Klasyfikacja sztangistek z powiatu hrubieszowskiego wg punktacji Sinclaira

Poniżej zestawienie najlepszych zawodniczek i wyników w podnoszeniu ciężarów z Unii Hrubieszów oraz Olimpu Mircze według tabel punktowych, które klasyfikują bez względu na wagę zawodnika. Na czele Ewa Mizdal – Usowska, której niewiele zabrakło do medalu na Mistrzostwach Polski. Za nią sporo dziewcząt – medalistek z Mistrzostw Polski w swoich kategoriach wiekowych, które są pełne zapału i ambicji, aby odnosić dalsze sukcesy i rok 2016 na to liczy!

Reklamy

 

Klasyfikacja sztangistek wg punktacji Sinclair’a

– czyli bez względu na wagę i wiek, do 90 pkt.

 

Kobiety – rok 2015

                                                                                                                                                               

251,67 Mizdal – Usowska Ewa 87 84,8 98 125 223; 24.10 Maków Mazowiecki

198,16 Witkowska Klaudia 99 G. Mircze 49,9 58 67 125; 10.07. Ciechanów

189,3 Szumiata Klaudia 99 G 3 Hr. 53,80 56 71 127; 20.02. Hrubieszów

185,97 Bobrowska Natalia 00 G. 3 Hr. 43,87 47 57 104; 2.08. Landskronie (Szwecja)

184,6 Flak Diana 97 ZDZ Hr. 86,5 72 93 165; 6.12. Biłgoraj

181,94 Czajka Karolina 00 G. 1 Hr. 54,9 56 68 124; 9.10. Burzenin

169,46 Pańko Paulina 00 G. 1 Hr. 47,80 45 58 105; 9.10. Burzenin

156,2 Litwin Wiktoria 01 G. Mircze 45,6 40 51 91; 5.12. Biłgoraj

154,8 Kwiatkowska Kinga 00 G 3 Hr. 57,3 51 58 109; 20.09. Małaszewice

150,8 Krysztofowicz Daria 00 G. Mircze 53,00 45 55 100; 29.11. Mircze

 

136,0 Janiak Julia 02 G. Mircze 75,5 52 62 114; 6.12. Biłgoraj

102,70 Ryczko Karolina 00 G. 2 Hr. 87,00 40 52 92; 9.10. Burzenin

96,8 Ipnar Oktawia 02 SP Mircze 30,1 16 20 36; 20.02. Hrubieszów

96,1 Pitkiewicz Karina 01 G. Mircze 46,5 25 32 57; 20.02. Hrubieszów

91,3 Gogół Anna 02 G. Mircze 45,4 23 30 53; 23.01 Hrubieszów

Liczył się najcenniejszy wynik zawodniczki.

 

***

 

Klasyfikacja najcenniejszych wyników kobiet wg punktacji Sinclair’a:

– czyli bez względu na wagę i wiek oraz ilość wyników, do 150 pkt.

 

1. 251,67 Mizdal – Usowska Ewa 87 84,8 Unia 98 125 223 24.10 Maków Mazowiecki

234,1 Mizdal – Usowska Ewa 85,3 93 115 208 13.11. Zamość

198,16 Witkowska Klaudia 99 G. Mircze 49,9 58 67 125; 10.07. Ciechanów

195,5 Witkowska Klaudia ZDZ Hr. 52,2 60 68 128; 5.09. Puławy

192,4 Witkowska Klaudia 50,7 58 65 123; 16.05 Siedlce

192,4 Witkowska Klaudia 52,2 59 67 126; 14.06. Biłgoraj

192,2 Witkowska Klaudia 52,8 57 70 127; 20.09. Małaszewice

189,4 Witkowska Klaudia 55,4 60 70 130 5.12. Biłgoraj

189,3 Szumiata Klaudia 99 G 3 Hr. 53,80 56 71 127; 20.02. Hrubieszów

187,0 Szumiata Klaudia 54,1 55 71 126; 6.03. Biłgoraj

(w pierwszej dziesiątce 6 wyników Witkowskiej i  po dwa Mizdal oraz Szumiaty)

 

11. 186,7 Witkowska Klaudia 52,6 58 65 123; 29.08 Hrubieszów

185,97 Bobrowska Natalia 00 G. 3 Hr. 43,87 47 57 104; 2.08. Landskronie

185,2 Witkowska Klaudia 52,6 57 65 122; 11.04. Piotrowice

184,6 Flak Diana 97 87,0 ZDZ Hr. 72 93 165; 6.12. Biłgoraj

183,8 Witkowska Klaudia 52,0 55 65 120; 16.06.Mircze

182,9 Witkowska Klaudia 51,8 57 62 119; 6.03. Biłgoraj

182,0 Flak Diana 987,0 71 92 163; 11,04. Piotrowice

181,94 Czajka Karolina 00 G. 1 Hr. 54,9 56 68 124; 9.10. Burzenin 

181,6 Flak Diana 86,1 73 89 162 181,6 8.11. Kurzętnik

180,85 Flak Diana 84,50 72 88 160; 19.06. Iregszemsce/Węgry 

 

21. 180,6 Flak Diana 86,0 71 90 161; 20.09. Małaszewice

180,4 Flak Diana 85,00 73 87 160; 5.09. Puławy

180,11 Flak Diana 85,30 70 90 160; 25.04. Zamość

179,3 Flak Diana 86,20 70 90 160; 20.02. Hrubieszów

178,7 Bobrowska Natalia 47,0 48 59 107; 5.12. Biłgoraj

178,3 Szumiata Klaudia 52,9 52 66 118; 11.04. Piotrowice

178,22 Bobrowska Natalia 43,80 42 58 100; 9.10. Burzenin

177,3 Czajka Karolina 54,4 55 65 120; 5.09. Puławy

176,4 Witkowska Klaudia 53,60 118; 23.01 Hrubieszów

175,3 Flak Daria 87,0 68 89 157 13.11. Zamość

 

31. 174,9 Flak  Diana 86,1 66 90 156; 7.03. Biłgoraj

174,8 Flak Diana 85,0 70 85 155; 29.08. Hrubieszów

174,7 Bobrowska Natalia 43,8 43 55 98; 15.05. Siedlce

173,9 Czajka Karolina 55,2 54 65 119; 29.08. Hrubieszów

172,9 Czajka Karolina 55,00 53 65 118; 18.12. Hrubieszów

172,6 Czajka Karolina 54,5 52 65 117; 20.09. Małaszewice

170,97 Czajka Karolina 52,80 48 65 113; 19.06. Iregszemsce/Węgry 

170,9 Czajka Karolina 54,0 52 63 115; 11.04. Piotrowice

170,3 Bobrowska Natalia 46,0 47 53 100; 29.08.2015 Hrubieszów

169,46 Pańko Paulina 00 G. 1 Hr. 47,80 45 58 105 9.10. Burzenin

 

41. 169,4 Flak Diana 87,40 152 20.02 Hrubieszów

167,8 Bobrowska Natalia 47,80 46 56 102kg 29.11. Mircze       3

167,7 Czajka Karolina 54,1 48 65 113 6.03. Biłgoraj

167,7 Czajka Karolina 54,1 50 63 113 5.12. Biłgoraj

167,5 Bobrowska Natalia 45,8 43 55 98 11.04. Piotrowice

167,2 Szumiata Klaudia 54,30 50 63 113 23.01 Hrubieszów   15

167,0 Pańko Paulina 49,7 46 59 105; 5.12. Biłgoraj

165,1 Pańko Paulina 50,4 45 60 105; 20.09. Małaszewice

163,5 Czajka Karolina 54,00 50 60 110 20.02. Hrubieszów 6

163,3 Bobrowska Natalia 44,00 42 50 92 20.02. Hrubieszów

 

51. 161,1. Bobrowska Natalia 47,3 43 54 97 13.11. Zamość

157,9 Bobrowska Natalia 44,0 G. 3 Hr. 39 50 89 6.03. Biłgoraj

157,8 Czajka Karolina 52,6 48 56 104 16.05. Siedlce

157,7 Pańko Paulina 50,8 44 57 101; 29.08. Hrubieszów

157,2 Pańko Paulina 50,4 43 57 100 13.11. Zamość

156,3 Pańko Paulina 47,8 40 55 96 15.05. Siedlce

156,2 Litwin Wiktoria 01 G. Mircze 45,6 40 51 91 5.12. Biłgoraj5

156,2 Pańko Paulina 50,80 45 55 100; 18.12. Hrubieszów

154,8 Kwiatkowska Kinga 00 G. 3 Hr. 57,3 51 58 109; 20.09. Małaszewce

153,8 Pańko Paulina 49,9  40 57 97 6.03. Biłgoraj

 

61. 153,8 Pańko Paulina 50,5 43 55 98; 5.09. Puławy

153,8 Pańko Paulina 50,50 45 53 98 29.11. Mircze

153,09 Pańko Paulina 48,95 40 55 95 19.06. Iregszemsce/Węgry 

152,7 Litwin Wiktoria 46,20 40 50 90 29.11. Mircze      5

152,6 Bobrowska Natalia 42,40 35 48 83 23.01 Hrubieszów  

152,2 Czajka Karolina 53,00 43 58 101 23.01 Hrubieszów

150,8 Krysztofowicz Daria 00 G. Mircze 53,00 45 55 100 29.11 Mircze    6

150,6  Kwiatkowska Kinga 57,3 51 55 106 13.11. Zamość

150,27 Kwiatkowska Kinga 58,20 50 57 107; 9.10. Burzenin 

 

itd.

 

 

Opracował – Marek A. Kitliński (mak)

Foto – archiwum mak, (lh), zawodniczek, facebook, sekcji pc.


 


 

Zobacz też:

Klasyfikacja sztangistów z powiatu hrubieszowskiego wg punktacji Sinclaira 

Ostateczne tabele sztangistek sezonu 2015 powiatu hrubieszowskiego 

Tabele sztangistów w sezonie 2015 z powiatu hrubieszowskiego