17 kwietnia 2024

Lato i po pucharach…

Sport

Witajcie!
Piszemy do Was, bo jesteśmy zdruzgotani. Agonia polskiej piłki trwa… W ciągu dwóch dni „niemal” wszystkie nasze drużyny odpadły z europejskich pucharów. Jest naprawdę źle – jeśli nie zaczniemy odbijać się od tego dna, to ugrzęźniemy w nim na długie lata! Pomóżcie nam w tym!

Dziękujemy wszystkim kibicom za słowa wsparcia i otuchy, jakie otrzymaliśmy od Was podczas procesu wytoczonego nam przez PZPN. Związek ma najlepszych prawników i jest żądny zemsty, więc na oślep walczy z kibicami. My – mamy Was! Pierwsza rozprawa już za nami, ale będą kolejne – o wszystkim będziemy informować na bieżąco. Jeśli nie wiesz, o jaki proces chodzi – przeczytaj koniecznie! »

Działacze próbują nas zakneblować, a my i tak robimy swoje. Podczas Mistrzostw Świata rozpoczęliśmy akcję bannerową pod hasłem „W RPA Mundial – u nas LATO!”. Przeprowadziliśmy ją w wielu miastach – m.in. w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu… Byliśmy nawet w Sejmie! Zobacz galerię. »

Zwracamy się do Was z ogromną prośbą. Mamy coraz więcej wydatków związanych z naszą działalnością. Za wszystkie płacimy z własnych środków, a teraz doszedł do tego koszt bannerów. Prosimy, pomóżcie! Każde 10zł ułatwi nam walkę o polską piłkę. Szczegóły znajdziecie tutaj. »

Na www.koniecpzpn.pl na bieżąco informujemy Was o tym, co się dzieje z naszym futbolem. Niestety, mamy bardzo dużo do opisywania… Najciekawsze newsy w ostatnim czasie to:
EURO 2012 to żyła złota, zwłaszcza dla… PZPN! »
Grzegorz Lato nie chce powtórek video »
Ekstraklasa… 67. ligą na świecie! »
Do sądu trafił główny akt oskarżenia ws. korupcji w piłce nożnej »

Z piłkarskim pozdrowieniem
S.O.S. dla Polskiej Piłki