Hrubieszowscy ciężarowcy w polskich tabelach 2010

Portal internetowy „Polska sztanga” opublikował tabele najlepszych polskich sztangistów za sezon 2010. Z hrubieszowskich zawodników najwyższe miejsca zajmują Marcin Kondziołka, Adam Sarzyński i nowa nadzieja Damian Kasztelan w młodzikach.

Reklamy

Seniorzy

KAT. 56 KG
1 PRZEPIÓRKIEWICZ Maciej EKOPAK-Jatne Otwock 105 134 239 kg
2 LEŚNIK Kamil Mazovia Ciechanów 93 118 211
3 KONDZIOŁKA Marcin 88 Unia Hrubieszów 55,6 95 115 210

KAT. 62 KG
1 WIŚNIEWSKI Damian Zawisza Bydgoszcz 127 151 278 kg
2 HAWRYŁO Michał Tarpan Mrocza 113 133 246
3 RĘPUSZEWSKI Damian UMLKS Radomsko 107 135 242
4 SARZYŃSKI Adam Unia Hrubieszów 107 135 242

KAT. 94 KG
1 KASABIJEW Arsen Górnik Polkowice 176 216 392

6 KOSZAŁKA Paweł Budowlani Opole 161 197 358
– P. Koszałka to były zawodnik Unii Hrubieszów

KAT. 105 KG
1 DOŁĘGA Marcin Zawisza Bydgoszcz 188 227 415

9 KOSZAŁKA Paweł Budowlani Opole 155 200 355

Juniorzy do lat 20

KAT. 62 KG
1 HAWRYŁO Michał Tarpan Mrocza 113 133 246
2 RĘPUSZEWSKI Damian UMLKS Radomsko 107 135 242
3 LEŚNIK Kamil Mazovia Ciechanów 103 127 230

7 RAJSZEL Adam Promień Police 86 116 202
8 LALIK Kamil Unia Hrubieszów 90 110 200

KAT. 94 KG
1 ZIELIŃSKI Tomasz Tarpan Mrocza 166 208 374
2 MICHALSKI Arkadiusz Górnik Polkowice 163 205 368
3 KOSZAŁKA Paweł Budowlani Opole 161 197 358

KAT. 105 KG
1 MICHALSKI Arkadiusz Górnik Polkowice 162 206 368
2 KOSZAŁKA Paweł Budowlani Opole 155 200 355

Juniorzy do lat 17

KAT. 94 KG
1 CIUPAK Piotr Zawisza Bydgoszcz 140 160 300
2 KASINA Mateusz Wisła Puławy 130 157 287
3 ZASŁONKA Adam Budowlani Opole 127 152 279

7 WESOŁOWSKI Damian Zawisza Bydgoszcz 122 130 252
8 RUDNICKI Mateusz Unia Hrubieszów 100 132 232

Młodzicy do lat 15

KAT. 62 KG
1 CHOSZCZ Aleksander Atleta Gdańsk 97 114 211
2 SKOCZEK Szymon Tarpan Mrocza 93 107 200
3 PONIEDZIAŁEK Piotr Budowlani N. Tomyśl 84 108 192

5 CIUPAK Przemysław Zawisza Bydgoszcz 84 101 185
6 KASZTELAN Damian Unia Hrubieszów 80 102 182

KAT. 69 KG
1 DEREŃ Mieczysław Polwica Wierzbno 101 127 228
2 SKOCZEK Szymon Tarpan Mrocza 90 117 207
3 PETKA Mariusz HKS Szopienice 95 112 207

7 NURKIEWICZ Paweł Tarpan Mrocza 85 103 188
8 STARZEC Adrian Unia Hrubieszów 79 105 184

KAT. 77 KG
1 DEREŃ Mieczysław Polwica Wierzbno 102 120 222
2 BONIKOWSKI Dawid Zamek Gołańcz 85 105 190
3 ZIELONKA Konrad MULKS Terespol 82 105 187

6 NIEZNALSKI Adrian Promień Opalenica 72 100 172
7 STARZEC Adrian Unia Hrubieszów 70 100 170

Uwaga!

Pełne listy na stronie internetowej „Polska sztanga”

***

Opracował – mak

Na zdjęciu – Marcin Kondziołka i Adam Sarzyński od wielu lat na wysokim poziomie reprezentują hrubieszowską Unię.