Kalendarz zawodów Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie przedstawia wykaz imprez sportowych zaplanowanych w obecnym roku szkolnym.

Reklamy

Wykaz imprez sportowych w roku szkolnym 2021/2022

SZKOŁY PODSTAWOWE

IGRZYSKA DZIECI

ROCZNIK  2009 i MŁODSI

Lp. Zadanie Wojewódzkie    Rejonowe   Miejskie

Powiatowe

1 Tenis stołowy drużynowy

dziew. i chłop.

01.03.2022

Hrubieszów

Hrubieszów 03.02.2022

SP 3 Hrubieszów

godz. 9.00

2 Mini koszykówka chłopców 31.03.2022

Biała Podl.

10.02.2022

SP 3 Hrubieszów

godz. 9.00

3 Mini siatkówka „4” dziewcząt 17.03.2022 Świdnik Tomaszów Lub. 08.02.2022

SP 3 Hrubieszów

godz. 9.00

4 Mini siatkówka  „4”chłopców 18.03.2022 Świdnik 08.02.2022

SP 3 Hrubieszów

godz. 9.00

5 Mini piłka ręczna dziewcząt 07.04.2022

Luków

23.03.2022

SP 2 Hrubieszów

godz. 9.00

6 Mini piłka ręczna chłopców 08.04.2022

Zamość

         05.04,22

Zamość

23.03.2022

SP 2 Hrubieszów

godz. 9.00

7 Mini koszykówka dziewcząt 21.04.2022  Bełżyce 10.02.2022

SP 3 Hrubieszów

godz. 9.00

8 Drużynowe i indywidualne. biegi przełajowe   dz. i chł 05.04.2022 Tomaszów Lub. Tomaszów Lub.
9 Mini piłka nożna dziewcząt 19.05.2022

Chełm

       10.05.22

Zamość

26.04.2022

SP 3 Hrubieszów

godz. 9.00

10 Czwórbój L-A dziew. i chłop 20.05.2022 Lublin         12.05.22

Zamość

5.05.2022

HOSiR

godz. 9.00

11 Trójbój  L-A dziew. i chł. 03.06.2022 Lublin         11.05.22

Zamość

5.05.2022

HOSiR

godz. 9.00

12 Mini piłka nożna chłopców 06.06.2022

Lubartów

Tomaszów Lub 17.05.2022

SP 3 Hrubieszów

godz. 9.00

13 Koszykówka dziew. 3×3

Koszykówka chłop.  3×3

10.06.2022 Lublin         02.06.22

Zamość

31.03.2022

SP 3 Hrubieszów

godz. 9.00

14 Festiwal sztafet dziew. i chłop. 14.06.2022

Lublin

2.06.2021

Hosir

godz. 9.00

15 Rugby dziew. i chłop.

­

***

­

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNY

ROCZNIK /2007-2008/

Lp. Zadanie Wojewódzkie Rejonowe   Miejskie

Powiat.

1 Piłka siatkowa dziewcząt 10.03.2022

Biała P.

Tomaszów Lub. 27.01.2022

SP 2 Hrubieszów

godz. 9.00

2 Piłka siatkowa chłopców 11.03.2022

Świdnik

27.01.2022

SP 2 Hrubieszów

godz. 9.00

3 Koszykówka dziewcząt 16.03.2022

Biała Podl.

11.02.2002

SP 3 Hrubieszów

godz. 9.00

4 Koszykówka  chłopców 17.03.2022

Biała Podl.

       11.03.22

Zamość

11.02.2022

SP 3 Hrubieszów

5 Drużynowe i indywidualne

biegi przełajowe dz. i chł

05.04.2022.

Tomaszów Lub

?
6 Piłka ręczna dziewcząt 12.04.2022

Łuków

30.03.2022

SP 2 Hrubieszów

godz. 9.00

7 Piłka ręczna chłopców 21.04.2022

Biłgoraj

       12.04.22

Zamość

30.03.2022

SP 2 Hrubieszów

godz. 9.00

8 Piłka nożna dziewcząt 11.05.2022

Chełm

       04.05.22

Zamość

27.04.2022

SP 3 Hrubieszów

9 Piłka nożna chłopców 12.05.2022 Świdnik Tomaszów Lub 28.04.2022

Werbkowice

godz. 9.00

10 Koszykówka 3×3 dziew

Koszykówka 3×3 chłop

25.05.2022

Lublin

31.03.2022

10.00

SP 3 Hrubieszów

11 Liga la dziew. i chł. 27.05.2022

Lublin

17.05.2022

HOSiR

godz. 9.00

12 Siatkówka plażowa    dziewcząt 03.06.2022

Świdnik

Tomaszów Lub 19.05.2022

HOSiR

godz. 9.00

13 Siatkówka plażowa

chłopców

03.06.2022

Świdnik

       24.05.22

Zamość

19.05.2022

HOSiR

godz. 9.00

14 Festiwal Sztafet

dziew. i chłop.

14.06.2022

Lublin

2.06.2021

Hosir

godz. 9.00

15 Rugby dziew. i chłop.

­

***

­

LICEALIADA

ROCZNIK 2002 i MŁODSI

Lp. Zadanie Wojewódzkie Rejonowe Miejskie
1 Tenis stołowy

drużyn. dz i chł

09.03.2022

Zamość

   28.02.22

Zamość

03.02.2022

SP 3 Hrubieszów

10.00

2 Piłka siatkowa

dziewcząt

17.03.2022

Biała Podl.

Tomaszów 03.03.2022

Kościuszko

Hrubieszów

3 Piłka siatkowa chłopców 18.03.2022

Chełm

11.03.2022

Staszic

Hrubieszów

04.03.2022

Staszic

Hrubieszów

4 Koszykówka 3×3 dziew. i chłop. 13.04.2022

Lublin

    08.04.22

Zamość

31.03.2022

SP 3 Hrubieszów

10.00

5 Piłka ręczna

dziewcząt

22.03.2022

Łuków

10.03.2022

Kościuszko

Hrubieszów

6 Piłka ręczna

chłopców

23.03.2022

Zamość

  15.03.22

Zamość

10.03.2022

Kościuszko

Hrubieszów

7 Koszykówka dziewcząt 25.03.2022

Biała Podl.

  21.03.22

Zamość

18.03.2022

Staszic?

Hrubieszów

8 Koszykówka chłopców 30.03.2022

Chełm

18.03.2022

Staszic?

Hrubieszów

9 Drużynowe  i indywid, biegi przełajowe

dziew i chłop.

05.04.2022 Tomaszów Lub. Tomaszów L
10 Piłka nożna

dziewcząt

22.04.2022

Chełm

7.04.2022

SP3 Hrubieszów

Orlik

11 Piłka nożna

chłopców

26.04.2022

Chełm

8.04.2022

SP3 Hrubieszów

Orlik

12 Siatkówka plażowa dziew. i chłop 08.06.2022

Świdnik

Tomaszów 19.05.2022

HOSiR

13 Festiwal sztafet

dziew. i chłop

14.06.2021

Lublin

2.06.2021

Hosir

14 Rugby dziew. i chłop.

­

(info: PSZS Hrubieszów, fot. lubiehrubie.pl)


Zobacz też:

Charytatywny turniej dla Dawida – pomóżmy go obudzić! (ZDJĘCIA)

Charytatywny turniej dla Dawida – pomóżmy go obudzić! (ZDJĘCIA)


LubieHrubie na Instagramie