IV turniej halówki z cyklu „Umiem grać i o zdrowie dbać”

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

28 grudnia 2009 w hali HOSiR odbył się ostatni w tym roku turniej halowej piłki nożnej z cyklu „Umiem grać i o zdrowie dbać”. Do zawodów przystąpiło 15 zespołów, które podzielono na 5 grup. Zawody wygrała drużyna WRC Squad.

***

28 grudnia w poniedziałek odbyła się ostatnia impreza sportowa w ramach realizacji zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania patologiom społecznym – organizowanie różnych form zajęć w celu zagospodarowania czasu wolnego dla dzieci i młodzieży.

Zadanie to nazwaliśmy „Umiem grać i o zdrowie dbać”.

Tym razem rozgrywaliśmy IV Turniej piłki nożnej. Do zawodów przystąpiło 15 zespołów, które podzielono na 5 grup.

W wyniku meczów grupowych (21 meczów), utworzyła się następująca klasyfikacja:

Grupa 1
1. Konstantynopolitańczykowianeczka
2. FC Amarena
3. GSE

Grupa 2
1. WRC Squad
2. Boys Team
3. Brudny Hary Team
4. Armagedon

Grupa 3
1. FC Zamojska
2. Promil Gródek
3. 3-dychy w plecy
4. Harnaś Skład

Grupa 4
1. Jołki Połki
2. FC Po Nalewce
3. Duch
4. Szto Eta Planeta

Dodać trzeba, że w grupach 3 i 4 doszło do niecodziennej sytuacji i o miejscu drugim decydowało losowanie.

Następnie drużyny z miejsc trzecich w grupie zagrały o miejsca 9 – 12, drużyny z miejsc drugich w grupie o miejsca 5 – 8. Natomiast pierwsze drużyny z poszczególnych grup zagrały o miejsca 1 – 4.

Wyniki meczów w poszczególnych grupach i w dalszych etapach przedstawiają fotografie.

***

Ostateczna klasyfikacja turnieju:.

1. WRC Squad
2. Konstantynopolitańczykowianeczka
3. FC Zamojska
4. Jołki Połki
5. FC Amarena
6. FC Po Nalewce
7. Promil Gródek
8. Boys Team
9. Duch
10. 3-dychy w plecy
11. GSE
12. Brudny Hary Team
13. Armagedon
Harnaś Skład
Szto Eta Planeta

***

W turnieju w poszczególnych zespołach zagrali:

GSE
Patryk Wojtkiewicz
Bartłomiej Janicki
Albin Zacharczuk
Paweł Księzuk
Paweł Znajomski
Marcin Krawczuk (1)
Mateusz Swierczek
Konstantynopolitańczykowianeczka
Bakalarczuk Marcin (1)
Gałan Marcin (1)
Dworzański Adrian (1)
Pachla Konrad
Bielak Dariusz
Kolenda Krzysztof (4)

FC AMARENA
Grzegorz Barczuk
Bartłomiej Prystupa (1)
Wojciech Prystupa
Damian Koszel (2)
Przemysław Koszel (1)
Paweł Pokrywka (1)
Paweł Bednarek (3)

ARMAGEDON
Piotr Grab
Piotr Czyrka
Mateusz Nowak (1)
Adrian Kwieciński
Szymon Góra
Mateusz Chachler
Tytuła Artur
Boys Team
Michał Hukowski (2)
Michał Panasiewicz
Damian Daciuk (1)
Rafał Nizniakowski
Paweł Sidorowicz
Emil Dęga

BRUDNY HARRY TEAM
Michał Guzina
Chachler Albert (1)
Krystian Malowany (2)
Kopera Mateusz
Konrad Swatowski (1)
Krystian Kuźmiński
Kuba Szeweńko
Simon Kamil

WRC SQUAD
Rafał Kliszcz (1)
Przemysław Jaskuła (6)
Łukasz Wójtowicz (3)
Maciej Seń
Patryk Kondrat (1)
Damian Tyrka (4)
Kamil Sitarz

3-DYCHY W PLECY
Paweł Dąbrowski
Cezary Gałka
Wojciech Lewczuk
Michał Zapora (1)
Krzysiek Zamościnski
Sebastian Wolanin (2)
Piotr Szostak
Tymecki Tomasz (1)

PROMIL GRÓDEK
Ernest Szala
Łukasz Kania
Michał Kozik (1)
Jarosław Dziedzic (2)
Piotr Klain
Arek Stronkowski
Arek Głowacz

FC ZAMOJSKA
Arkadiusz Mazurek
Przemek Kutera (3)
Paweł Kutera(1)
Daniel Dąbrowski (1)
Przemek Panasiewicz
Wojtek Krawczyk
Marcin Porębski
Mateusz Grabowski

HARNAŚ SKŁAD
Mateusz Gałan
Piotr Lisiczyński
Sebastian Bida
Adam Drop
Michał Kurowski
Jakub Kuźmiński
Artur Kowalczuk

JOŁKI-POŁKI
Dominik Kazan (1)
Krystian Stefaniak (1)
Mariusz Zając (2)
Michał Wiejak (1)
Kacper Kazan
Mateusz Pańko
Kordian Kuczewski

FC PO NALEWCE
Maciej Dudek
Przemysław Dudek
Radosław Koza (2)
Gracjan Woś
Marcin Panasiewicz
Rafał Winogrodzki
Mateusz Świerczek (3)
Łukasz Koszyniuk (1)

SZTO ETA PLANETA
Stanisław Lisiczyński
Adrian Wawrzaszek
Łukasz Magier (1)
Michał Grzeszczuk
Damian Zduńczuk (1)
Kamil Dudziec
Mateusz Wypych

DUCH
Bogatko Piotr (3)
Daruk Mateusz
Szumski Marcin (3)
Obszyński Kacper
Panasiewicz Sławomir
Kulczyński Mateusz
Szwaczkiewicz Tomasz (1)
Cybula Michał

***

Najlepszym piłkarzem turnieju okazał się Damian Tyrka, najlepszym bramkarzem został Maciej Sień, a królem strzelców Przemysław Jaskóła – wszyscy z WRC Squad.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy. Piłki powędrowały do trzech pierwszych drużyn turnieju oraz do najmłodszego uczestnika turnieju Przemka Koszela.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom tego, że po świętach zechcieli trochę się poruszać i spalić nadliczbowe kalorie.

Dziękujemy HOSiR za udostępnienie hali sportowej.

***

Organizator: Stowarzyszenie „Dla Szkoły”

_________________________________________________

skany wyników turnieju »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009