Kalendarz zawodów rejonowych SZS

Dzięki uprzejmości kierownika i organizatora zawodów rejonu Zamojskiego Szkolnego Związku Sportowego p. Jerzego Prokopa, poniżej udostępniamy terminy i miejsca tej rywalizacji międzyszkolnej w różnych rodzajach szkół. W skład tego rejonu wchodzą powiaty: Hrubieszów, Krasnystaw, Tomaszów Lub., Zamość miasto, Zamość powiat.

Reklamy

Chronologiczny wykaz imprez na rok szkolny 2011/12

Reklamy

LICEALIADA

Liga La dz. i chł. 04.10.11 Zamość godz. 10,0
Sztafetowe biegi przełajowe 10.10.11 Tomaszów L. 12,30
Tenis stołowy indywidualnie 09.11.11 Hrubieszów 10,0
Pływanie-sztafety i indyw. 25.11.11 Zamość 10,0
Tenis stołowy drużynowe 17.02.12.p Zamość 10,0
Piłka nożna halowa 16.02.12 Tomaszów 10,0
Piłka ręczna dziewcząt 24.01.12 Zamość 10,0
Piłka ręczna chłopców 02.03.12 Zamość 10,0
Koszykówka dziewcząt 08.03.12 Krasnystaw 10,0
Koszykówka chłopców 29.02.12 Hrubieszów10,0
Piłka Siatkowa dziewcząt 22.02.12 Tomaszów 10,0
Piłka Siatkowa chłopców 29.02.12 Zamość 10,0

Uwaga: wszystkie zawody Rejonowe i Wojewódzkie rozpoczynają się o godz.10,00
– Zgłoszenia imienne do zawodów w la i pływaniu na dwa dni przed zawodami.
– W zawodach Rejonowych startują mistrzowie powiatów.
– Zgłoszenia do pozostałych dyscyplin na tydzień przed zawodami.

GIMNAZJADA

Sztafetowe biegi przełajowe 10.10.11 Tomaszów 11,30
Tenis stołowy indywidualne 03.11.11 Hrubieszów 10,00
Badminton drużynowy 18.11.11 Zamość 10,00
Pływanie-sztafety i indywidualne 24.11.11 Zamość 10,00
Tenis stołowy drużynowy 16.02.12. Szczebrzeszyn 10,00
Piłka nożna halowa chłopców 24.01.12 Tomaszów 10,00
Koszykówka dziewcząt 14.03.12 Krasnystaw 10,00
Koszykówka chłopców 09.03.12 Hrubieszów 10,00
Piłka ręczna dziewcząt 29.03.12 Zamość 10,00
Piłka ręczna chłopców 30.03.12 Zamość 10,00
Piłka siatkowa dziewcząt 09.03.12 Tomaszów 10,00
Piłka siatkowa chłopców 20.03.12 Krasnystaw 10,00
Liga LA 23.05.12 Zamość 10,00
Piłka nożna dziewcząt 08.05.12 Stary Zamość 10,00
Piłka nożna chłopców 09.05.12 Tomaszów 10,00
Indywidualne zawody LA 30.05.12 Zamość 10,00

IGRZYSKA

Sztafetowe biegi przełajowe 10.10.11 Tomaszów 10,00
Tenis stołowy ind. dwie kat. wiekowe 04.11.11 Hrubieszów 10,00
Badminton drużyn. 10.11.11 Zamość 10,00
Pływanie – sztafety i indywid. 23.11.11 Zamość 10,00
Tenis stołowy druż. dwie kat. wiekowe 15.02.12.Szczebrzeszyn 10,00
Mini siatkówka „3” i „4” dziewcząt 27.03.12 Zamość 10,00
Mini siatkówka „3” i „4” chłopców 28.03.12 Zamość 10,00
Mini koszykówka dziewcząt 19.04.12 Zamość 10,00
Mini koszykówka chłopców 13.04.12 Hrubieszów 10,00
Mini piłka ręczna dziewcząt 28.04.12 Zamość 10,00
Mini piłka ręczna chłopców 12.04.12 Tomaszów 10,00
Mini piłka nożna dziewcząt 10.05.12 Zamość 10,00
Mini piłka nożna chłopców 09.05.12 Zamość 10,00
Czwórbój LA 18.05.12 Zamość 10,00

Uwaga: Zgłoszenia imienne obowiązkowo do zawodów w pływaniu na dwa dni przed zawodami, do pozostałych dyscyplin na tydzień przed zawodami.

– Zawody Rejonowe i Wojewódzkie rozpoczynają się o godz 10,00

– W tenisie stołowym mecze rozgrywane będą do dwóch wygranych setów dotyczy zawodów Wojewódzkich, Rejonowych, Miejskich /Powiatowych/.

***

Opracował – mak