LKS Grom Różaniec zwycięzcą Halowych Mistrzostw Okręgu Zamojskiego. Unia piąta, Huragan na szóstym miejscu

24 lutego w Tomaszowie Lubelskim odbył się Turniej Finałowy XXI Otwartych Okręgowych Mistrzostw w Halowej Piłce Nożnej Seniorów, w którym Unia Hrubieszów zajęła 5 miejsce, a Huragan Hrubieszów 6. Zawody wygrał zespół LKS Grom Różaniec.

W rozegranym dzisiaj (niedziela, 24.02) w Tomaszowie Lub. Turnieju Finałowym XXI Otwartych Okręgowych Mistrzostw w Halowej Piłce Nożnej Seniorów, którego organizatorem był ZOZPN, zespół Unii II walczył ze zmiennym szczęściem.

W pierwszym meczu Turnieju Unia zremisowała z zespołem Lubyczy Królewskiej 2: 2, a następnie przegrała z zespołem Oriona Dereźnia 0 : 1 i wysoko pokonała Echo Zawada 6 : 0.

Niestety wyniki te wykluczyły Unię z walki o czołowe miejsca i ostatecznie zajęła 5 lokatę w turnieju.

Drugi zespół Unii występował w składzie: Kamil Haustow – bramka, Artur Kawarski, Patryk Kondrat, Krystian Stefaniak, Patryk Szatan, Mariusz Zając, Patryk Krygiel, Krystian Oleszczuk i Paweł Bednarek. (źródło mksuniahrubieszow.pl)

Składy zespołów:

LKS Grom Różaniec:  Tomasz Blicharz, Damian Grasza, Marek Grelak, Jan Komosa, Arkadiusz Kusiak, Łukasz Kusiak, Piotr Larwa, Dominik Parzych, Mateusz Piętak, Rafał Wojtowicz.

Trener: Bogdan Antolak.

LKS Orion Dereźnia :  Marcin Blicharz, Przemysław Blicharz, Marek Borowski, Piotr Borowski, Artur Czerw, Grzegorz Grelak, Łukasz Karpik, Paweł Mazurek.

Trener: Mariusz Dołęcki.

Po zakończonych Mistrzostwach Prezes Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Stanisław Pryciuk, wręczył każdej z drużyn sprzęt sportowy w postaci piłek meczowych firmy Nike, za zajęcia miejsc I-III okolicznościowe dyplomy i puchary, a zdobywcy wyróżnień indywidualnych otrzymali pamiątkowe statuetki i dyplomy.