Już jutro – powiatowa Gimnazjada SZS w koszykówce dziewcząt!

We wtorek, 13.01.2015 r. od godz. 9.00 w Sali ZSM nr 3 w Hrubieszowie odbędzie się Powiatowa Gimnazjada Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w koszykówce dziewcząt, w której od roku szkolnego 2000/2001 aż 10 razy, w tym trzy ostatnio pod rząd wygrywały reprezentantki ZSM nr 3 w Hrubieszowie. Kto wygra tym razem?

Reklamy

 

Wykaz mistrzyń:

 

2000/2001 – G. 3 Hrubieszów

2001/2002 – G. 2 Hrubieszów

2002/2003 – G. 3 Hrubieszów

2003/2004 – G. 3 Hrubieszów

2004/2005 – G. 3 Hrubieszów

2005/2006 – G. 3 Hrubieszów

2006/2007 – G. 3 Hrubieszów

2007/2008 – G. 3 Hrubieszów

2008/2009 – ZS 2 G. Hrubieszów

2009/2010 – G. 1 Hrubieszów

2010/2011 – G. 1 Hrubieszów

2011/2012 – G. 3 Hrubieszów

2012/2013 – ZSM 3 G. Hrubieszów

2013/2014 – ZSM 3 G. Hrubieszów

2014/2015 – ?

 

Wygrywały:

10x – ZSM G. 3 Hrubieszów

2x – ZSM G. 1 Hrubieszów

1x – ZSM G. 2 Hrubieszów

1x – ZS 2 G. Hrubieszów

 


Z historii komunikatów…

 

Rok szkolny 2013/2014

Gimnazjada Szkolnego Związku Sportowego dziewcząt w koszykówce Hrubieszów 17.01.2014

Wyniki zawodów:

Dziewczęta:

Gimnazjum nr 3 – Gimnazjum nr 1 54:4

Gimnazjum nr 1 – Gimnazjum Staszic 14:27

Gimnazjum nr 3 – Gimnazjum Staszic 39:7

Kolejność drużyn:

1. Gimnazjum nr 3

2. Gimnazjum Staszic

3. Gimnazjum nr 1

4. Gimnazjum nr 1

Składy drużyn:

Zespół Szkół Miejskich nr 3

Chodun Joanna
Suchowska Paula
Szlonzak Katarzyna
Daciuk Aleksandra
Mackiewicz Łucja 
Szostak Aleksandra
Niemczyk Karolina
Śmiszek Daria
Łyko Zofia
Pachla Karolina
Łyko Maria
Trzos Katarzyna
Opiekunowie: Wiesław Grzyb, Czesław Drączkowski

Gimnazjum Publiczne przy Zespole Szkół nr 2 (Staszic)

Konsowicz Ewa
Flaks Klaudia
Kordyjak Kamila
Jędrzejczak Weronika
Rutkowska Oliwia
Hołdaś Karolina
Kwiatkowska Agnieszka
Zając Aleksandra
Kuśmierek Oliwia
Jóźwiak Diana
Błaszczuk Oliwia
Opiekun: Dawid Lewandowski

Zespół Szkół Miejskich nr 1

Jaskowiak Klaudia
Wawrzosek Aldona
Makuch Katarzyna
Mosek Aleksandra
Pal Dagmara
Wilkos Julia
Olszówka Malina
Szyszka Wiktoria
Naworol Agnieszka
Opiekunowie: Irena Tracz, Andrzej Podlewski

Do zawodów rejonowych awansowały – wśród dziewcząt koszykarki ZSM nr 3, a wśród chłopców, dzięki temu, że w ubiegłym roku Trójka była Mistrzem Rejonu, awans uzyskały dwie drużyny: ZSM nr 3 i Staszic.

Zawody sędziowali: Paweł Patkowski i Bartłomiej Sadowski. Stolik sędziowski: Katarzyna Szlonzak, Kacper Popławski, Paweł Szczepański, Miłosz Orzechowski, Karolina Pachla, Maria Łyko.



Rok szkolny 2007/2008

 

12 lutego 2008 w hali HOSiR rozegrano powiatowy etap Gimnazjady w piłce koszykowej dziewcząt. Do rundy rejonowej awansowały reprezentantki Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie.

KOLENOŚĆ KOŃCOWA

1.Gimnazjum nr 3 Hrubieszów 
opiekun: Drączkowski Czesław
w składzie: Miazga Ada, Zając Kalina, Słupna Monika, Kapica Anna, Paszkiewicz Paula, Ciesielczuk Magda, Gałan Joanna, Szczęk Aleksandra, Gałka Karolina

2.Gimnazjum Publiczne Hrubieszów 
opiekun: Cygan Barbara
w składzie: Banaszek Paulina ,Wieczorek Ilona, Czarnecka Beata, Soja Katarzyna, Bednarz Gabriela, Borkowska Karolina, Kasprowicz Karolina, Pawlos Wiktoria, Sałęga Marta, Sarzyńska Iga, Denis Renata

3.Gimnazjum nr 1 Hrubieszów 
opiekun: Tarcz Irena
w składzie: Daruk Martyna, Łubkowska Sylwia, Dziedzic Anna, Kujawska Aneta, Koniec Klaudia, Maślanka Aleksandra, Taras Justyna, Herda Joanna
Droździel Marlena, Grabowska Paulina, Wróbel Ewelina

4.Gimnazjum nr 2 Hrubieszów 
opiekun: Rozkal Krystyna
w składzie: Głowacz Diana, Turek Natalia, Łatka Anna, Hojda Maja, Niedobit Paula, Doroszczuk Anna, Naja Justyna, Worobik Małgorzata, 
Lenard Paulina, Pukaluk Maja

5.Gimnazjum Dołhobyczów 
opiekun: Staszczuk Marta

WYNIKI MECZÓW:

1. Gimnazjum nr 3 Hrubieszów – Gimnazjum Dołhobyczów 24 : 13
2. Gimnazjum nr 2 Hrubieszów – Gimnazjum Publiczne Hrubieszów 0 : 33
3. Gimnazjum nr 3 Hrubieszów – Gimnazjum nr 1 Hrubieszów 33 : 12
4. Gimnazjum Dołhobyczów – Gimnazjum nr 1 Hrubieszów 9 : 18

o III miejsce

5. Gimnazjum nr 2 Hrubieszów – Gimnazjum nr 1 Hrubieszów 3 : 33

FINAŁ

6. Gimnazjum nr 3 Hrubieszów – Gimnazjum Publiczne Hrubieszów 13 : 7 

Do zawodów rejonowych awansował zespół Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie.


Rok szkolny 2000/2001

 

3.04.2001 Hrubieszów, Powiatowa Gimnazjada w piłce Koszowej Dziewcząt.

Kolejność 1. G. 3 Hrubieszów

w składzie: P. Polakiewicz, A. Chachur, M. Wiśniewska, P. Ciesielczuk, M. Pytka, E. Kozicka, M. Domaradzka, M. Bocheńska, K. Bocheńska, I. Rozumpolska, Maciejewska, K. Brzoza, op. E. Kowalczyk

2. G. 2 Hr. op. Krystyna Rozkal,

3. G. Mircze op. Urszula Przytuła.

Wyniki meczów:

G 3 Hr. – G Mircze 26:3;

G 3 Hr. – G 2 Hr. 10:8;

G Mircze – G 2 Hr. 6:8.

Organizator SZS – Janina Ewa Kitlińska

 


Opracował – Marek A. Kitliński (mak)

Poniżej fotoreportaż z ubiegłorocznych zawodów.