21 czerwca 2024

Kryształ – Huragan 1:1. Podziękowania za udany sezon! [ZDJĘCIA]

Drużyna Kryształu Werbkowice, pod wodzą Jacka Ziarkowskiego, zakończyła ostatecznie rozgrywki ligowe remisem w spotkaniu z Huraganem i powtórzyła ubiegłoroczny wynik.

Reklamy

Kryształ Werbkowice – Huragan Międzyrzec Podlaski 1:1 (1:1)

Bramki: Rybka (36′) – Goździołko (45′)

Reklamy

Kryształ: Suchodolski – Pupeć, Mulawa, Borys, Wanarski, Denkiewicz (78′ Rojek), Jarosz (58′ Lis), Rybka, Reszczyński (58′ Wójtowicz), Grzęda, Oleszczuk

Huragan: Alfimov – Czumer, Konaszewski, Felczak (90′ Warda), Goździołko, Pakuła, Olszewski, Panasiuk, Komar, Łęcki (81′ Siudaj), Grochowski

Reklamy

Żółte kartki: Oleszczuk – Goździołko

Sędziował: Konrad Łukiewicz (OKS Zamość)

­
Ze strony Kryształu:

Drużyna Kryształu Werbkowice, pod wodzą Jacka Ziarkowskiego, zakończyła ostatecznie rozgrywki ligowe remisem w spotkaniu z Huraganem i powtórzyła ubiegłoroczny wynik, w którym to werbkowiczanie zgromadzili 61 punktów. Jest to niewątpliwie duży sukces całego piłkarskiego środowiska Werbkowic.

W tym miejscu, w imieniu Zarządu Klubu, serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za trud i wysiłek, który zostawili na IV-ligowych boiskach. Słowa uznania kierujemy również do władz Gminy Werbkowice za zaufanie, wsparcie finansowe i umożliwienie gry na tym poziomie rozgrywek. Podziękowania składamy również na ręce naszych hojnych sponsorów, bez których funkcjonowanie naszego Klubu byłoby niemożliwe. Ukłon kierujemy również w stronę kibiców, którzy swoją obecnością wspierali nas nieprzerwanie w tym niezwykle trudnym i wymagającym sezonie.

Na wnikliwe podsumowanie zakończonych rozgrywek zapewne przyjdzie jeszcze czas, ale my już dziś rozpoczynamy budowanie nowej drużyny, z którą planujemy w przyszłym sezonie zagrać o jak najwyższe cele.

­Zdjęcia z meczu na stronie Kryształu »

­

­(źródło i fot.: Kryształ Werbkowice)


Zobacz też:

Piłkarskie ligi 10-12.06.2022 r.

Piłkarskie ligi 10-12.06.2022 r.