Halowe Mistrzostwa Powiatu w LA

W środę 20 II 2008 r. od godziny 9.00 w Hali HOSiR w Hrubieszowie rozpoczną się Otwarte Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce. Organizatorami Mistrzostw są: Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie, HOSiR Hrubieszów, MKS Unia Hrubieszów.

Reklamy

Celem organizacji imprezy jest popularyzacja lekkiej atletyki wśród młodzieży i wyłowienie talentów do szkolenia. Poniżej przedstawiam rekordy LA hali HOSiR, można poprawiać.

***

Godziny startów:

9:00 – szkoły średnie

10:30 – gimnazja

12:00 – szkoły podstawowe

Młodzież i dzieci ze Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych będą rywalizować w następujących konkurencjach:

Biegi na 45m przez płotki (bez SP ?)
Biegi krótkie na 45m
Biegi wytrzymałościowe na 5 okrążeń (ok. 500 m.)
4×1 okrążenie sztafeta biegowa
Skok wzwyż
Pchnięcie piłką lekarską

***

REKORDY KOBIET HALI MKS „UNIA” W HRUBIESZOWIE

Kolejno: wiek zawodnika, nazwisko i imię, szkoła, wynik, rok uzyskania wyniku

45 METRÓW POMIAR RĘCZNY
11 lat Wronka Magdalena SP Tyszowce 7,19 2005
12 lat Pieczyńska Katarzyna SP Mircze 6,86 2003
13 Doroszczuk Magdalena SP 2 Hrub. 6,48 2006
14 Pukaluk Agnieszka G. 2 Hrub 6,36 2003
15 Teterycz Aneta G. 3 Hrub 6,33 2004
16 Paczała Ewa ZSE Hrub 6,27 2000
17 Dąbrowska Sylwia ZS 3 Hrub 5,88 2003

45 M. P.PŁ. – PR
13 lat Paczała Justyna SP 2 Hrub. 9,54 (76,2 cm)1999
14 Piekaroś Melenia SP 2 Hrub. 8,57 (76,2) 99
15 Szczęk Aleksandra G. 3 Hrub. 8,29 (76,2) 2007
16 Pukaluk Aneta G. Mircze 7,76 (76,2) 03
17 Pukaluk Aneta G. Mircze 7,76 (76,2) 03
18 Lewenda Monika ZSR Turk 8,00 (84 cm) 99
Uwaga – w nawiasie wysokość płotków

500 m. (5 okr.)
11lat Wodzińska Marta SP Turkowice 2:12,60 2001
12 Szczek Aleksandra SP 3 Hrubieszow1:37,54 04
13 Hawryluk Magda SP Tyszowce 1:37,54 04
13 Hojda Anita SP 2 Hr. 1:38,98 2007
14 Pacaj Anna G. Mircze 1:30,11 04
15 Dańczuk Aleksandra ZS 2 G. Hrub. 1:28,26 04
19 Stadnicka Patrycja ZS Turkowice 1:25,12 04

SKOK WZWYŻ
11 lat Kamieniarz Kaja SP 3 Hrubieszów 1.05 2000
12 lat Banaszek Paulina SP 3 Hrubieszów 1.30 04
13lat Banaszek Paulina SP 3 Hrubieszów 1.36 05
14 Metyk Marlena G. Dołhobyczów 1.40 04
15 Kuriata Ewelina G. Horodło 1.50 04

PCHNIĘCIE PIŁKĄ LEKARSKĄ 3 KG
11 LAT Kisiel Marta SP 1 Hrubieszów 5.11 2001
12 Łamejko Patrycja SP 2 Hrubieszów 6.80 2006
13 lat Kozdruj Katarzyna SP Mircze 8.00 2007
15 Sołoducha Anna G. Mircze 9.10 2006
16 Nowak Ewelina G. 3 Hr. 9.55 2007

Szafeta 4 x 1 okrążenie (ok. 4 x 100 m.)
13 lat N.Szymbara, M.Hawryluk,A. Sinoradzka, W.Szpyra SP Tyszowce 1:06,36 2004
16 lat A.Kaczoruk, M. Oniszko, A.Musiał, E.Kulik G. Werbkowice 1:01,80 04

***

REKORDY MĘŻCZYZN

Kolejno: wiek zawodnika, nazwisko i imię, szkoła, wynik, rok uzyskania wyniku

45 METRÓW POMIAR RĘCZNY(PR)
11 lat Duda Ireneusz UKS Turkowice 7,19 2000
12 Kapkin Jarosław SP 2 Hrubieszów 6,62 2006
13 Pietrusiewicz Kamil Unia, SP 1 Hrub. 6,35 03
14 Kosel Marcin G. 1 Hrubieszów 6,18 2006
15 Wawryszyn Przemysław SP 1 Hrubieszów 5,84 03
Butkiewicz Łukasz G.ZS 2 Hrubieszów 5,84 05
16 Kłos RobertG. Dołhobyczów 5,64 03
17 Pukaluk Arkadiusz ZSMR Hrubiesz. 5,42 03

500 m. (5 okr.)
11 Karwacki Konrad SP Tyszowce1:31,50 05
12 Karwacki Konrad SP Tyszowce 1:31,22 2006
13 Karwacki Krzysztof SP Tyszowce 1:27,29 04
14 Kolenda Krzysztof G. 3 Hrubieszów 1:23,09 04
15 Zieliński Paweł G. 3 Hrubieszów 1:21,21 05
16 Fedorowicz Kamil G. 2 Hrubieszów 1:13,93 04
19 Zosiuk Łukasz ZS 3 Hrubieszów 1:11,53 04

45 M. P.PŁ. – PR
11 lat Radomski Marcin SP 2 H. 12,15 (76,2) 1999
12 lat Suchecki Dariusz SP 1 Hr. 9,72 (84 cm) 99
13 Słotwiński Tomasz SP 9 Zamość 9,59 (84) 99
14 Stroczyński Bartłomiej G. Turkowic 10,38 (76,2) 03
14 Ciocha Robert G. Dołhobyczó 7,80 (84) 04
14 Szczęk Marcin Unia, SP 3 Hrubieszów8,35 (91,4 cm)99
15 Jeczeń Sylwester G. Horodło 7,91 (76,2) 03
15 Kucyk Norbert ZS 2 G. Hrubieszów 7,67 (84) 04
15 Michalczuk HubertSP Mircze 8,02 (91,4) 99
16 Kucyk Norbert G.ZS 2 Hrubieszów 7,15 (76,2) 05
16 Smoliga Marcin LO Hrubieszów 7,42 (84) 01
16 Frel Artur ZSMR Hrubieszów 7,62 (100 cm) 99
17 Marciniuk Kamil ZS 3 Hrubieszów 7,00 (76,2) 03
17 Wróbel RadosławZS 1 Hrubieszów 6,89 (84) 2006
17 Frel Artur ZSMR Hrubieszów 7,34 (100 cm) 00
18 Kamieniarz Adam ZS 3 Hrubieszów 6,41 (76,2) 05
18 Marciniuk Kamil ZS 3 Hrubieszów 6,79 (84) 04
18 Kamieniarz Paweł Unia, LO Hr.16,39 (106,7) 99
19 Fedaczyński Rafał ZSR Hrub. 9,15 (106,7 c) 99
Frel Artur ZS 1 Hrubieszów 6,65 (76,2) 03
20 i st. Śliwiński MichałLO Hrubieszów 7,19 (106,7)99
Uwaga – w nawiasie wysokość płotków

SKOK WZWYŻ
11 lat Grzyb Bartłomiej SP 3 Hrubieszów 1.25 05
12 Grzyb Bartłomiej SP 3 Hrubieszów 1.40 2006
13 lat Szpakowski Kamil SP Werbkowice 1.40 01
14 Majcher Paweł SP 1 Hrubieszów 1.55 99
15 Fulara Piotr G. 2 Hrubieszów 1.69 03
16 Jabłoński Piotr G. Dołhobyczów 1.70 05
17 Gniecki Emil ZSMR Hrubieszów 1.75 00
20 Bączkowski Jarosław ZSR Turkowice 1.75 01

Pchnięcie piłką lekarską 3 kg
11 lat Gołębiowski Adrian SP Kobło 7.05 05
12 Gołębiowski Adrian SP Kobło 7.80 2006
13 Panasiewicz Łukasz SP 2 Hrubieszów 10.35 03

PCHNIĘCIE PIŁKĄ LEKARSKĄ 4 KG
12 lat Majewski Bernard SP Tyszowce 6.90 04
13 Wach Kamil SP Przewodów 8.55 04
15 Adamkiewicz Emil G. 1 Hrubieszów 11.00 2006
16 Paluch Bartłomiej G. Mircze 11.30 2006
17 Wąsiel Marek 82 ZSMR Hrubieszów 12,73 99
20 Bełz Kamil 86 ZS 1 Hrubieszów 16.50 2006

PCHNIĘCIE PIŁKĄ LEKARSKĄ 5 KG
12 Gargol Jarosław SP 3 Hrubieszów 4.80 00
13 Zając Paweł SP 1 Hrubieszów 7.33 01
14 Machometa Jakub G. Dołhobycz 10.20 04
16 Zając Paweł ZS 2 G. Hrubieszów 10.70 04
17 Michalczyk Marcin ZSMR Hrubieszów 11.20 00
18 Michalczyk Marcin ZSMR Hrubieszów 12.47 01
19 Bełz Kamil ZS 1 Hrubieszów 14.10 05
20 Michalczyk Marcin ZS 1 Hrubieszów 15.15 03

Sztafeta 4 x 1 okr. (ok.4 x 100 m.)
13 lat P.Kukiełka, K.Karwacki, Ł. Skowron, A.Karwacki SP Tyszowce 1:01,21 2004
16 P.Fulara, R.Oleszczuk, D.Sadowski, K.Fedorowicz G. 2 Hrubieszów 54,68 04
19 Ł. Zosiuk 85, M.Krawczyński, S.Lebiedowicz,K.Marciniuk ZS 3 Hrub. 52,47 04

OPRACOWAŁ – MAREK AMBROŻY KITLIŃSKI (mak)

Na zdjęciu – Trener LA Tomasz Magdziak liczy, że po zawodach będą chętni do podjęcia treningów lekkoatletycznych pod jego kierunkiem w MKS „Unia” w Hrubieszowie.