Marian Cisło trenerem Unii

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

We wtorek, 14 lipca 2009, Unia Hrubieszów pod wodzą nowego trenera Mariana Cisło odbyła pierwszy trening. Wstępnie pan Marian porozumiał się z naszym klubem, brakuje już tylko dopełnienia formalności – chodzi o podpisanie stosownego dokumentu, które nastąpi w najbliższy piątek.

Jak sam nowy szkoleniowiec mówi: „wracam do Unii gdyż temu klubowi trzeba pomóc, ktoś musi zrobić ten pierwszy krok, mam nadzieję, że moim śladem pójdą wychowankowie Unii i zawodnicy z naszego regionu wzmacniając kadrę pierwszego zespołu”.

Unia Hrubieszów do obozu dochodzeniowego, który odbędzie się od 3 do 12 sierpnia będzie trenować cztery razy w tygodniu na swoich obiektach. Również sam obóz odbędzie się tutaj na miejscu. Mecze kontrolne są w trakcie ustalania.

***

Marian Cisło – postać doskonale znana hrubieszowskim kibicom, swoje pierwsze kroki z piłką zaczynał w Huczwie Tyszowce, również przez wiele lat był związany z Unią Hrubieszów, jako zawodnik i trener tworząc wspaniałą historię tego klubu. Był trenerem nie tylko Unii Hrubieszów, ale również m.in.: Huczwy Tyszowce, Kryształu Werbkowice, Spartakusa Szarowoli.

***

Grzegorz Szczepaniak będzie pierwszym zawodnikiem, który wzmocni zespół Unii Hrubieszów. W poprzedniej rundzie zawodnik ten bronił barw Ostoi Skierbieszów, w której zaliczył bardzo udane występy walnie przyczyniając się do zajęcia przez tę drużynę wysokiego piątego miejsca w zamojskiej lidze okręgowej.

Grzegorz, rzecz jasna, jest wychowankiem Unii Hrubieszów i teraz powraca na „stare śmieci” pomóc drużynie w walce o okręgówkę. Zatem zapowiada się bardzo interesująco rywalizacja o miejsce w bramce między Piotrem Płandowskim a właśnie Grzegorzem Szczepaniakiem.

Nowemu zawodnikowi Unii Hrubieszów życzymy udanych występów w biało-niebieskich barwach.

Okno transferowe trwa – z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że poważnie zainteresowany pozyskaniem dwóch zawodników Unii Hrubieszów jest Kryształ Werbkowice. Mowa tutaj o Jacku Błaszczyńskim oraz Marcinie Lebiedowiczu, który powraca na boisko po wyleczonej kontuzji. Dodatkowo Kryształ zainteresowany jest trzecim wychowankiem Unii – Adamem Onkiewiczem, który obecnie broni barw Łady Biłgoraj. Jak potoczą się losy tych zawodników, postaramy się informować Was na bieżąco.

Opracował – Józek

Hrubieszow LubieHrubie 2009