27 maja 2024

Wyniki Mistrzostw Województwa Lubelskiego LZS w Podnoszeniu Ciężarów

Wyniki Mistrzostw Województwa Lubelskiego LZS w Podnoszeniu Ciężarów, które odbyły się w sobotę 23 lutego w sali ciężarowej przy Zespole Szkół nr 1 w Hrubieszowie. Klasyfikację klubową zawodów, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn wygrała Unia Hrubieszów.

Klasyfikacja kobiet:


Miejsce  Nazwisko i imię   Nazwa Klubu 

Wynik

dwuboju 

 Wynik

  R/ P

48 kg        
1 Kłos Patrycja GOK Koroszczyn          110  47/63  
2 Kondziołka Marzena  Unia Hrubieszów            94  40/54
3 Piasecka Anna  Unia Hrubieszów           93  40/53
4 Rak Katarzyna Znicz Biłgoraj           69  30/39
5 Witkowska Klaudia Unia Hrubieszów           68  31/37
6 Bobrowska Natalia Unia Hrubieszów           43  19/24
53 kg        
1

Pilipczuk Klaudia

GOK Koroszczyn            95  41/54
2

Dołęga Dominika

GOK Koroszczyn           92  40/52
3. Czop Ewelina  Agros Zamość            80   34/46
Szumiata Klaudia Unia Hrubieszów           74  31/43
5 Zasadzińska Dorota Unia Hrubieszów           73

 31/42

58 ka        
1 Malec Emilia AZS-AWF Biała P.          143

 63/80

2 Kukowska Karolina AZS-AWF Biała P.          115

 50/65

3 Chudzik Marlena Unia Hrubieszów          115

 52/63

4 Matejek Natalia GOK Koroszczyn          108

 50/58

5 Rychlik Paulina MULKS Terespol            92

 45/47

6 Bereda Kinga Agros Zamość            69

 32/37

63 kg        
     1. Pasieczna Anna Agros Zamość          105  45/60
     2. Bachan Dominika Wisła Puławy            82  35/47
     3. Wiśniewska Anna POM Piotrowice            53  23/30
69 kg        
1 Tyszko Agata Unia Hrubieszów          140  63/77
2 Majewska Adrianna Wisła Puławy            90  42/48
3 Biała Beata  Agros Zamość            78  33/45
75 kg        
1 Jakubasz Anna Unia Hrubieszów          102  44/58
2 Ryczko Karolina Unia Hrubieszów            65  30/35
75 + kg            
1 Droździel Marta Znicz Biłgoraj            192   92/100 
2 Nowacka Natalia Znicz Biłgoraj          122  56/66
3 Sołomacha Agata Agros Zamość          108  45/63


Klasyfikacja w/g punktacji sinclaira

1. Malec Emilia – AZS-AWF Biała Podlaska – 212,5 pkt.

2. Droździel Marta – Znicz Biłgoraj – 204,6 pkt.

3. Tyszko Agata – Unia Hrubieszów – 182,8 pkt.

4. Kłos Patrycja – GOK Koroszczyce – 180,7 pkt.

5. Kukowska Karolina – AZS-AWF Biała Podlaska – 173,0 pkt.

6. Chudzik Marlena – Unia Hrubieszów – 162,1 pkt.


Klasyfikacja klubowa 

1. Unia Hrubieszów – 60 pkt.

2. Agros Zamość – 30 pkt.

3. GOK Koroszczyn – 27 pkt.

4. Znicz Biłgoraj – 21 pkt.

5. AZS-AWF Biała Podlaska – 16 pkt.

6. Wisła Puławy – 14 pkt.

7. POM Piotrowice – 6 pkt.

8. MULKS Terespol – 4 pkt.



Klasyfikacja mężczyzn:


Miejsce  Nazwisko i imię  Nazwa klubu 

Wynik 

podrzutu 

Wynik

R/P

56 kg        
1 Skulimowski Mateusz  MULKS Terespol 166

76/90 

2 Ciećko Łukasz Agros Zamość 160 70/90
3 Garbacz Norbert Unia Hrubieszów 145 60/85
4 Fredrich Patryk Unia Hrubieszów 140 62/78
5 Socha Arkadiusz Znicz Biłgoraj 123 58/65
6 Kolman Paweł Znicz Biłgoraj 110 45/65
7 Kasztelan Przemysław Unia Hrubieszów 93 40/53
8 Koc Michał Unia Hrubieszów 90 37/53
9 Malinowski Adrian Unia Hrubieszów 80 35/45
10 Madej Adrian Znicz Biłgoraj 73 32/41
11 Bobrowski Patryk Unia Hrubieszów 65 28/37
12 Czrześcijan Mateusz POM Piotrowice 52 22/30
13 Fila Sebastian Unia Hrubieszów 51 21/30
 62 kg        
 1 Kondziołka Marcin Unia Hrubieszów  174  74/100
 2 Kosakowski Bartłomiej  Unia Hrubieszów  168  75/98 
 3 Milewicz Mateusz  GOK Koroszczyn  165  75/90 
 4 Rak Daniel  Znicz Bilgoraj  160  70/90 
 69 kg        
 1 Solak Paweł  Znicz Biłgoraj  203  88/115 
 2 Pilipczuk Patryk  GOK Koroszczyn  188  80/108 
 3 Kasztelan Damian  Unia Hrubieszów  181  76/105 
 4 Sulowski Rafał  POM Piotrowice  174  79/95 
 5 Siek Rafał  POM Piotrowice  170  73/97 
 6 Przech Grzegorz POM Piotrowice  132  59/73 
77 kg         
 1 Starzec Adrian  Unia Hrubieszów  215  95/120 
 2 Szudera Mariusz  AZS-AWF Biała P.  210  90/120 
 3 Pilipczuk Daniel  GOK Koroszczyn  206  91/115 
85 kg         
 1 Bulak Krzysztof  Znicz Biłgoraj  265  120/145 
 2 Jaros Dominik  Unia Hrubieszów  255  110/145 
 3 Budryn Rafał  Wisła Pulawy  234  104/130 
 4 Piłat Krystian  POM Piotrowice  232  107/125 
 5 Harasimiuk Hubert  GOK Koroszczyn  190  88/102 
 6 Chyl Mateusz Znicz Biłgoraj  173  77/96 
 7 Krawczuk Mateusz  Unia Hrubieszów  160  75/85 
 8 Juchimiuk Maciej  AZS-AWF Biala P.  148 65/83 
94 kg         
 1 Darczuk Grzegorz  AZS-AWF Biała P.  260  115/145 
 2 Wójtowicz Mateusz  Agros Zamość  220  100/120 
 3 Foks Damian  Unia Hrubieszów  200  90/110 
 4 Gębala Bartosz  Wisła Puławy  185  85/100 
105 kg         
 1 Rudnicki Mateusz  Unia Hrubieszów  263  118/145 
 2 Janusz Michał  Wisła Puławy  225  95/130 
 3 Kołtun Przemysław  Agros Zamość  221  101/120 
 4  Multan Krzysztof  AZS-AWF Biała P.  215  95/120 
105 + kg         
 1 Kulpa Kamil  AZS-AWF Biała P.  345  150/195 
 2 Wójtowicz Szymon  Agros Zamość  270  120/150 
 3 Goyski Grzegorz  AZS-AWF Biała P.  255  115/140 
 4 Sikora Mateusz  MULKS Terespol  246  111/135 


Klasyfikacja w/g punktacji sinclaira

1. Kulpa Kamil – AZS-AWF Biała Podlaska – 355,2 pkt.

2. Bulak Krzysztof – Znicz Biłgoraj – 317,4 pkt.

3. Darczuk Grzegorz – AZS-AWF Biała Podlaska – 309,3 pkt.

4. Jaros Dominik – Unia Hrubieszów – 306,2 pkt.

5. Rudnicki Mateusz – Unia Hrubieszów – 296,8 pkt.

6. Wójtowicz Szymon – Agros Zamość – 294,9 pkt.


Klasyfikacja klubowa

1. Unia Hrubieszów – 60 pkt.

2. Znicz Biłgoraj – 33 pkt.

3. AZS-AWF Biała Podlaska – 28 pkt.

4. GOK Koroszczyce – 23 pkt.

5. Agros Zamość – 20 pkt.

6. POM Piotrowice – 17 pkt.

7. MULKS Terespol – 14 pkt.

8. Wisła Puławy – 13 pkt.


Klasyfikacja klubowa łączna (kobiety + mężczyźni)

1. Unia Hrubieszów – 120 pkt.

2. Znicz Biłgoraj – 54 pkt.

3. GOK Koroszczyce – 50 pkt.

    Agros Zamość – 50 pkt.

5. AZS-AWF Biała Podlaska – 44 pkt.

6. Wisła Puławy – 27 pkt.

7. POM Piotrowice – 23 pkt.

8. MULKS Terespol – 18 pkt.



Źródło: mksuniahrubieszow.pl

Na zdjęciu – Agata Tyszko