Licealiada i Gimnazjada w tenisie stołowym

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

W piątek 16 października 2009 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie odbyły się zawody powiatowe Licealiady i Gimnazjady w indywidualnym tenisie stołowym. W obu turniejach na dziewięciu stołach rozegrano 180 pojedynków indywidualnych.

***

KOMUNIKAT
POWIATOWA GIMNAZJADA W TENISIE STOŁOWYM
HRUBIESZÓW dn. 16.10.2009 r.

DZIEWCZĘTA

1. Wójcicka Marta – Gim. Nr 1 Hrubieszów
2. Wójcicka Dorota – Gim. Nr 1 Hrubieszów
3. Kliszcz Barbara – Gim. Honiatycze
4. Zielińska Iwona – Gim. Nr 3 Hrubieszów
5. Ciężka Justyna – Gim. Uchanie
6. Wandiuk Magda – ZS Kryłów
7-8. Ciężka Anna – Gim. Trzeszczany
Stecko Dominika – Gim. Nr 1 Hrubieszów
9-12. Jagodzińska Klaudia – Gim. Nr 1 Hrubieszów
Fuks Ewelina – Gim. Trzeszczany
Paluch Alicja – Gim.Mircze
Mazur Agata – Gim. Uchanie
13-16. Dziuba Paulina – Gim. Nr 3 Hrubieszów
Mielniczuk Karolina – Gim.Mircze
Mazur Natalia – Gim. Uchanie
Wyskiel Katarzyna – Gim. Werbkowice
17-24. Kaczoruk Karolina – ZS Nr 2 Hrubieszów
Dąbrowska Anita – ZS Kryłów
Gałan Marta – ZS Nr 2 Hrubieszów
Bitner Anna – Gim. Nr 1 Hrubieszów
Drewniak Aleksandra – Gim. Werbkowice
Kruk Kamila – Gim. Uchanie
Podgórska Natalia – ZS Nr 2 Hrubieszów
Skindzier Natalia – Gim. Werbkowice
25-30. Grossman Ewelina – ZS Nr 2 Hrubieszów
Nawój Katarzyna – Gim.Mircze
Uleryk Dorota – Gim. Trzeszczany
Baryła Dorota – ZS Kryłów
Martyniuk Aleksandra – Gim.Mircze
Rak Angelika – Gim. Uchanie

CHŁOPCY

1. Karpiuk Kamil – Gim. Werbkowice
2. Stecko Paweł – ZS Kryłów
3. Drop Adam – ZS Nr 2 Hrubieszów
4. Dyrda Krystian – Gim. Nr 1 Hrubieszów
5. Niedżwiedż Bartek – Gim. Mircze
6. Gubała Wojciech – Gim. Nr 1 Hrubieszów
7-8. Gryn Tomasz – Gim. Trzeszczany
Łuszczak Patryk – Gim. Werbkowice
9-12. Krygiel Patryk – Gim. Nr 3 Hrubieszów
Wawrzaszek Adrian – Gim. Nr 1 Hrubieszów
Paluch Piotr – Gim. Mircze
Fila Karol – Gim. Trzeszczany
13-16. Lisiczyński Piotr – ZS Nr 2 Hrubieszów
Różanski Dominik – Gim. Mircze
Bohonos Tomasz – Gim. Mircze
Nowicki Krzysztof – Gim. Uchanie
17-24. Malowany Krystian – Gim. Nr 3 Hrubieszów
Niedobit Kamil – Gim. Nr 2 Hrubieszów
Legiedż Franciszek – Gim. Nr 1 Hrubieszów
Niewiadomski Dawid – Gim. Uchanie
Krzebiet Michał – Gim. Nr 3 Hrubieszów
Gierszon Kamil – Gim. Werbkowice
Złotko Radosław – Gim. Uchanie
Jakubasz Damian – ZS Kryłów
25-30. Lipian Bartłomiej – Gim. Werbkowice
Skawiński Daniel – ZS Nr 2 Hrubieszów
Fit Aleksander – ZS Kryłów
Żygawski Jakub – Gim. Nr 3 Hrubieszów
Czapski Przemysław – Gim. Uchanie
Kuropatwa Arkadiusz – ZS Kryłów

Opiekunowie:
– Gim.Mircze – Przytuła Urszula,Majdanik Robert
– ZS Kryłów – Chodźko Zofia
– Gim. Nr 1 Hrubieszów – Pachla Andrzej
– Gim. Nr 2 Hrubieszów – Jóżwiak Robert
– Gim. Nr 3 Hrubieszów – Drączkowski Czesław
– ZS Nr 2 Hrubieszów – Chwedczuk Andrzej
– Gim. Uchanie – Skrzat Zbigniew
– Gim. Werbkowice – Sawicki Arkadiusz
– Gim. Honiatycze – Sawicka Katarzyna
– Gim. Trzeszczany – Chwedczuk Zygmunt

W turnieju na dziewięciu stołach rozegrano 114 pojedynków indywidualnych. Pierwsze piątki awansowały do Rejonowej Gimnazjady, która odbędzie się w Szczebrzeszynie w dniu 21.10.2009 r.

***

KOMUNIKAT
POWIATOWA LICEALIADA W TENISIE STOŁOWYM
HRUBIESZÓW dn. 16.10.2009 r.

DZIEWCZĘTA

1. Bondyra Agata – ZS Nr 1 Hrubieszów
2. Lemińska Paulina – ZS Horodło
3. Kawka Ewelina – ZS Nr 3 Hrubieszów
4. Jurek Irena – ZS Nr 1 Hrubieszów
5. Szymańska Mirela – ZS Horodło
6. Talarowska Monika – ZS Nr 3 Hrubieszów
7-8. Marzęta Patrycja – ZS Nr 1 Hrubieszów
Dudzińska Dominika – ZS Nr 3 Hrubieszów
9-12. Krauz Justyna – ZS Nr 2 Hrubieszów
Turek Irena – ZS Nr 1 Hrubieszów
Fusch Paulina – ZS Nr 3 Hrubieszów
Muzyczka Milena – ZS Nr 3 Hrubieszów
13. Lizut Anna – ZS Nr 4 Hrubieszów

CHŁOPCY

1. Polikowski Adrian – ZS Nr 3 Hrubieszów
2. Bednarz Patryk – ZS Nr 3 Hrubieszów
3. Dąbrowski Kamil – ZS Nr 1 Hrubieszów
4. Lizak Krzysztof – ZS Nr 4 Hrubieszów
5. Sokołowski Grzegorz – ZS Nr 1 Hrubieszów
6. Przepiórka – ZS Nr 2 Hrubieszów
7-8. Flis Artur – ZS Nr 2 Hrubieszów
Wawer Krzysztof – ZS Turkowice
9-12. Mazurek Dariusz -ZS Nr 1 Hrubieszów
Zapora Michał – ZS Nr 2 Hrubieszów
Grabowski Mateusz – ZS Horodło
Czarnecki Piotr – ZS Nr 1 Hrubieszów
13-16. Perehubka Sylwester – ZS Nr 3 Hrubieszów
Mazurek Paweł – ZS Nr 3 Hrubieszów
Skwarek Michał – ZS Nr 4 Hrubieszów
Kozik Michał – ZS Nr 3 Hrubieszów
17-23. Margol Ernest – ZS Nr 4 Hrubieszów
Łaciński Bartłomiej – ZS Nr 2 Hrubieszów
Zając Mateusz – ZS Horodło
Jewuła Damian – ZS Nr 4 Hrubieszów
Podolak Damian – ZS Nr 4 Hrubieszów
Skrzyński Bartłomiej – ZS Nr 1 Hrubieszów
Gałka Cezary – ZS Nr 2 Hrubieszów

Opiekunowie:
– ZS Nr 1 Hrubieszów – Jaworski Jacek
– ZS Nr 2 Hrubieszów – Krawczuk Zbigniew
– ZS Nr 3 Hrubieszów – Obszyński Marek
– ZS Nr 4 Hrubieszów – Padkowski Paweł
– ZS Horodło – Brzyska Aneta
– ZS Turkowice – Jeleń Janusz

W turnieju na dziewięciu stołach rozegrano 66 pojedynków indywidualnych.
Pierwsze piątki awansowały do Rejonowej Licealiady, która odbędzie się w Hrubieszowie
w dniu 27.10.2009 r.

***

Sędzia główny
Krawczuk Zbigniew

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009