Mecz kontrolny: Tomasovia – Unia. Zapowiedź

W sobotę 25 stycznia Unia Hrubieszów rozegra swój pierwszy sparing tej zimy. Rywalem podopiecznych Marcina Nowaka będzie III ligowa Tomasovia. Mecz kontrolny zostanie rozegrany w Tomaszowie Lubelskim na boisku bocznym o godz. 11:00.

Reklamy

Dla zespołu z Tomaszowa będzie to również pierwszy sparing tej zimy. Podopieczni Tomasza Orłowskiego przygotowania do rundy rewanżowej rozpoczęli 7 stycznia i bardzo intensywnie przetrenowali pierwsze trzy tygodnie. Teraz swoją dyspozycję sprawdzą w meczu kontrolnym z hrubieszowską Unią.

Tomasovia występująca w III lidze lubelsko-podkarpackiej po rundzie jesiennej zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 27 pkt. i zapewne wiosną zawodnicy TKS-u będą chcieli znacznie poprawić swoją dotychczasową pozycję. Najlepszych strzelcem drużyny w III-ligowych rozgrywkach jest Jacek Kusiak mający na swoim koncie sześć strzelonych goli.

Reklamy

Równie intensywnie jak III ligowiec do sezony przygotowuje się Unia Hrubieszów, która w mijającym tygodniu trenowała cztery razy. Trener Marcin Nowak organizował zajęcia zarówno w hali, jak i na dworze.

W dzisiejszym sparingowym meczu nie zobaczymy dwóch zawodników: Mateusza Białackiego (problemy zdrowotne) oraz Marcina Lebiedowicza (sprawy zawodowe). Reszta zawodników jest w pełni zdrowa i gotowa do sobotniego sprawdzianu z bardzo silnym i wymagającym przeciwnikiem, jakim jest zespół Tomasovii. 


Józek