta, Burzawa
– SP Dołhobyczów wyn, 1:13,22 5pkt

Rzut piłką lekarską dziewczęta:
I miejsce – Lizun Ola – SP Nr 1 Hrubieszów wyn, 6,85 12pkt
II miejsce – Farion Paulina – SP Nr 3 Hrubieszów wyn, 6,30 9pkt
III miejsce – Zając Dominika – SP Nr 3 Hrubieszów wyn, 6,20 7pkt
IV miejsce – Zubko Małgorzata – SP Nr 2 Hrubieszów wyn, 6,00 5pkt
V miejsce – Gazda Sylwia – SP Dołhobyczów wyn, 5,60 4pkt
VI miejsce – Frykowska Dominika – SP Dołhobyczów wyn, 5,20 3pkt
VII miejsce – Bajda Agata SP Nr 2 Hrubieszów wyn, 5,00 2pkt
VIII miejsce – Góra Ola – SP Nr 1 Hrubieszów wyn, 4,25 1pkt

Rzut piłką lekarską chłopcy:
I miejsce – Kościowski Eryk – SP Nr 2 Hrubieszów wyn, 7,10 12pkt
II miejsce – Szlonzak Przemek – SP Nr 3 Hrubieszów wyn, 6,20 9pkt
III miejsce – Zdunek Maciej – SP Nr 1 Hrubieszów wyn, 6,10 7pkt
IV miejsce – Nowak Kuba – SP Nr 3 Hrubieszów wyn, 6,00 5pkt
V miejsce – Pietraszek Cezary – SP Nr 2 Hrubieszów wyn, 5,80 4pkt
VI miejsce – Karlon Kuba – SP Nr 1 Hrubieszów wyn, 5,75 3pkt

Skok wzwyż dziewczęta:
I miejsce – Ewelina Gajewska – SP Nr 2 Hrubieszów wyn, 125cm 12pkt
II miejsce – Kuczyńska Zuzanna – SP Nr 3 Hrubieszów wyn, 125cm 9pkt
III miejsce – Żukiewicz Karolina – SP Nr 3 Hrubieszów wyn, 120cm 7pkt
IV miejsce – Grabowska Natalia —————— wyn, 110cm 5pkt
V miejsce – Lewicka Paula – SP Nr 1 Hrubieszów wyn, 100cm 4pkt
VI miejsce – Słomiana Anita – SP Dołhobyczów wyn, 100cm 3pkt
VII miejsce – Opalińska Ola – SP Dołhobyczów wyn, 100cm 2pkt

Skok wzwyż chłopcy:
I miejsce – Krasocki Bartek – SP Nr 3 Hrubieszów wyn, 130cm 12pkt
II miejsce – Pańko Mateusz – SP Nr 3 Hrubieszów wyn, 125cm 9pkt
III miejsce – Wieczorek Bartek – SP Nr 1 Hrubieszów wyn,120cm 7pkt
IV miejsce – Burzawa Łukasz – SP Dołhobyczów wyn, 115cm 5pkt
V miejsce – Powęzka Maciej – SP Nr 2 Hrubieszów wyn, 115cm 4pkt

***

Punktacja drużynowa szkół podstawowych:
I miejsce – SP Nr 3 Hrubieszów – 119pkt
II miejsce – SP Nr 2 Hrubieszów – 103pkt
III miejsce – SP Nr 1 Hrubieszów – 91pkt
IV miejsce – SP Dołhobyczów – 71pkt
V miejsce – SP Terebiń – 9pkt

***

W Halowych Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce udział wzięło 16 szkół, w tym:
5 podstawowych, 7 gimnazjalnych i 4 ponadgimnazjalne.

Licząc osobno poszczególne konkurencje, wzięło w nich udział 284 uczestników, w tym 88 ze szkół podstawowych, 133 ze szkół gimnazjalnych i 63 ze szkół ponadgimnazjalnych.

Komunikat sporządził
Organizator

zobacz zdjęcia >>

Hrubieszow LubieHrubie 2009