Kalendarz rejonowy SZS 2009/2010

Hrubieszów Już w piątek 25 IX 2009 r. zaczynają się zawody powiatowe, więc Rejonowy Szkolny Związek Sportowy obejmujący (Hrubieszów – Krasnystaw – Tomaszów L. – Zamość miasto – Zamość powiat) przygotował terminarz 44 imprez sportowych. Najlepsi z rejonu zakwalifikują się do zawodów wojewódzkich, a więc powodzenia!

Reklamy

***

Kalendarz rejonowy SZS 2009/2010

LICEALIADA

1. Liga LA 02.10.09 r. Zamość
2. Sztafetowe biegi przełajowe 09.10.09 r. Tomaszów Lub.
3. Tenis stołowy indywidualny 27.10.09 r. Hrubieszów
4. Pływanie-sztafety i indywidualnie 16.11.09 r. Zamość
5. Piłka nożna halowa 20.11.09 r. Tomaszów Lub.
6. Tenis stołowy drużynowy 20.01.10 r. Szczebrzeszyn
7. Piłka ręczna dziewcząt 26.01.10 r. Tomaszów Lub.
8. Piłka ręczna chłopców 27.01.10 r. Zamość
9. Koszykówka dziewcząt 10.02.10 r. Krasnystaw
10. Koszykówka chłopców 11.02.10 r. Hrubieszów
11. Piłka siatkowa dziewcząt 09.03.10 r. Tomaszów
12. Piłka siatkowa chłopców 08.03.10 r. Zamość

***

GIMNAZJADA

1. Sztafetowe biegi przełajowe 09.10.09 r. Tomaszów Lub.
2. Tenis stołowy indywidualny 22.10.09 r. Szczebrzeszyn
3. Badminton drużynowy 10.11.09 r. Zamość
4. Pływanie-sztafety i indywidualne 18.11.09 r. Zamość
5. Tenis stołowy drużynowy 08.01.10 r. Hrubieszów
6. Piłka nożna halowa chłopców 19.01.10 r. Tomaszów Lub.
7. Koszykówka dziewcząt 03.03.10 r. Krasnystaw
8. Koszykówka chłopców 05.03.10 r. Zamość
9. Piłka ręczna dziewcząt 05.03.10 r. Tomaszów
10. Piłka ręczna chłopców 18.03.10 r. Hrubieszów
11. Piłka siatkowa dziewcząt 02.03.10 r. Tomaszów Lub.
12. Piłka siatkowa chłopców 09.03.10 r. Krasnystaw
13. Liga LA 20.05.10 r. Zamość
14. Piłka nożna dziewcząt 12.05.10 r. Krasnystaw
15. Piłka nożna chłopców 12.05.10 r. Krasnystaw
16. Indywidualne zawody LA 01.06.10 r. Zamość

Zawody miejskie w Hrubieszowie:
piłka nożna (11-osobowa) 02.10.2009 r. HOSiR
halowa piłka nożna 02.12.2009 r. SP 2 Hrubieszów

***

IGRZYSKA

1. Sztafetowe biegi przełajowe 09.10.09 r. Tomaszów Lub.
2/3. Tenis stołowy ind. 2 kat. wiekowe 20.10.09 r. Szczebrzeszyn
4. Badminton drużynowy 12.11.09 r. Zamość
5. Pływanie – sztafety i indywidualnie 18.11.09 r. Krasnystaw
6/7. Tenis stołowy dr. 2 kat. wiekowe 06.01.10 r. Szczebrzeszyn
8. Mini siatkówka „2” i „4” dziewcząt 10.02.10 r. Tomaszów
9. Mini siatkówka „2” i „4” chłopców 09.02.10 r. Zamość
10. Mini koszykówka dziewcząt 31.03.10 r. Zamość
11. Mini koszykówka chłopców 19.03.10 r. Hrubieszów
12. Mini piłka ręczna dziewcząt 08.04.10 r. Tomaszów Lub.
13. Mini piłka ręczna chłopców 09.04.10 r. Hrubieszów
14. Mini piłka nożna dziewcząt 06.05.10 r. Zamość
15. Mini piłka nożna chłopców 06.05.10 r. Tomaszów Lub.
16. Czwórbój LA 13.05.10 r. Zamość

***

Uwaga:
Zgłoszenia imienne obowiązkowo do Ligi LA i Pływania na dwa dni przed zawodami. Zgłoszenia do gier zespołowych na tydzień przed zawodami. W bieżącym roku szkolnym w zawodach Rejonowych startują wyłącznie mistrzowie Powiatów.

Książeczka Wojewódzkiego SZS z regulaminami poszczególnych imprez sportowych znajduje się na stronie www.lwszs.lublin.pl

Bieżące informacje oraz komunikaty z zawodów sportowych dostępne będą na stronie www.szs.lubiehrubie.pl lub www.lubiehrubie.pl.

***

Opracował – mak

_________________________________________________

Na zdjęciu – Aneta Teterycz (SP 3, G. 3, ZS 1) i Magda Doroszczuk (SP 1, SP 2, G. 2) przez wiele lat zdobywały medale i punkty dla swoich szkół, w związku ze zmianą miejsca nauki już tak nie będzie, szkoda i dziękujemy, za to co osiągnęłyście.
_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009