Kryształ Werbkowice przed IV Ligą 2015/2016

Bez względu na piłkarską ligę, to wywołuje ona wielkie emocje wśród szczególnie miejscowych kibiców. Tym razem w IV Lidze lubelskiej od niedzieli 9.08.2015 r. wystąpią dwie drużyny z naszego powiatu, a mianowicie drugi rok z rzędu Kryształ Werbkowice oraz tegoroczny beniaminek Unia Hrubieszów. Za kim trzymać kciuki? Jak kto woli, ja trzymam za obie drużyny, a wyższe miejsce w końcowej tabeli niech zajmie lepszy!. Poniżej co nieco o Krysztale Werbkowice, ale nie tylko.

Reklamy


Terminarz spotkań drużyny Kryształu Werbkowice – w sezonie 2015/16 (runda jesienna): 

Kolejka nr 1, data: 2015-08-09 (niedziela), godz.17:00

Reklamy

MKS Janowianka Janów Lubelski – MLKS Kryształ Werbkowice    


Kolejka nr 2, data: 2015-08-16 (niedziela), godz.17:00

MLKS Kryształ Werbkowice – FKS Stal Kraśnik    


Kolejka nr 3, data: 2015-08-23 (niedziela), godz.17:00

KS Victoria Żmudź – MLKS Kryształ Werbkowice


Kolejka nr 4, data: 2015-08-30 (niedziela), godz.17:00

MLKS Kryształ Werbkowice – KS Powiślak Końskowola


Kolejka nr 5, data: 2015-09-05 (sobota), godz.14:00

MKS Opolanin Opole Lubelskie – MLKS Kryształ Werbkowice


Kolejka nr 6, data: 2015-09-13 (niedziela), godz.17:00

ŁKS Orlęta Łuków – MLKS Kryształ Werbkowice


Kolejka nr 7, data: 2015-09-20 (niedziela), godz.16:00  

MLKS Kryształ Werbkowice – GLKS Lutnia Piszczac


Kolejka nr 8, data: 2015-09-27 (niedziela), godz.16:00

GKS Orion Niedrzwica Duża – MLKS Kryształ Werbkowice


Kolejka nr 9, data: 2015-10-04 (niedziela), godz.16:00

MLKS Kryształ Werbkowice – GKS Hetman Żółkiewka


Kolejka nr 10, data: 2015-10-11 (niedziela), godz.14:00

GKS Granica Dorohusk – MLKS Kryształ Werbkowice


Kolejka nr 11, data: 2015-10-18 (niedziela), godz.14:00

MLKS Kryształ Werbkowice – MLKS Włodawianka Włodawa


Kolejka nr 12, data: 2015-10-25 (niedziela), godz.14:00

Górnik II Łęczna S.A. – MLKS Kryształ Werbkowice


Kolejka nr 13, data: 2015-10-31 (sobota), godz.14:00  

MLKS Kryształ Werbkowice – MKS Unia Hrubieszów


Kolejka nr 14, data: 2015-11-07 (sobota), godz.13:00

MKS Podlasie Biała Podlaska – MLKS Kryształ Werbkowice


Kolejka nr 15, data: 2015-11-11 (środa), godz.14:00

MLKS Kryształ Werbkowice – KS Polesie Kock


Kolejka nr 16, data: 2015-11-15 (niedziela), godz.12:00

MLKS Kryształ Werbkowice – MKS Janowianka Janów Lubelski


***


Ostatnie sparingi Kryształu


Tomasovia Tomaszów Lubelski – Kryształ Werbkowice 3:2 (1:1)

 

Bramki: Orzechowski, Baran, Kłos – Poterucha, Laszuk

Tomasovia: Bartoszyk, Joniec, Misztal, Szuta, Ratyna, Mazurkiewicz, Skiba, Oznański, Baran, Kłos, Orzechowski

Kryształ: Suchodolski, Musiał Paweł, Śmiałko, Wójtowicz, Mroczek, Podgórski, Kulik, Mazur, Poterucha, Omański, Rybka – w II połowie zagrali: Steciuk, Laszuk, Musiał Piotr.


Płomień Spartan Nieledew – Kryształ Werbkowice 0:2 (0:0) 

Bramki: Całka (’85), Mroczek (’90)

Płomień: Filipczuk (Całka 30′) – Kondratiuk, Szopiński, Nosal, Strycharczuk – Turewicz (Łysiak 50′), Dyjak, Bartosiuk, Echta – Musiał, Bobak

Kryształ: Suchodolski, Musiał Piotr, Romański, Zawodnik testowany, Mroczek, Kulik, Rybka, Poterucha, Laszuk, Mac, Steciuk – w II połowie zagrali: Śmiałko, Podgórski, Szwal, Całka.


AMSPN Hetman Zamość – Kryształ Werbkowice 0:2 (0:1)

Bramki: Dobromilski, Rybka

Hetman: Kiecana – Kudriawcew, Mazur, zawodnik testowany, Myszka, Bubeła, Karaszewski, K. Wołoch, P. Dębicki, B. Skiba, D. Dębicki – w II połowie zagrali:  Bukowski, A. Wołoch, Litwiniec, Krawiec, Daszek, Gadzina, Fidler

Kryształ: Suchodolski- Wójtowicz, Dobromilski, Śmiałko, Paweł Musiał, Kulik, Nieradko, Podgórski, Poterucha, Całka, Rybka – w II połowie zagrali: P. Mac, Mroczek, A. Mac, Piotr Musiał, Steciuk, Laszuk.


Uwaga!

Nowymi zawodnikami IV-ligowca z Werbkowic zostali: Szymon Solecki (Omega Stary Zamość), Andrzej Całka (Płomień Spartan Nieledew), Kamil Mroczek (Olimpia Miączyn) i Dawid Steciuk (GLKS Jarosławiec), …

 

Źródło – http://mlkskrysztal.futbolowo.pl/

 

***

 

Drużyny występująca w lubelskiej IV Lidze 2015/2016

 

 Włodawianka Włodawa

 Górnik II Łęczna

 Unia Hrubieszów

 Podlasie Biała Podlaska

 Polesie Kock

 Janowianka Janów Lubelski

 Stal Kraśnik

 Victoria Żmudź

 Powiślak Końskowola

 Opolanin Opole Lubelskie

 Kryształ Werbkowice

 Lutnia Piszczac

 Orion Niedrzwica Duża

 Hetman Żółkiewka

 Granica Dorohusk

 Orlęta Łuków


***


Mecze Unii Hrubieszów w jesieni 2015 r.

 

9.08. g.17.00 MKS Unia Hrubieszów – GKS Hetman Żółkiewka             

15 – 16.08   GKS Granica Dorohusk – MKS Unia Hrubieszów                   

23.08 g. 17.00  MKS Unia Hrubieszów – MLKS Włodawianka                

29 – 30.08   Górnik II Łęczna S.A. – MKS Unia Hrubieszów                     

6.09 g. 16.00  MKS Unia Hrubieszów – ŁKS Orlęta Łuków                     

13.09 g.16.00  MKS Unia Hrubieszów – MKS Podlasie Biała P.              

19 – 20.09   KS Polesie Kock – MKS Unia Hrubieszów                             

27.09 g. 16.00  MKS Unia Hrubieszów – MKS Janowianka Janów L.      

3 – 4.10      FKS Stal Kraśnik – MKS Unia Hrubieszów                             

11.10 g. 15.00  MKS Unia Hrubieszów –  KS Victoria Żmudź                 

17 – 18.10   KS Powiślak Końskowola – MKS Unia Hrubieszów               

25.10 g. 14.00  MKS Unia Hrubieszów –  MKS Opolanin OPole Lub.      

31.10 –  01.11  MLKS Kryształ Werbkowice – MKS Unia Hrubieszów       

8.11 g. 13.00  MKS Unia Hrubieszów – GLKS Lutnia Piszczac               

11.11      GKS Orion Niedrzwica Duża – MKS Unia Hrubieszów           

14 – 15.11   GKS Hetman Żółkiewka – MKS Unia Hrubieszów

 

***          

 

Trochę tabel…

 

Tabela IV Ligi po sezonie 2014/2015

 

1.     Lewart Lubartów                56  16  8    6    50-28

2.     AMSPN Hetman Zamość      53  15  8    7    60-27

3.     Powiślak Końskowola         52  15  7    8    58-38

4.     Górnik II Łęczna                  51  16  3    11  62-41

5.     Orlęta Łuków                      50  15  5    10  41-32

6.     Kryształ Werbkowice        48  13  9    8  40-32

7.     Janowianka Janów Lubelski 46  12  10  8   42-38

8.     Orion Niedrzwica Duża        46  13  7    10  51-40

9.     Włodawianka Włodawa      43  14  1    15  62-60

10.   Victoria Żmudź                    41  12  5    13  44-55

11.   Opolanin Opole Lubelskie   41  11  8    11  38-43

12.   Czarni Dęblin                      34  9    7    14  44-63

13.   Łada 1945 Biłgoraj              32  7    11  12  35-40

14.   Omega Stary Zamość          29  8    5    17  28-47

15.   Ruch Ryki                            25  7    4    19  43-73

16.   Grom Kąkolewnica              22  6    4    20  22-63

 

Wyniki meczów Kryształu w sezonie2014/2015:

 

Kryształ Werbkowice – Victoria Żmudż 6:0 i 0:0

Grom Kąkolewnica – Kryształ Werbkowice 0:3 i 1:2

Kryształ Werbkowice – Lewart Lubartów 1:1 i  0:0

Omega Stary Zamość – Kryształ Werbkowice 0:1 i 0:1

Kryształ Werbkowice – Ruch Ryki 4:1 i 1:0

Kryształ Werbkowice – Łada 1945 Biłgoraj 1:1 i  1:1

Powiślak Końskowola – Kryształ Werbkowice 0:0 i 1:0

Kryształ Werbkowice – Orion Niedrzwica Duża 2:1 i  0:4

Górnik II Łęczna – Kryształ Werbkowice 3:0 i 0:1

Kryształ Werbkowice – Włodawianka Włodawa 2:3 i 2:1

Orlęta Łuków – Kryształ Werbkowice 1:0 i 1:2

Kryształ Werbkowice – Opolanin Opole Lubelskie 3:1 i  0:1

AMSPN Hetman Zamość – Kryształ Werbkowice 5:2 i 1:1

Kryształ Werbkowice – Czarni Dęblin 2:2 i 1:0

Janowianka Janów Lubelski – Kryształ Werbkowice 1:0 i 1:1

 

 

Zamojska Klasa Okręgowa – 2013/2014

 

1      Kryształ Werbkowice        76    98:27 

2      Unia Hrubieszów               72    106:28 

3      Grom Różaniec                     69    98:33 

4      Huczwa Tyszowce                64    89:35 

5      Victoria Łukowa-Chmielek    56    71:39 

6      Ostoja Skierbieszów            49    59:46 

7      Korona Łaszczów                 46    65:43 

8      V-System Sparta Łabunie     45    53:65 

9      Sokół Zwierzyniec                 45    64:56 

10    Sparta Wożuczyn                 38    58:69 

11    Igros Krasnobród                 34    59:53 

12    Olimpia EB Wojan Miączyn    33    56:88 

13    Orkan Bełżec                        25    57:120 

14    Cosmos Józefów                  23    48:86 

15    Aleksandria Aleksandrów     13    30:110 

16    Huragan Hrubieszów          1      25:138 

 

IV Liga Lubelska – 2005/2006

 

1.    Orlęta Radzyń Podlaski         79  49-12

2.    Stal Kraśnik                           61  41-9

3.    Podlasie Biała Podlaska        52  29-12

4.    Górnik II Łęczna                    50  40-20

5.    Lublinianka Lublin                 47  21-20

6.    Chełmianka Chełm                44  22-12

7.    Orlęta Łuków                        41  27-17

8.    Tomasovia Tomaszów Lubelski 41 23-14

9.    BKS Unia Bełżyce                   37  24-21

10.  Granica Lubycza Królewska   37  20-16

11.  Lewart Lubartów                  36  16-24

12.  Janowianka Janów Lubelski  35  19-23

13.  Czarni Dęblin                         31  24-27

14.  Sokół Adamów                      28  14-17

15.  Włodawianka Włodawa        24  18-28

16.  Unia Hrubieszów                 21  13-27

 


Liga Międzywojewódzka (chełmsko – zamojska)

 

Sezon – 1997/1998

 

1. MKS Granica Chełm                         68-22   97-26

2. Łukowa Chmielek                           66-24   79-23

3. KS Sparta Rejowiec                        59-31   65-26

4. MLKS Granica Lubycza Królewska   59-31   74-33

5. MLKS Kryształ Werbkowice         59-31  91-31

6. MKS Unia Hrubieszów                  58-32 70-26

7. LZS Spartakus Szarowola               54-36   67-45

8. KS Hetman Zamość                         51-39   60-38

9. GKS Granica Dorohusk                  45-45   58-42

10. GKS Sparta Wożuczyn                  37:53   39-49

11. LKS Wlodawianka Włodawa         37-53   40-45

12. GKS Okszów                                  23-67   26-63

13. LZS Vijsławia Wojsławice            18-72   46-110

14. LKS Vitrum Wola Uhruska            18-72   33-98

15. LZS Prywaciarz Roztok – Pasieki 12-78   30-134

16. RLKS Bolmar Bodaczów                11-79   24-11?

 


Opracował – Marek A. Kitliński (mak)