III turniej i aktualny ranking Grand Prix

Sport

Reklamy

W niedzielę od godz. 11.00 w sali Szkoły Podstawowej Nr 3 rozpocznie się III Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym o Puchar RK-TRANS. Po dwóch turniejach rankingowych oraz Mistrzostwach Powiatu klasyfikacja pierwszej dziesiątki wygląda następująco:

1. Polikowski Adrian 1992 Podhorce – 211 pkt
2. Czarnecki Piotr 1991 Werbkowice – 203 pkt
3. Pachla Andrzej 1970 Hrubieszów – 201 pkt
4. Słupski Tomasz 1988 Podhorce – 180 pkt
5. Drop Adam 1994 Podhorce – 170 pkt
6. Karpiuk Kamil 1994 Gozdów – 166 pkt
7. Słupski Kamil 1990 Podhorce – 161,5 pkt
8. Kowalczuk Patryk 1996 Gozdów – 154,5 pkt
9. Dąbrowski Damian 1989 Podhorce – 149,5 pkt
10. Esing Ernest 1997 Gozdów – 141,5 pkt

W załączniku całość listy na której znajduje się 89 zawodników i według której odbędzie się rozstawienie do turnieju.

Gorąco zapraszamy do udziału i kibicowania.
Rozpoczęcie gier godz.11.00.

Organizator:
UKS Ogólniak

RANKING »

GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM
SEZON 2010 – 2011

L.p NAZWISKO IMIE I II MW III IV V FINAŁ RAZEM

1 POLIKOWSKI ADRIAN 100 65 46 211
2 CZARNECKI PIOTR 43 80 80 203
3 PACHLA ANDRZEJ 65 90 46 201
4 SŁUPSKI TOMASZ 80 100 – 180
5 DROP ADAM 55 45 70 170
6 KARPIUK KAMIL 70 50 46 166
7 SŁUPSKI KAMIL 50 70 41,5 161,5
8 KOWALCZUK PATRYK 42 60 52,5 154,5
9 DĄBROWSKI DAMIAN 48 39 62,5 149,5
10 ESING ERNEST 41 48 52,5 141,5
11 CISŁO MARIAN 90 – 46 136
12 TUREK ADRIAN 46 46 35,5 127,5
13 BEDNARZ PATRYK 39 – 90 129
14 DĄBROWSKI KAMIL 28 35 41,5 104,5
15 KROPOP DAWID 36,5 44 23 103,5
16 KOWALCZUK ŁUKASZ 38 42 23 103
17 JARZYŃSKI – – 100 100
18 FLIS ARTUR 22 31 35,5 88,5
19 DYRDA KRYSTIAN 45 – 35,5 80,5
20 ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW – 38 41,5 79,5
21 SKRZYŃSKI BARTŁOMIEJ – 43 35,5 78,5
22 PRZEPIÓRKA KRZYSZTOF 36,5 – 35,5 72
23 GAŁKA CEZARY 34,5 32 – 66,5
24 ŁOPOCKI MICHAŁ 31 34 – 65
25 GOCH DOMINIK – 40 23 63
26 KURZAWA MARIAN – – 62,5 62,5
27 MARGOL SYLWESTER 60 – – 60
28 LISICZYŃSKI PIOTR – 22 35,5 57,5
29 BANASZEK IGOR 23 33 – 56
30 KRUPIŃSKI ADAM – 55 – 55
31 MAZUREK PAWEŁ – 28 23 51
32 WAWRZASZEK ADRIAN 34,5 – 16 50,5
33 KRAWCZUK ZBIGNIEW 32,5 – 16 48,5
34 KLUCZEK PAWEŁ 13 – 35,5 48,5
35 ORZECHOWSKI MAREK 25 – 23 48
36 NOSEK ALDONA 26 21 – 47
37 CIESIELCZUK MIROSŁAW – 30 16 46
38 MALON MARIUSZ 6 23 16 45
39 BIEŃKO PIOTR 44 – – 44
40 WYSKIEL PATRYK 2,5 25 16 43,5
41 ZAPORA MICHAŁ 14 29 – 43
42 MALOWANY KRYSTIAN – – 41,5 41,5
43 MILEWICZ MACIEJ – 41 – 41
44 MOŁODKIEWICZ DANIEL 40 – – 40
45 SOKOŁOWSKI GRZEGORZ – 37 – 37
46 SENDECKI ROBERT – 36 – 36
47 SKOTNICKI MATEUSZ 16,5 20 – 36,5
48 MIELNICZUK JAROSŁAW – – 35,5 35,5
49 ŚLIWIŃSKI MIECZYSŁAW 18,5 – 16 34,5
50 STRONKOWSKI ARKADIUSZ 32,5 – – 32,5
51 DRUZIC ANNA 30 – – 30
52 POPŁAWSKI SZYMON 29 – – 29
53 OLIWIAK BEATA 1 26 – 27
54 KLAIN PIOTR – 27 – 27
55 POCHYLCZUK ANDRZEJ 27 – – 27
56 DUDEK PRZEMYSLAW – 24 – 24
57 POPŁAWSKI KACPER 24 – – 24
58 SUŚ PRZEMYSŁAW – – 23 23
59 GORAJEK MICHAŁ – – 23 23
60 PAŃKO KAJETAN – – 23 23
61 SKAWIŃSKI DANIEL 21 – – 21
62 BIEŃKO MAREK 20 – – 20
63 SUMERA DANIEL – 19 – 19
64 LEMIŃSKA PAULINA 18,5 – – 18,5
65 CIESIELCZUK WIKTORIA – 18 – 18
66 JASINA PAULA – 17 – 17
67 GAŁKA RAFAŁ – – 16 16
68 BŁAZIK DANIEL – – 16 16
69 ŁYKO MACIEJ – – 16 16
70 KUTERA SZYMON – – 16 16
71 KOWALCZUK JAROSŁAW – – 16 16
72 KUSZTYKIEWICZ KONRAD – – 16 16
73 BUCHAJCZUK PAWEŁ – 16 – 16
74 OLESZCZUK ANGELIKA 16,5 – – 16,5
75 JUREK IRENA 15 – – 15
76 NOWICKI MARCIN 12 – – 12
77 BRONICKA KINGA 9,5 – – 9,5
78 RÓŻNIATOWSKI PIOTR 9,5 – 9,5
79 SZEWEŃKO CEZARY 9,5 – – 9,5
80 TALAROWSKI MAREK 9,5 – – 9,5
81 JAWORSKI JACEK 7 – – 7
82 TALAROWSKA MONIKA 5 – – 5
83 BANASZEK ANDRZEJ 4 – – 4
84 MICHOWICZ KAROL 2,5 – – 2,5
85 ZIELIŃSKA JUSTYNA 1 – – 1
86 OŻGO MICHAŁ 1 – – 1
87 POGWIZD KONRAD 1 – – 1
88 FLAKS ADRIAN 1 – – 1
89 ZAJĄC PAWEŁ 1 – – 1