17 czerwca 2024

Zapowiedź meczu Unia – Korona

W niedzielę 14 czerwca o godz. 17:00 w ramach XXVIII kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów zmierzy się z Koroną Łaszczów. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Kostrubała, Lipczuk, Kuryj.

Reklamy

 

Korona Łaszczów do Hrubieszowa przyjedzie po zwycięstwo i tego można być pewnym. Osoba Mariana Cisło doskonale znana hrubieszowskim kibicom powoduję, że Korona do tego spotkania będzie bardzo dobrze przygotowana pod względem motywacyjnym oraz taktycznym.

Trener Marian Cisło w niemal większość zna doskonale zawodników Unii, dlatego też można wnioskować, że hrubieszowską drużynę trener Korony będzie miał w pełni rozpracowaną. Dodatkowo Korona w lidze zajmując siódme miejsce w tabeli nie ma już nic do stracenia i może w pełni swobodnie bez zbędnej presji powalczyć o trzy punkty.

Reklamy

Unia Hrubieszów przede wszystkim nie może dać się zaskoczyć drużynie Korony. Zapewne zespół Marcina Nowaka będzie chciał zagrać piłkę, do której przez cały sezon przyzwyczaił swoich kibiców. Czyli ofensywną z wywalczeniem przewagi w środkowej strefie boiska.

Być może też trener Unii przygotuje na to spotkanie inne rozwiązanie taktyczne zważywszy na to, że nasza drużyna będzie w tym meczu osłabiona kadrowo. Brak czołowych zawodników z pierwszej jedenastki sprawia, że swoją szansę gry otrzymają młodzi zawodnicy, którzy będą mieli okazję przekonać do siebie trenera Marcina Nowaka.

Reklamy

Niezależnie od faktu czy Unia będzie grała osłabiona kadrowo czy też nie cel na to spotkanie nie zmienia się i jest dobrze wszystkim znany. Unia Hrubieszów – tylko zwycięstwo.józek

Na zdjęciu – mecz Unia Korona w 2014 roku.