Mistrzostwa Gimnazjum w Horodle

W Gimnazjum Publicznym w Horodle rozegrano Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt przeprowadzone przez Samorząd Uczniowski.

Reklamy

br />W rozgrywkach udział wzięły reprezentacje dziewcząt z wszystkich klas. Łącznie rozegrano 28 spotkań. Oto wyniki poszczególnych spotkań:

1. 2 B–1 A 2 : 0 (25:21; 25:9)
2. 2 B–3 A 0 : 2 (23:25; 24:26)
3. 1 A–1 B 1 : 2 (26:24; 19:25; 8:15)
4. 3 B–2 B 2 : 0 (25:14; 26:24)
5. 3 B–2 C 2 : 1 (19:25; 25:16; 15:11)
6. 3 B–3 C 2 : 0 (25:7; 25:13)
7. 2 A–1 B 2 : 1 (25:17; 15:25; 15:8)
8. 2 C–1 A 2 : 1 (25:7; 26:28; 15:8)
9. 2 C–1 B 2 : 0 (25:21; 25:17)
10. 2 C–2 B 2 : 1 (23:25; 25:20; 15:13)
11. 3 A–2 A 1 : 2 (25:13; 18:25; 15:17)
12. 3 C–2 A 0 : 2 (8:25; 25:27)
13. 3 B–1 A 2 : 0 (25:16; 25:10)
14. 2 B-1 B 2 : 0 (25:12; 25:19)
15. 3 A–2 C 2 : 0 (25:23; 25:13)
16. 3 B–2 A 2 : 1 (14:25; 25:18; 15:11)
17. 1 A–2 A 2 : 1 (26:24; 22:25; 15:11)
18. 2 A–2 B 2 : 0 (25:20; 25:19)
19. 2 A–2 C 2 : 0 (25:16; 25:14)
20. 3 A–3 B 2 : 0 (25:22; 25:16)
21. 3 A–3 C 2 : 0 (25:16; 25:16)
22. 1 B–3 B 0 : 2 (9:25; 8:25)
23. 1 A–3 A 2 : 1 (25:23; 8:25; 17:15)
24. 1 B–3 A 0 : 2 (15:25; 10:25)
25. 1 A–3 C 0 : 2 (17:25; 22:25)
26. 2 B–3 C 2 : 1 (16:25; 25:16; 15:6)
27. 2 C–3 C 0 : 2 (17;25; 23:25)
28. 1 B–3 C 1 : 2 (25:23; 20:25; 8:15)

Ostateczna kolejność:

1 miejsce
3 B 6 : 1/+ 95/12 : 4

2 miejsce
3 A 5 : 2/+ 89/12 : 4

3 miejsce
2 A 5 : 2/+ 49/12 : 6

4 miejsce
2 B 3 : 4/+ 15/7 : 9

5 miejsce
2 C 3 : 4/– 11/7 : 10

6 miejsce
3 C 3 : 4/– 49/7 : 9

7 miejsce
1 A 2 : 5/– 99/6 : 12

8 miejsce
1 B 1 : 6/– 93/4 : 13

Poszczególne drużyny wystąpiły w następujących składach:

Klasa 3 B: Szymańska Mirela, Sajdłowska Magdalena, Chilewska Joanna, Grądz Zofia, Bogucka Ewelina, Niszta Joanna, Kaniuk Anna, Stawrowska Monika, Pyrz Sylwia, Kowalczuk Paulina.

Klasa 3 A: Kardasz Aleksandra, Bajerczak Barbara, Bartyzel Kamila, Rudawska Justyna, Milcz Joanna, Sołdaczuk Joanna, Tukindorf Marlena.

Klasa 2 A: Szymusiak Agata, Zbirowska Weronika, Majkut Marlena, Sokołowska Joanna, Świstowska Patrycja, Zezula Karolina, Hejna Elwira, Szlązak Marlena, Pieczykolan Anna.

Klasa 2 B: Lemińska Paulina, Gorczyńska Ewa, Bogucka Anita, Nowak Łucja, Kardasz Agnieszka, Sondej Anna, Skiba Monika, Tucka Barbara, Kościuk Emilia.

Klasa 2 C: Kosmala Irmina, Dudka Kamila, Watrak Paulina, Watrak Malwina, Kuriata Roksana, Sołtys Marta.

Klasa 3 C: Kiryczuk Anna, Gruszczyńska Justyna, Orlon Agnieszka, Haczkiewicz Dominika, Lodowska Marzena, Matyszczuk Marta, Zielińska Ewelina, Zielińska Justyna, Dudka Magdalena, Majewska Martyna.

Klasa 1 A: Zebzda Magdalena, Pędrak Ewelina, Majewska Ewelina, Duma Maja, Dolak Irmina, Markiewicz Mariola, Piniaź Anna, Łuczyniec Sylwia, Sulowska Krystyna, Sulowska Mariola.

Klasa 1 B: Pucek Diana, Gołąb Justyna, Patyjewicz Marta, Skutar Adriana, Piotrowska Monika, Partyka Diana, Janeczko Magdalena.

Zawody przeprowadził Mirosław Kamień – nauczyciel wychowania fizycznego.
Za najbardziej waleczną drużynę uznano dziewczęta z klasy 1 A.

Opracował i zdjęcia: MK

zobacz zdjęcia >>