IV liga: Unia wygrywa grając w dziesiątkę, Kryształ pewnie zwycięża na wyjeździe

Unia wygrała z Huczwą 2:0 pomimo, że od 37 minuty grała w dziesiątkę. Kryształ pewnie zwyciężył w Żmudzi z Victorią 4:1.

W meczu XII kolejki IV ligi lubelskiej, Unia Hrubieszów pokonała przed własną publicznością Huczwę Tyszowce 2:0 mimo, że od 37 minuty, po czerwonej kartce dla Dominika Kazana – grała w dziesiątkę. Bramki na wagę trzech punktów zdobyli w drugiej połowie meczu Arkadiusz Drapsa oraz Mariusz Podgórski.

Unia Hrubieszów – Huczwa Tyszowce 2:0 (0:0)

Bramki: Drapsa (53), Podgórski (90+5).

Unia: Krawczuk – A. Oleszczuk (80 Alokhin), M. Oleszczuk, Baran, Blicharz (90+4 Smoła), Wiejak (46 Podgórski), Kamiński (80 Pietrusiewicz), Kazan, Pańko, Drapsa, Greniuk (90 Herda).

Huczwa: Guz – Szatała (75 Lis), Materna, Anioł, Dworak, Sara, Onkiewicz, Ziółkowski, Miedźwiedź (63 Okalski), Mruk, Bojko (53 Gilarski).

Żółte kartki: A. Oleszczuk, Kamiński, Wiejak (Unia).

Czerwona kartka: Kazan (Unia, 37 min, za faul).

Więcej o meczu na stronach:

***

Victoria Żmudź – Kryształ Werbkowice 1:4 (1:2)

Bramki: Lecki (16′) – Zuchowski (8′), Nieradko (44′ – rzut karny), Rybka (64′), Łappo (89′)

Victoria: Zapał – Sobiech, Stańczykowski (73′ Sawa J.), Sawa K., Przychodzień, Pogorzelec, Persona, Paskiv, Lecki (67′ Flis), Kuczyński (46′ Skowronek), Furta (73′ Fronc)

Kryształ: Stachyra – Alokhin (60′ Rybka), Wójtowicz, Śmiałko, Borys, Omański (76′ Jabłoński), Wołoch K., Nieradko, Wołoch A. (85′ Drewniak), Sas (67′ Łappo), Zuchowski (67′ Pilipczuk)

Żółte kartki: Kuczyński – Wołoch K., Alokhin

Czerwone kartki: Przychodzień (44′ za zagranie ręką)

źródło: uniahrubieszow-official.klubowo24.pl, mlkskrysztal.futbolowo.pl, dziennikwschodni.pl