Kalendarz wojewódzki SZS na rok szkolny 2014/2015

Już jest kalendarz wojewódzkich imprez sportowych Szkolnego Związku Sportowego na rok szkolny 2014/2015. W wykazie znajdziemy zaledwie jedną imprezę, która będzie rozegrana w Hrubieszowie. Szkoły lub ich uczniowie, aby rywalizować na tym poziomie muszę zajmować miejsca, na niższych szczeblach rywalizacji, jakie przewidują regulaminy poszczególnych dyscyplin sportowych.

Reklamy

 

Chronologiczny wykaz imprez na rok szkolny 2014/2015

 

Dział I – IGRZYSKA – Szkoły podstawowe

Reklamy

Lp.

Zadanie Wojewódzkie

1-2

Indywidualne biegi przełajowe dz. i chł.

8.10.14 ś

Adamów

3-4

Sztafetowe biegi przełajowe

dz. i chł.

14.10.14 w

Lubartów

5-6

Badminton dz. i chł

19.11.14 ś

Zamość

7-10

Tenis stołowy indywidualny

dz. i chł. 2 kat. wiekowe

25.11.14 w

Kocudza

11-14

Pływanie – sztafety i indywid.

dz. i chł.

11.12.14 cz

Zamość

15

Szachy drużynowe

16.12.14 w

Tomaszów Lub.

16-19

Tenis stołowy drużynowy

dz. i chł. 2 kat. wiekowe

22.01.15 cz

Kocudza

20-21

Mini siatkówka „3” i „4” dz.

27.01.15 w

Opole Lub.

22-23

Mini siatkówka „3” i „4” chł.

28.01.15 ś

Świdnik

24

Mini koszykówka dz.

10.03.15 w

Lublin

25

Mini koszykówka chł.

11.03.15 ś

Lublin

26

Mini piłka ręczna dziewcząt

15.04.15 ś

Łuków

27

Mini piłka ręczna chłopców

16.04 15 cz

Łuków

28

Sztafety 4×100 i szwedzka dziew. i chłop.

12.05.15 w

Puławy

29-30

Czwórbój dz. i chł.

20.05.15 ś

Zamość

31

Mini piłka nożna dziewcząt

26.05.15 w

Milanów

32

Mini piłka nożna chłopców

28.05.15 ś

Chełm

 

 

Dział II – GIMNAZJADA 

Lp.

Zadanie Wojewódzkie

1-2

Indywidualne biegi przeł.

8.10.14 ś

Adamów

3-4

Sztafetowe biegi przełajowe

dz. i chł.

14.10.14 w

Lubartów

5-6

Badminton dz. i chł

20.10.14 cz

Zamość

7-8

Tenis stołowy indywidualny dz. i chł.

26.10.14 ś

Kocudza

9-12

Pływanie – sztafety i indywid.

dz. i chł.

10.12.14 ś

Zamość

13

Szachy drużynowe

17.12.14 ś

Łuków

14-15

Tenis stołowy drużynowy dz. i chł.

20.01.15 w

Kocudza

16

Koszykówka dz.

18.03.15 ś

Biała Podl.

17

Koszykówka chł.

19.03.15 cz

Biała Podl.

18

Piłka siatkowa dz.

31.03.15 w

Piaski

19

Piłka siatkowa chł.

1.04.15 ś

Chełm

20

Piłka ręczna dziewcząt

9.04.15 ś

Zamość

21

Piłka ręczna chłopców

14.04.15 w

Łuków

22

Piłka nożna dziewcząt

5.05.15 w

Milanów

23

Piłka nożna chłopców

7.05.15 cz

Lublin

24

Sztafety 4×100 i szwedzka dziew. i chłop.

12.05.15 w

Puławy

25-26

 

Indyw. zawody LA dz. i chł.

 

21.05.15 ś

Zamość

27-28

Liga LA dz. i chł.

 

27.05 15 ś

Puławy

29

Dwubój Nowoczesny

10.06.15 ś

Kraśnik

 

 

Dział III – Licealiada 

Lp.

Zadanie Wojewódzkie

1-2

Indywidualne biegi przełajowe dz. i chł.

8.10.14 ś

Adamów

3-4

Sztafetowe biegi przełajowe

dz. i chł.

14.10.14 w

Lubartów

5-6

Liga LA dz. i chł.

21.10.14 w

Biała Podl.

7-8

Tenis stołowy indyw. dz. i chł.

27.11.14 cz

Hrubieszów

9-12

Pływanie – sztafety i indywid. dz. i chł.

9.12.14 w

Biała Podl.

13-14

Tenis stołowy drużynowy dz. i chł.

21.01.15 ś

Kocudza

15

Piłka nożna halowa chł.

19.02.15 cz

Biłgoraj

16

Piłka siatkowa dz.

24.02.15 w

Tomaszów Lub.

17

Piłka siatkowa chł.

25.02.15 ś

Chełm

18

Piłka ręczna dziewcząt

3.03.15 w

Zamość

19

Piłka ręczna chłopców

4.03.15 ś

Puławy

20

Koszykówka dz.

25.03.15 ś

Biała Podl.

21

Koszykówka chł.

26.03.15 cz

Biała Podl.

22

Sztafeta 4×100 i szwedzka

dziew. i chłop.

12.05.15 w

Puławy

 

 

Na podstawie prezentacji kalendarza na Stronie LWSZS

Opracował – mak