Kalendarz rejonowych i wojewódzkich zawodów Szkolnego Związku Sportowego

Lubelski Szkolny Związek Sportowy opublikował kalendarz rejonowych i wojewódzkich zawodów SZS na rok szkolny 2014/2015.

Reklamy

 

 

Wkrótce Powiatowy Szkony Związek Sportowy przedstawi kalendarium zawodów szczebla powiatowego. 

 

Wykaz imprez sportowych na rok szkolny 2014/15

 

IGRZYSKA

Lp.

         Zadanie

Wojewódzkie

 Rejonowe

Godz.

     Miejskie

Godz.

  1.

Sztafetowe biegi przełajowe

       15.10.14 ś

       Lubartów

2.10.14

  Tomaszów

 

 

 

  2.

Indywidualne biegi przełajowe-I runda

         7.10.14 w

       Adamów

 

            –

 

 

 

3-4 

Tenis stołowy ind.

dwie kat.wiekowe

       25.11.14 w

        Kocudza

     14.11.14

  Hrubieszów

 

 

 

  5.

Badminton drużyn.

       19.11.14  ś

        Zamość

     13.11.14

      Zamość

  9,00

 

 

  6.

Pływanie – sztafety i indywidualnie

       11.12.14 cz

        Zamość

     27.11.14

      Zamość

  9,00

 

 

  7.

Szachy drużynowe

       16.12.14 w

     Tomaszów

             –

 

 

 

8-9

Tenis stołowy druż.

dwie kat. wiekowe

        22.01.15 cz

         Kocudza

   Hrubieszów

     16.01.15

 9,00

 

 

10.

Mini siatkówka

„3” i „4” dziewcząt

        27.01.15 w

      Opole Lub.

 

   Tomaszów

 

 

 

11.

Mini siatkówka

„3” i „4” chłopców

        28.01.15 ś

         Świdnik

 

   Tomaszów

 

 

 

12.

Mini koszykówka dziewcząt

        10.03.15 w

           Lublin

     25.02.15

  Krasnystaw

 

 

 

13.

Mini koszykówka chłopców

        11.03.15 ś

           Lublin

     24.02.15

      Zamość

 9,00

 

 

14.

Sztafety szwedzkie

i 4×100 dz. i chł.

        12.05.15 w

          Puławy

     05.05.15

      Zamość

12,00

 

 

15.

Mini piłka ręczna dziewcząt

        15.04.15 ś

          Łuków

     08.04.15

      Zamość

 9,00

 

 

16.

Mini piłka ręczna chłopców

        16.04.15 cz

          Puławy

     03.04.15

      Zamość

 9,00

 

 

17.

Mini piłka nożna dziewcząt

        26.05.15 w

          Milanów

     13.05.15

      Zamość

 9,00

 

 

18.

Mini piłka nożna chłopców

        28.05.15 w

           Lublin

 

   Tomaszów

 

 

 

19.

Czwórbój LA

        20.05.15 ś

          Zamość

     05.05.15

     Zamość

10,00

 

 

Uwaga: Zgłoszenia imienne obowiązkowo do zawodów w pływaniu na dwa dni przed zawodami, do pozostałych dyscyplin na tydzień przed zawodami.

Zawody Wojewódzkie rozpoczynają się o godz. 10.00

W tenisie stołowym mecze rozgrywane będą do dwóch wygranych setów – dotyczy zawodów Wojewódzkich, Rejonowych, Powiatowych, Miejskich.

 

GIMNAZJADA

Lp.

      Zadanie

Wojewódzkie

  Rejonowe

Godz.

     Miejskie

Godz.

   1.

Sztafetowe biegi przełajowe

      15.10.14 ś

      Lubartów

2.10.14

   Tomaszów

 

 

 

   2.

Indywidualne biegi przełaj.

      07.10.14 w

       Adamów

            –

 

 

 

   3.

Tenis stołowy indywidualne

     26.11.14 ś

       Kocudza

      05.11.14

Szczebrzeszyn

10,00

 

 

   4.

Badminton drużynowy

      20.11.14 cz

        Zamość

     04.11.14

     Zamość

  9,00

 

 

   5.

Pływanie-sztafety i indywidualne

      10.12.14 ś

        Zamość

     27.11.14

      Zamość

10,00

 

 

   6.

Szachy drużynowe

      17.12.14 ś

         Łuków

             –

 

 

 

   7.

Tenis stołowy drużynowy

      20.01.15 w

         Kocudza

      09.01.15

   Hrubieszów

10.00

 

 

8.

Koszykówka dziewcząt

18.03.15 ś

      Biała Podl.

04.03.15

   Krasnystaw

 

 

 

  9.

Koszykówka chłopców

      19.03.15 cz

       Biała Podl.

     13.03.15

   Hrubieszów

10.00

 

 

 10.

Piłka ręczna dziewcząt

      09.04.15 ś

        Zamość

     01.04.15

      Zamość

 9,00

 

 

 11.

Piłka ręczna chłopców

      14.04.15 w

         Łuków

     25.03.15

      Zamość

 9,00

 

 

 12.

Piłka siatkowa dziewcząt

      31.03.15 w

          Piaski

  

    Tomaszów

 

 

 

 13.

Piłka siatkowa chłopców

       01.04.15 ś

         Chełm

     11.03.15

    Krasnystaw

 

 

 

 14.

Sztafety szwedzkie i

4x100m dz. i chł.

       12.05.15 w

         Puławy

      06.05.15

       Zamość    

12,00

 

 

 15.

Liga LA

       27.05.15 ś

         Puławy

      14.05.15

       Zamość

10,00

 

 

 16.

Piłka nożna dziewcząt

      05.05.15 w

         Milanów

      28.04.15

       Zamość

 9,00

 

 

 17.

Piłka nożna chłopców

      07.05.15 cz

         Chełm

 

    Tomaszów

 

 

 

 18.

Indywidualne zawody LA

      21.05.15 ś

        Zamość

     06.05.15

       Zamość

10,00

 

 

 19.

Dwubój nowoczesny

      10.06.15 ś

         Kraśnik

              –

 

 

 

Uwaga: zgłoszenia imienne obowiązkowo do zawodów la i pływania na dwa dni przed zawodami

– zgłoszenia do gier zespołowych na tydzień przed zawodami

– zawody Wojewódzkie rozpoczynają się o godz. 10.00.

 

LICEALIADA

Lp.

  Zadanie   

Wojewódzkie

Rejonowe

Godz.

Powiatowe

Godz.

  1.

Liga La dz. i chł.

         21.10.14 w

          Biała Podl.

      16.10.14

       Zamość

10,00

 

 

 2.

Sztafetowe biegi przełaj.

         15.10.14 ś

          Lubartów

2.10.14

    Tomaszów

 

 

 

 3.

Indyw. Biegi

przełajowe

          07.10.14 w

          Adamów

 

 

 

 

 4.

Tenis stołowy

indywidualnie

          27.11.14 cz

         Hrubieszów

     17.11.14

    Hrubieszów

10.00

 

 

 5.

Pływanie indyw. sztafety

          09.12.14 w

          Biała Podl.

     27.11.14

      Zamość

12,00

 

 

 6.

Tenis stołowy

drużynowy

          21.01.15 ś

          Kocudza

     14.01.15

      Zamość

 9,00

 

 

 7.

Piłka nożna

halowa

          19.02.15 cz

           Biłgoraj

 

    Tomaszów

 

 

 

 8.

Piłka ręczna

dziewcząt

          03.03.15 w

            Zamość

     18.02.15

      Zamość

 9,00

 

 

 9.

Piłka ręczna

chłopców

          04.03.15 ś

            Puławy

     24.02.15

       Zamość

 9,00

 

 

10.

Koszykówka dziewcząt

          25.03.15 ś

          Biała Podl.

      17.03.15

   Krasnystaw

 

 

 

11.

Koszykówka chłopców

          26.03.15 cz

          Biała Podl.

      12.03.15

   Hrubieszów

10.00

 

 

12.

Piłka Siatkowa

dziewcząt

          24.02.15 w

          Tomaszów

     

    Tomaszów

 

 

 

13.

Piłka Siatkowa chłopców

          25.02.15 ś

             Chełm

      29.01.15

       Zamość

 9,00

 

 

14.

Sztafety szwedz

4x100m

          12.05.15 w

            Puławy

      16.10.14

       Zamość

12,00

 

 

              

Uwaga:

Wszystkie zawody Wojewódzkie rozpoczynają się o godz.10.00

Zgłoszenia imienne do zawodów w la i pływaniu na dwa dni przed zawodami.

W zawodach Rejonowych startują mistrzowie powiatów.

Zgłoszenia do pozostałych dyscyplin na tydzień przed zawodami.