20 maja 2024

Marcin Nowak wyróżniony także przez kapitułę ZOZPN

Podczas Zamojskiej Piłkarskiej Gali, która odbyła się 29 stycznia i organizowana była wspólnie po raz kolejny przez Kronikę Tygodnia oraz ZOZPN laureatem kapituły ZOZPN w kategorii „Trener” został trener Unii Hrubieszów Marcin Nowak.

 

Serdecznie gratulujemy. Dla naszego trenera było to już drugie tak prestiżowe wyróżnienie podczas jednego uroczystego wieczoru w hotelu  Artis. Nagrodę w imieniu trenera odebrał prezes MKS „Unia” Dariusz Mękal.  

Na zdjęciu od lewej: 

Zbigniew Bartnik (prezes LZPN), Edmund Kawka (prezes MLKS „Kryształ”, Dariusz Mękal (prezes MKS „Unia”), Marta Majewska (Zastępca Burmistrza Miasta Hrubieszowa), Krzysztof Pardo (trener Orła Tereszpol). Zdjęcie pochodzi ze strony www.zozpn.pl


***


SAMORZĄDY POWIATOWE

 

1. Pan Marian Tokarski, starosta powiatu biłgorajskiego

2. Pan Józef Kuropatwa, starosta powiatu hrubieszowskiego

3. Pan Jan Kowalczyk, starosta powiatu tomaszowskiego

4. Pan Henryk Matej, starosta powiatu zamojskiego.

 

SAMORZĄDY MIEJSKO-GMINNE

 

1. m. Biłgoraj – burmistrz Janusz Rosłan

2. m. Tarnogród – burmistrz Eugeniusz Stróż

3. m. Tomaszów Lubelski – burmistrz Wojciech Żukowski

4. gm. Goraj – wójt Antoni Łukasik

5. gm. Łukowa – wójt Stanisław Kozyra

6. gm. Nielisz – wójt Adam Wal

 

DZIAŁACZE

 

1. Janusz Bakoń (Stowarzyszenie Delta Nielisz)

2. Wojciech Baran (GKS Andoria Mircze)

3. Zbigniew Jeruzal (GKS Pogoń 96 Łaszczówka)

4. Wojciech Kondrat (GKS Relax Radecznica)

5. Zdzisław Kosakowski (MKS Unia Hrubieszów)

6. Rafał Swatowski (ŁKS Korona Łaszczów)

 

SPONSORZY

1. Magdalena Jachowicz – Elektrowania Wiatrowa Kresy 

2. Tadusz Kończyński – Artis

3. Roman Rak – RTS Roztocze

4. Jarosław Rorata – Design

 

TRENERZY

Nominacje w tej kategorii otrzymali:

 

1. Marcin Nowak (Unia Hrubieszów)

2. Krzysztof Pardo (GKS Orzeł Tereszpol)

3. Jacek Szczyrba (Kryształ Werbkowice)

 

LAUREAT: MARCIN NOWAK

 

KOBIECA PIŁKA NOŻNA

Nominowane:

1. Justyna Kaziuk (ŁKS Korona Łaszczów)

2. Paulina Stojko (ŁKS Korona Łaszczów)

3. Dominika Ząbek (GKS Potok Sitno)

LAUREATKA: PAULINA STOJKO

 

PIŁKARZ KLASY B

Nominowani:

1. Tomasz Kowal (LZS Tanew Majdan Stary)

2. Robert Misztal (GKS Relax Radecznica)

3. Daniel Puchalski (SKS Ruch Machnów Nowy)

 

LAUREAT: DANIEL PUCHALSKI

 

PIŁKARZ KLASY A

Nominowani:

1. Kamil Antoniuk (GKS Sparta Wożuczyn)

2. Krzysztof Ligaj (LKS Metalowiec Goraj)

3. Daniel Waga (Stowarzyszenie Delta Nielisz)

LAUREAT: KAMIL ANTONIUK

 

PIŁKARZ KLASY OKRĘGOWEJ

Nominowani:

1. Adam Fedyna  (ŁKS Korona Łaszczów)

2. Arkadiusz Kusiak (LKS Grom Różaniec)

3. Marek Pyda (Łada 1945 Biłgoraj)

 

LAUREAT: MAREK PYDA

 

PIŁKARZ III i IV LIGI

 

Nominowani:

1. Łukasz Bartoszyk (TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski)

2. Piotr Fulara (MKS Unia Hrubieszów)

3. Bartłomiej Reszczyński (MLKS Kryształ Werbkowice)

 

LAUREAT: ŁUKASZ BARTOSZYK

 

SĘDZIOWIE

Nominowani:

1. Tobiasz Bakoń

2. Mateusz Garbaty

3. Andrzej Swacha

 

LAUREAT: ANDRZEJ SWACHA

 

Nagrody i okolicznościowe puchary wręczali min.: Gość Specjalny: Dyrektor Departamentu ds. Mediów i Marketingu PZPN Janusz Basałaj, Prezes LZPN Zbigniew Bartnik, Prezes ZOZPN Stanisław Pryciuk, Prezes CHZOPN Anatol Obuch, Wiceprezes ZOZPN ds. Organizacyjnych Edmund Kawka, Wiceprezes ds. Szkoleniowych ZOZPN Jerzy Bojko, Sekretarz Zarządu LZPN Robert Gromysz, Sekretarz Zarządu ZOZPN Tadeusz Gontarz, Przewodniczący WG Henryk Kowalski. Od strony samorządowej wyróżnienia i nagrody wręczali: Zastępca Burmistrza Hrubieszowa Marta Majewska, Wicestarosta Biłgorajski Jarosław Piskorski, Wicestarosta Tomaszowski Jerzy Wereszczak, Kierownik Wydziału Infrastruktury Społecznej Starostwa Powiatowego w Zamościu Barbara Zarębska.


józek

Źródło: ZOZPN