23 lipca 2024

LKS Grom Różaniec zwycięzcą Halowych Mistrzostw Okręgu Zamojskiego. Unia piąta, Huragan na szóstym miejscu

24 lutego w Tomaszowie Lubelskim odbył się Turniej Finałowy XXI Otwartych Okręgowych Mistrzostw w Halowej Piłce Nożnej Seniorów, w którym Unia Hrubieszów zajęła 5 miejsce, a Huragan Hrubieszów 6. Zawody wygrał zespół LKS Grom Różaniec.

Reklamy

W rozegranym dzisiaj (niedziela, 24.02) w Tomaszowie Lub. Turnieju Finałowym XXI Otwartych Okręgowych Mistrzostw w Halowej Piłce Nożnej Seniorów, którego organizatorem był ZOZPN, zespół Unii II walczył ze zmiennym szczęściem.

W pierwszym meczu Turnieju Unia zremisowała z zespołem Lubyczy Królewskiej 2: 2, a następnie przegrała z zespołem Oriona Dereźnia 0 : 1 i wysoko pokonała Echo Zawada 6 : 0.

Reklamy

Niestety wyniki te wykluczyły Unię z walki o czołowe miejsca i ostatecznie zajęła 5 lokatę w turnieju.

Drugi zespół Unii występował w składzie: Kamil Haustow – bramka, Artur Kawarski, Patryk Kondrat, Krystian Stefaniak, Patryk Szatan, Mariusz Zając, Patryk Krygiel, Krystian Oleszczuk i Paweł Bednarek. (źródło mksuniahrubieszow.pl)

Reklamy



TURNIEJ FINAŁOWY

XXI OTWARTYCH OKRĘGOWYCH MISTRZOSTW

W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW

TOMASZÓW LUBELSKI DNIA 24.02.2013 r.

 

 

Gr. A 

1A. LKS GROM RÓŻANIEC

2A. GKS RELAX  RADECZNICA

3A. TKS DAN-MAR HUCZWA TYSZOWCE

4A. GKS HURAGAN  HRUBIESZÓW 

 

 Gr. B

1B. MKS UNIA HRUBIESZÓW

2B. GLKS GRANICA LUBYCZA KRÓLEWSKA

3B. LKS ORION DEREŹNIA

4B. GLKS ECHO ZAWADA

 

GRY ELIMINACYJNE

1. GROM – RELAX  6 : 0

2. UNIA – GLKS GRANICA 2 : 2 

3. HURAGAN – HUCZWA 1 : 3

4. ECHO – ORION  0 : 2

5. RELAX – HURAGAN 1 : 2

6. GRANICA – ECHO  1 : 0

7. GROM – HUCZWA 2 : 1

8. UNIA – ORION  0 : 1

9. HURAGAN – GROM  1 : 3

10. ECHO – UNIA  0 : 6

11. HUCZWA – RELAX  2 : 1

12. ORION  – GRANICA  0 : 0

 

 

Gr. A

Lp.

Nazwa zespołu

 

1

2

3

4

Punkty

Bramki

Msc.

1

LKS GROM RÓŻANIEC

 

X

6:0

2:1

3:1

9

11:2

I

2

GKS ?RELAX? RADECZNICA

0:6

 

X

1:2

1:2

0

2:10

IV

3

TKS DAN-MAR HUCZWA TYSZOWCE

1:2

2:1

 

X

3:1

6

6:4

II

4

GKS HURAGAN  HRUBIESZÓW 

1:3

2:1

1:3

 

X

3

4:7

III

 

Gr. B

Lp.

Nazwa zespołu

 

1

2

3

4

Punkty

Bramki

Msc.

1

MKS UNIA HRUBIESZÓW

 

X

2:2

0:1

6:0

4

8:3

III

2

GLKS ?GRANICA? LUBYCZA KRÓLEWSKA

2:2

 

X

0:0

1:0

5

3:2

II

3

LKS ORION DEREŹNIA

1:0

0:0

 

X

2:0

7

3:0

I

 

4

GLKS ECHO ZAWADA

0:6

0:1

0:2

 

X

0

0:9

IV

 


PÓŁFINAŁY

13. GROM – GRANICA  2 : 1

14. HUCZWA – ORION  0 : 0 k: (1:2)

 

o III miejsce

15. GRANICA – HUCZWA  3 : 4

 

o I miejsce FINAŁ

16. GROM – ORION  0 : 0 k: (2 : 0)

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK: Piotr BOROWSKI  Orion Dereźnia

NAJLEPSZY BRAMKARZ: Dominik PARZYCH Grom Różaniec

KRÓL STRZELCÓW: Mateusz REJS (5 bramek) Huczwa Tyszowce

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA :

1. LKS GROM RÓŻANIEC

2. LKS ORION DEREŹNIA

3. TKS DAN MAR HUCZWA TYSZOWCE

4. GLKS GRANICA LUBYCZA KRÓLEWSKA

5. MKS UNIA HRUBIESZÓW

6. GKS HURAGAN HRUBIESZÓW

7. GKS RELAX RADECZNICA

8. GLKS ECHO ZAWADA

 

Składy zespołów:

 

LKS Grom Różaniec:  Tomasz Blicharz, Damian Grasza, Marek Grelak, Jan Komosa, Arkadiusz Kusiak, Łukasz Kusiak, Piotr Larwa, Dominik Parzych, Mateusz Piętak, Rafał Wojtowicz.

Trener: Bogdan Antolak.

 

LKS Orion Dereźnia :  Marcin Blicharz, Przemysław Blicharz, Marek Borowski, Piotr Borowski, Artur Czerw, Grzegorz Grelak, Łukasz Karpik, Paweł Mazurek.

Trener: Mariusz Dołęcki.

 

Po zakończonych Mistrzostwach Prezes Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Stanisław Pryciuk, wręczył każdej z drużyn sprzęt sportowy w postaci piłek meczowych firmy Nike, za zajęcia miejsc I-III okolicznościowe dyplomy i puchary, a zdobywcy wyróżnień indywidualnych otrzymali pamiątkowe statuetki i dyplomy.

 

Fot./źródło. AS ZOZPN

Na zdjęciu – drużyna LKS Grom Różaniec.