Hrubieszowscy tenisiści w Pucharze Polski

W sobotę 3 listopada dwie drużyny UKS Ogólniak wystąpiły w eliminacjach wojewódzkich Pucharu Polski.

Reklamy

3 listopada w Tomaszowie Lubelskim odbyły się eliminacje wojewódzkie drużynowego Pucharu Polski w tenisie stołowym z udziałem hrubieszowskiej drużyny RK-TRANS UKS Ogólniak.

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z ELIMINACJI WOJEWÓDZKICH PUCHARU POLSKI
TOMASZOW LUBELSKI – 3.11.2012r.

Reklamy

MĘŻCZYŹNI

1.
AZS PWSZ TREFL I ZAMOŚ
QI YANMING, Kiełb Dariusz, Nowaliński Maciej, Puchalski Daniel
1120 pkt.

2.
AZS PWSZ TREFL II ZAMOŚĆ
Kisielewicz Daniel, Woskowicz Marcin, Ferens Błażej, Kierzek Kamil
800 pkt.

3-4.
UKS ŻACZEK FAJSŁAWICE
Suszek Paweł, Surma Marcin, Szymaniak Jakub, Bochniarz Tadeusz
700 pkt.

TUKS SOKÓŁ-MECHANIK I TOMASZÓW LUB.
Rachański Artur, Biszczanik Tomasz, Elceser Tomasz
700 pkt.

5-8
RK-TRANS UKS OGÓLNIAK I HRUBIESZÓW
Kowalczuk Patryk, Kowalczuk Łukasz, Bednarz Patryk
600 pkt.

RK-TRANS UKS OGÓLNIAK II HRUBIESZÓW
Jarzyński Marek, Łubkowski Zbigniew, Słupski Tomasz
600 pkt.

KS SOKÓŁ ZWIERZYNIEC
Godzisz Daniel, Bury Kamil, Paleczny Łukasz
600 pkt.

TUKS SOKÓŁ-MECHANIK II TOMASZÓW LUB.
Dziura Kamil, Sieradzki Robert, Margol Patryk
600 pkt.

9-11
UKS SPARTAKUS I DZWOLA
Rawski Michał, Król Sławomir, Buryta Bartłomiej
500 pkt.

UKS SPARTAKUS II DZWOLA
Bielecki Damian, Małek Radosław, Papierz Bogdan
500 pkt.

TUKS SOKÓŁ-MECHANIK III TOMASZÓW LUB.
Mroczkowski Daniel, Biszczanik Rafał, Gajewski Mateusz
500 pkt.

KOBIETY

1.
KTS OPTIMA LUBLIN
Gumula Renata, Pawlak Sylwia, Cięszczyk Natalia,
1120 pkt.

2.
SKTS DWÓJKA KRAŚNIK
Biała Weronika, Biała Sylwia, Szubartowska Aleksandra, Mazurek Alicja
800 pkt.

3–4
UKS SPARTAKUS I DZWOLA
Rawska Dominika, Koczułap Barbara, Siemczyk Julia
700 pkt.

UKS ŻACZEK FAJSŁAWICE
Kulbaka Kamila, Bielesza Dorota, Koc Agnieszka
700 pkt.

5–7
UKS SPARTAKUS II DZWOLA
Koczułap Katarzyna, Buczyńska Natalia, Papierz Patrycja
600 pkt.

UKS SPARTAKUS III DZWOLA
Małek Justyna, Flis Patrycja, Jargiło Kamila
600 pkt.

UKS SPARTAKUS IV DZWOLA
Długosz Sylwia, Deruś Beata, Małek Paulina
600 pkt.

 

ZDOBYWCY PIERWSZEGO MIEJSCA BĘDĄ REPREZENTOWAĆ NASZE WOJEWÓDZTWO W ZAWODACH PÓŁFINAŁOWYCH.

 

Źródło: WGiD LOZTS