15 czerwca 2024

II Turniej piłki nożnej

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Zespołu Szkół Nr 3 W Hrubieszowie DLA SZKOŁY zaprasza do udziału w II Turnieju piłki nożnej w ramach cyklu turniejów dla dzieci, młodzieży i dorosłych „Pływam gram i o zdrowie dbam – edycja II”.

Reklamy

Termin turnieju: 6 maja 2012 r.

Miejsce rozegrania turnieju: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie ul. Zamojska 17. Rozpoczęcie rozgrywek o godzinie 9.30 (niedziela).

Reklamy

Forma zgłoszenia: zgłoszenie pisemne z listą zawodników i nazwą drużyny na e-mail dlaszkolyhrub@o2.pl w nieprzekraczalnym terminie 5 maja godz. 20 30 (sobota).

Warunki uczestnictwa:

Reklamy

W zawodach uczestniczyć mogą osoby urodzone w roku 1991 – 1997 legitymujący się aktualnym dokumentem, jednoznacznie potwierdzającym tożsamośćWpisowe na turniej 35 zł. Dotyczy wszystkich zgłaszających się zespołów.

 

Regulamin:

Turniej rozpocznie się o godzinie 9.30, przedstawieniem wylosowanych wcześniej grup. W zależności od ilości zgłoszonych zespołów drużyny zostaną podzielone na dwie, trzy lub cztery grupy gdzie rozegrają miedzy sobą mecze systemem „każdy z każdym”. Następnie rozegrane zostaną mecze o miejsca lub w nowych grupach o miejsca (uzależnione od ilości drużyn biorących udział w turnieju).

Czas gry 2 x 8 min. lub 8 – 15 min bez przerwy i zmiany bramek (w zależności od ilości zgłoszonych drużyn).

Drużyna składa się co najmniej z 6 zawodników. Ilość zawodników na boisku 6 (5 + bramkarz).

Zmiany hokejowe w momencie posiadania piłki przez zespół.

O wykroczeniach w grze decyduje sędzia (za brutalną grę lub niesportowe zachowanie – kary 2 minutowe).

Obowiązuje czyste zmienione obuwie sportowe.

Bramki 2×5 m

Punktacja: za zwycięstwo zespół otrzymuje 3 pkt, – za remis 1 pkt, przegrana – 0 pkt.

O końcowej klasyfikacji decyduje:

Większa liczba zdobytych punktów.Wynik bezpośredniego spotkania pomiędzy zainteresowanymi zespołami.Korzystniejsza liczba bramek.Większa liczba zdobytych bramek.Losowanie

Nagrody: wszystkie zespoły otrzymują pamiątkowe Dyplomy. Pierwsze trzy zespoły w otrzymają puchary lub piłki. Ponadto najlepsi zawodnicy (bramkarz, strzelec, zawodnik) otrzymują dyplomy .

 

Organizator:

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie „Dla Szkoły”

Projekt współfinansowany przez Miasto Hrubieszów.

Projekt współfinansowany przez MSiT.