Kościuszko zwycięża. Powiatowa Licealiada SZS w piłce nożnej rozstrzygnięta

Zawody rozgrywane były w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie. W zawodach uczestniczyły 4 drużyny, które grały ze sobą system rozgrywek „każdy z każdym”.

Powiatowa Licealiada Szkolnego Związku Sportowego

w halowej piłce nożnej

Hrubieszów 13.12.2013 r.

Wyniki meczów:

ZS nr 1 w Hrubieszowie : ZS nr 3 w Hrubieszowie im. T. Kościuszki 1:8

(bramki: Garbacz 1 z ZS nr 1, Nieradko – 5, Bartkowiak – 1, Wiejak – 1, Krygiel – 1 dla ZS nr 3)

ZS w Horodle : ZS nr 2 w Hrubieszowie im. Ks. Stanisława Staszica 2:10

(bramki: Stepaniuk M. – 7, Flis – 1, Bobak – 1, Stefaniak – 1 dla ZS nr 2, Jużwiak i Kot dla ZS w Horodle)

ZS nr 1 w Hrubieszowie : ZS nr 2 w Hrubieszowie im. Ks. Stanisława Staszica 2:10

(bramki: Oleszczuk i Swatowski po jednej bramce dla ZS nr 1, Stepaniuk – 5, Stefaniak – 2, Bobak – 2, Flis – 1 dla ZS nr 2)

ZS Horodło : ZS nr 3 w Hrubieszowie im. T. Kościuszki 0:12

(bramki: Krygiel, Naradko i Wiejak po 4 bramki)

Druga połowa meczu nie odbyła się, gdyż bramkarz z Horodła doznał kontuzji. Zgodnie z przepisami wynik meczu pozostał taki, jaki był do momentu przerwania meczu.

Mecz pomiędzy drużynami ZS nr 1 w Hrubieszowie, a ZS w Horodle również się nie odbył z tych samych powodów wynik meczu walkowerem 3:0 dla ZS nr 1.

W ostatnim spotkaniu tradycyjnie w walce o pierwsze miejsce zagrały zespoły Kościuszki i Staszica. Mecz wygrał Kościuszko zdobywając 8 bramek. (Wiejak – 1, Kucharski – 2, Krygiel 4, Bartkowiak – 1).