23 października 2024

Liga Piłkarska: Zamojska Klasa A i Klasa B

W dniach 4/5.10.2014 r. W klasie „A” Płomień/Spartan Nieledew bez skrupułów skruszył Perłę z Deszkowic i z 5. punktową przewagę jest na czele rozgrywek, Huragan Hrubieszów zremisował na wyjeździe z ostatnią drużyną w tabeli, Andoria Mircze niestety przegrała u siebie minimalnie z rutynowaną Granicą Lubycza Królewska. W sobotę derby powiatowe Huragan – Płomień/Spartan na boisku treningowym HOSiR w Hrubieszowie. W klasie „B” GLKS Jarosławiec wywalczył remis ze Zrywem z Ulhówka opłacony 1 punktem.

Zamojska Klasa A – grupa II

4/5.10.2014 r.

Płomień-Spartan Nieledew –   Perła Deszkowice 9:0

Skład: M.Całka – Kondratiuk, Oleszczuk, Nosal (Bogucki) – Gałan (Szopiński), Drop, Bartosiuk, Musiał (Bednarczuk), Dyjak – M.Bobak (Raczyński), A.Całka. Bramki: M.Bobak x4, A.Całka x2, Bartosiuk, Dyjak, Bogucki.

Portal lubelskapilka.pl opublikował ranking najlepszych strzelców na Lubelszczyźnie. Liderem klasyfikacji jest napastnik naszego zespołu Andrzej Całka który ma już 17 bramek na koncie.

GKS Tarnawatka – Huragan Hrubieszów 3:3

Bramki: Cymborski, Bida, Sekulski. Skład: jakubiak – Zalewski, Szwiec, Bańka, Kuźmiński, Lisiczyński, Frąk, Sekulski, Kowalczuk,Cymborski,Mazurek.

Ze strony int. GKS Tarnawatka

Gieksa rozegrała dniu dzisiejszym dobre spotkanie z drużyną Huraganu Hrubieszów.Pierwsza połowa meczu należała do gospodarzy choć to goście zdobyli pierwszego gola.Do wyrównania doprowadził Kapeć strzelając pięknego gola z dystansu i tym samym dając Gieksie sygnał do ataku która do końca pierwszej połowy podwyższyła wynik na 3 do 1.Do szatni schodziliśmy w dobrych nastrojach lecz po przerwie zabrakło szczęścia i nie wykorzystane sytuacje zemściły się bo goście doprowadzili do wyrównania.Zabrakło konsekwencji i sił na drugie 45 minut ale remis udało się utrzymać.Brawo panowie trenować a wyniki przyjdą jeszcze raz brawo za walkę.

Andoria Mircze – Granica Lubycza Królewska 1:2 (0:1)

4      Szumy Susiec                         7     10    3     1     3    10:10

5      Potok Sitno                            8     10    3     1     4    15:14

6      Andoria Mircze                     8     10    3    1    4    18:19

7      Huragan Hrubieszów           7     8      2    2    3    13:18

8      Ruch Machnów Nowy             7     7      2     1     4    7:10

9      Szyszła Tarnoszyn                 7     7      2     1     4    10:15

10    Perła Deszkowice                  7     6      2     0     5    10:22

11    GKS Tarnawatka                    8     4      1     1     6    11:20

Kolejka 9 w dniach 11-10-2014/12-10-2014 (sobota/niedziela)

Perła Deszkowice – Szyszła Tarnoszyn N 13-15 Deszkowice

Huragan Hrubieszów – Płomień-Spartan Nieledew S 14.00 – boisko treningowe Hrubieszów, trójka sędziowska, w tym meczu: Chabros, Jasina, Mrozowski

Granica Lubycza Królewska – GKS Tarnawatka S 15 Lubycza Królewska

Orkan Bełżec – Andoria Mircze N 15 Niedziela

pauza – Potok Sitno

Ruch Machnów Nowy – Szumy Susiec N 14-16 Machnów Nowy

Zamojska Klasa B – grupa II

GLKS Jarosławiec – Zryw Ulhówek 3:3 (2:0)

SKŁAD: Dalmata – Złotko, Prystupa, Koszel, Kliszcz, Kucharczuk K., Antoniuk, Steciuk, Podgórski (Gontarz), Zduńczuk, Tokarski G. Niewykorzystane zmiany: Bodziacki. Bramki dla GLKS Jarosławiec strzelili: Grzegorz Kliszcz (asysta Dawid Steciuk), Paweł Prystupa (rzut wolny) i Grzegorz Tokarski (asysta Dawid Steciuk).

7.    GLKS Jarosławiec            6    1    0    1    5    8-23

Kolejka 8 w dniach 11-10-2014/12-10-2014 (sobota/niedziela)

Perła Telatyn – pauzuje w kolejce

Omega II Stary Zamość – Zryw Ulhówek N 11 Stary Zamość

GLKS Jarosławiec – Orion Stihl Jacnia N 11 Jarosławiec

Obie drużyny grały ze sobą w pierwszej kolejce obecnego sezonu. Na boisku w Jarosławcu padł wynik 2-6 dla przyjezdnych. Bramki dla Jarosławian strzelali Dawid Steciuk i Grzegorz Kliszcz.