19 maja 2024

Kto wygra Igrzyska Szkół Podstawowych w siatkę w roku szkolnym 2013/2014?

W czwartek 6.02.2014 r. dziewczęta ze szkół podstawowych z powiatu hrubieszowskiego, dzień później w piątek 7.02.2014 r. chłopcy kolejny raz będą rywalizować w powiatowych Igrzyskach SZS w mini siatkówce, które drużyny szkolne tym razem okażą się najlepsze i awansują do zawodów rejounu zamojskiego? Poniżej zestawienie mistrzów od roku szkolnego 2001/2002 do 2012/2013, ciekawe, kogo dopiszę dalej?


Zestawienia statystyczne mistrzów powiatu hrubieszowskiego.

 

Dziewczęta – „Trójki” i od roku 2006/2007  „Czwórki”

Rok szkolny

2001/2002 – SP Strzyżów (3)

2002/2003 – SP Dołhobyczów (3)

2003/2004 – SP Mircze (3)

2004/2005 – SP 3 Hrubieszów (3)

2005/2006 – SP Strzyżów (3)

2006/2007 – SP 3 Hrubieszów (4)

2007/2008 – SP Dołhobyczów (4)

2008/2009 – SP 3 Hrubieszów (4)

2009/2010 – SP 2 Hrubieszów (4)

2010/2011 – SP 2 Hrubieszów(4)

2011/2012 – SP Dołhobyczów (4)

2012/2013 – SP 2 Hrubieszów (4)

2013/2014 –  ?

 

Dziewczęta „Dwójki” i od roku szk. 2010/2011 „Trójki”

2001/2002 – SP Dołhobyczów (2)

2002/2003 – SP Dołhobyczów (2)

2003/2004 – SP 3 Hrubieszów (2)

2004/2005 – SP Strzyżów (2)

2005/2006 – SP 3 Hrubieszów (2)

2006/2007 – SP 3 Hrubieszów (2)

2007/2008 – SP 3 Hrubieszów (2)

2008/2009 – SP3 Hrubieszów (2)

2009/2010 – SP 2 Hrubieszów (2)

2010/2011 – SP Dołhobyczów (3)

2011/2012 – SP Dołhobyczów (3)

2012/2013 – SP 3 Hrubieszów (3)

2013/2014 – ?

 

Chłopcy „Trójki” i od roku 2006/2007  „Czwórki”

2001/2002 – SP Dołhobyczów (3)

2002/2003 – SP Dołhobyczów (3)

2003/2004 – SP Dołhobyczów (3)

2004/2005 – SP Nieledew (3)

2005/2006 – SP Dołhobyczów (3)

2006/2007 – SP 3 Hrubieszów (4)

2007/2008 – SP Strzyżów (4)

2008/2009 – SP 3 Hrubieszów (4)

2009/2010 – SP Dołhobyczów (4)

2010/2011 – SP 3 Hrubieszów (4)

2011/2012 – SP 3 Hrubieszów (4)

2012/2013 – SP Dołhobyczów (4)

2013/2014 – ?

 

Chłopcy – „Dwójki” i od roku szk. 2010/2011 „Trójki”

2001/2002 – SP Dołhobyczów (2)

2002/2003 – SP Dołhobyczów (2)

2003/2004 – SP Dołhobyczów (2)

2004/2005 – SP Dołhobyczów (2)

2005/2006 – SP Dołhobyczów (2)

2006/2007 – SP 3 Hrubieszów (2)

2007/2008 – SP 3 Hrubieszów (2)

2008/2009 – SP 3 Hrubieszów (2)

2009/2010 – SP 3 Hrubieszów (2)

2010/2011 – SP 3 Hrubieszów (3)

2011/2012 – SP Dołhobyczów (3)

2012/2013 – ZSM 3 Hrubieszów (3)

2013/2014 – ?

 


W ubiegłym roku było tak:

 

Komunikat z Powiatowych Igrzysk SZS w mini siatkówce dziewcząt. Hrubieszów, 28.02.2013

Wyniki spotkań:

„Trójki” – Drużyny:

1. SP 2 Hrubieszów

2. SP Strzyżów

3. SP 3 Hrubieszów

4. SP Dolhobyczów

SP3 Hrubieszów – SP Dołhobyczów 2:0 (25:14, 25:19)

SP 2 Hrubieszów – SP Strzyżów 2:1 (25:20, 15:25, 15:11)

SP 3 Hrubieszów – SP 2 Hrubieszów 2:0 (25:8, 25:22)

SP Strzyżów – SP Dołhobyczów  1:2  (21:25, 25:19, 16:18)


Kolejność końcowa:

I miejsce – SP 3 Hrubieszów

II miejsce – SP 2 Hrubieszów

III miejsce – SP Dołhobyczów

IV miejsce – SP Strzyżów

 

„Czwórki” – Drużyny:

1. SP 2 Hrubieszów

2. SP Strzyżów

3. SP Dołhobyczów

SP Strzyżów – SP Dołhobyczów 0:2 (9:25, 13:25)

SP Dołhobyczów – SP 2 Hrubieszów 0:2 (17:25, 12:25)

SP 2 Hrubieszów – SP Strzyżów 2:0 (25:14, 25:15)


Kolejność końcowa:

I miejsce – SP 2 Hrubieszów

II miejsce – SP Dołhobyczów

III miejsce – SP Strzyżów

 

Składy drużyn:

SP 2 Hrubieszów

1.                              Bogucka Julia

2.                              Gnieciak Agata

3.                              Orłowska Dominika

4.                              Bielecka Sandra

5.                              Rządkowska Wiktoria

6.                              Kogut Oliwia

7.                              Urban Sara

8.                              Karkuszewska Katarzyna

9.                              Komendacka Katarzyna

10.                          Jeczeń Aleksandra

11.                          Madej Angelika

12.                          Ciesielczuk Aleksandra

13.                          Kudyk Julia

14.                          Wójcik Dorota

15.                          Ryczko Karolina

16.                          Pietraszek Kaja

17.                          Sołowiej Karolina

18.                          Lipnicka Klaudia

19.                          Palonka Sandra

Opiekun: Marzanna Bielecka, Elwira Pawłowska

 

SP Strzyżów

1.                              Bożek Ewa

2.                              Lachowska Julia

3.                              Lawińska Paulina

4.                              Młynarczuk Aleksandra

5.                              Nieczyporowska Monika

6.                              Nowakowska Paulina

7.                              Wiącek Julia

8.                              Dobosz Magdalena

9.                              Iwanicka Kamila

10.                          Kuszmiruk Barbara

11.                          Prystupa Aleksandra

12.                          Szpakowska Barbara

13.                          Zgnilec Aleksandra

14.                          Kowalczuk Edyta

Opiekun : Paweł Augustynek

 

SP Dołhobyczów

1.                              Czapla Julia

2.                              Lewicka Edyta

3.                              Stadnicka Faustyna

4.                              Trochimczuk Aleksandra

5.                              Lewicka Katarzyna

6.                              Pietrycka Sandra

7.                              Olejarz Dominika

8.                              Buczek Wiktoria

9.                              Kopera Natalia

10.                          Jasińska Wiktoria

11.                          Łagowska Diana

12.                          Ożóg Sylwia

13.                          Brud Katarzyna

14.                          Piechnik Weronika

Opiekun: Marcin Kulczyński

 

SP 3 Hrubieszów

1.                              Szlonzak Justyna

2.                              Krotkiewicz Karina

3.                              Kędziera Aleksandra

4.                              Malon Paulina

5.                              Gajewska Karolina

6.                              Bitner Patrycja

7.                              Wesołek Aleksandra

8.                              Chrząstek Magda

9.                              Bachusz Marta

Opiekun: Joanna Różańska

 

Zawody sędziowali: Mirosław Dąbrowski i Marcin Stepaniuk, stoliki sędziowskie: Mikołaj Ciesielczuk, Artur Malec, Maciej Powęzka, Szymon Zieliński.

Opracował: Dominik Stajszczyk

 


Komunikat z Powiatowych Igrzysk SZS w mini siatkówce chłopców. Hrubieszów, 27.02.2013

Dnia 27.02.2013 w Sali sportowej ZSM nr 2 w Hrubieszowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Szkolnego Związku Sportowego w mini piłce siatkowej chłopców. W kategorii „czwórek” awans do zawodów Rejonowych wywalczyła Szkoła Podstawowa z Dołhobyczowa zaś w kategorii „trójek” Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie. Zawody Rejonowe odbędą się 13.032013 w Zamościu.

 

Wyniki spotkań:


„Trójki”

SP3 Hrubieszów – SP Dołhobyczów 2:0 (26:24, 25:17)

SP 3 Hrubieszów – SP Strzyżów 2:0 (25:10, 25:12)

SP Dołhobyczów – SP Strzyżów 2:0 (24:17, 25:10)

 

Kolejność końcowa:

I miejsce – SP 3 Hrubieszów

II miejsce – SP Dołhobyczów

III miejsce – SP Strzyżów


„Czwórki”


Grupa A

1. SP 3 Hrubieszów

2. SP Strzyżów

 

Grupa B

1. SP 2 Hrubieszów

2. SP Dołhobyczów

SP 2 – SP Dołhobyczów 1:2 (8:15, 25:9, 6:15)

SP 3 – SP Strzyżów 2:0 (25:15, 25:14)

 

Mecz o III miejsce

SP 2 Hrubieszów – SP Strzyżów 2:1 (11:25,25:17, 15:12)

 

Finał

SP 3 Hrubieszów – SP Dołhobyczów 0:2 (14:25, 21:25)


Kolejność końcowa:

I miejsce – SP Dołhobyczów

II miejsce – SP 3 Hrubieszów

III miejsce – SP 2 Hrubieszów

IV miejsce – SP Strzyżów

 

Składy drużyn:

 

SP 2 Hrubieszów

1.                              Żamojtel Bartłomiej

2.                              Lebiedowicz Tomasz

3.                              Bańka Kamil

4.                              Klimowicz Michał

5.                              Puczkowski Karol

6.                              Laskowski Damian

7.                              Łomański Mateusz

8.                              Panasiewicz Rafał

9.                              Propokowicz Mateusz

10.                          Kisiel Mateusz

Opiekun: Krzysztof Dąbrowski

 

SP Dołhobyczów

1.                              Opaliński Daniel

2.                              Bosowski Jakub

3.                              Łaba Kacper

4.                              Baran Mateusz

5.                              Dudek Jakub

6.                              Gałan Krzysztof

7.                              Kondraciuk Adrian

8.                              Kapyś Robert

9.                              Torba Damian

10.                          Głuszczak Bartłomiej

11.                          Malinowski Kajetan

12.                          Wisniewski Dawid

13.                          Steciuk Szymon

14.                          Sikora Sebastian

15.                          Maksymowicz Karol

16.                          Drączkowski Jakub

Opiekun: Mariusz Kulczyński

 

SP Strzyżów

1.                              Dwornicki Kamil

2.                              Gac Damian

3.                              Iwanicki Daniel

4.                              Potaczało Mariusz

5.                              Sadowski Michał

6.                              Tyczyński Norbert

7.                              Błaziak Błażej

8.                              Bochniak Krzysztof

9.                              Kupeć Jakub

10.                          Gogół Maciej

11.                          Młynarczyk Bartłomiej

12.                          Modrecki Kacper

13.                          Myszka Marcin

14.                          Zieliński Michał

15.                          Iwanicki Mateusz

Opiekun: Paweł Augustynek

 

SP 3 Hrubieszów

1.                              Pietrusiewicz Filip

2.                              Blicharz Michał

3.                              Księżyk Mikołaj

4.                              Capiuk Paweł

5.                              Kaspruk Kacper

6.                              Mierzwa Maciej

7.                              Fila Arkadiusz

8.                              Mazur Piotr

9.                              Ożóg Michał

10.                          Zalewski Jakub

11.                          Chmielewski Marek

12.                          Dorman Daniel

13.                          Czarnecki Szymon

14.                          Toczek Kacper

15.                          Mazurek Patryk

16.                          Imperato Massimo

17.                          Kraszkiewicz Przemek

18.                          Skrzyński Grzegorz

Opiekun: Tomasz Szlonzak

 

Zawody sędziowali – Mirosław Dąbrowski i Marcin Stepaniuk, stolik sędziowski i tablice wyników – Igor Niemczyk, Maciej Powęzka, Szymon Zieliński i Mikołaj Ciesielczuk. Sędzia główny zawodów – Dominik Stajszczyk (PSZS Hrubieszów).

Komunikat opracował – Dominik Stajszczyk



A w roku szkonym 2001/2002

 

 Mistrzowie Powiatu Szkół Podstwowych:

dz. „3” – Strzyżów – op. P. Augustynek; 4 szk. 12 dz.,

chł. „3” – Dołhobyczów – op. J. Karczewski; 4 szk. 12 chł.,

dz. „2” – Dołhobyczów – op. M. Kulczyński; 2 szk. 4 dz.,

chł. „2” – Dołhobyczów – op. M. Kulczyński; 3 szk. 6 chł.

 

Zawody przeprowadzała sekretarz powiatowego SZS  Janina Ewa Kitlińska

 


Rok szkolny 2012/2013

 

Wojewódzkie

– 20.03.2013 r. Szkoła Podstawowa nr 7 w Świdniku była gospodarzem wojewódzkiego finału Igrzysk SZS w mini siatkówce dziewcząt. Dziewczęta z SP 3 Hrubieszówzajęły IV miejsce.


Skład drużyny: 

Szlonzak Justyna,

Krotkiewicz Karina,

Gajewska Karolina,

Kędziera Aleksandra,

Ciesielczuk Oliwia,

Bachusz Marta,

Chrząstek Magda,

Bitner Patrycja. 

Opiekun Joanna Różańska.

 

Rejon

12.03.2013 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Zamościu odbyły się Igrzyska Rejonowe SZS mini siatkówki dziewcząt. Drużyna Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie w kategorii „trójek” zajęła po zaciętej walce I miejsce i awansowały do Igrzysk Wojewódzkich. W zawodach w kategorii „czwórek” udział wzięła również drużyna Dwójki.

 

TRÓJKI, Mecz o I miejsce: SP3 Hrubieszów – SP2 Tomaszów 2 : 1.


Tabela końcowa,

1. SP3 Hrubieszów, op. Różańska Joanna,

2. SP2 Tomaszów, op. Kulińska – Drzewosz Teresa,

3. SP3 Tomaszów, op. Kucharska Anna,

4. SP4 Zamość, op. Malec Rafał,

5-6. SP Łabunie, op. Groniewski Wojciech, 5-6. SP5 Krasnystaw,

Skład drużyny: Szlonzak Justyna, Krotkiewicz Karina, Kędziera Aleksandra, Bitner Patrycja, Malon Paulina, Bachusz Marta, Gajewska Karolina, Chrząstek Magdalena.Opiekun – Joanna Różańska.


CZWÓRKI. Tabela końcowa:

1. SP Sitaniec, op. Bernard Mariusz,

2. SP2 Tomaszów, op. Hek Rafał,

3. SP4 Krasnystaw, op. Łukaszewski Roman,

4. SP3 Tomaszów, op. Senejko Jerzy,

5-6. SP10 Zamość, op. Prus Anna,

5-6. SP2 Hrubieszów, op. Bielecka Marzanna,

 

Skład drużyny SP 2 Hrubieszów: Bogucka Julia, Gnieciak Agata, Orłowska Dominika, Bielecka Sandra, Rządkowska Wiktoria, Kogut Oliwia, Urban Sara, Arkuszewska Katarzyna, Komendacka Katarzyna, Jeczeń Aleksandra, Madej Angelika, Ciesielczuk Aleksandra, Kudyk Julia, Wójcik Dorota, Ryczko Karolina, Pietraszek Kaja, Sołowiej Karolina, Lipnicka Klaudia, Palonka Sandra. Opiekunki: Marzanna Bielecka, Elwira Pawłowska.


Niestety nie posiadam informacji (komunikatów) na temat występów w rejonie 13.03.2013 roku w Zamościu chłopców i nie znalazłem w Internecie, jeżeli ktoś posiada proszę przesłać.

 


Zobacz też: (Foto)

Powiatowa mini siatkówka chłopców »

Powiatowa mini siatkówka dziewcząt »



Opracował – Marek A. Kitliński (mak)

Na zdjęciu – Czwarte w województwie i mistrzynie rejonu zamojskiego szkół podstawowych w mini siatkówce „Trójek” w roku szk. 2012/2013 z ZSM 3 w Hrubieszowie z nuaczycielką p. Joanną Różańską.