Najbliższe mecze Unii

Hrubieszów Prezentujemy zapowiedzi weekendowych meczów wszystkich drużyn Unii Hrubieszów. Nadrabiając zaległości spowodowane przerwą, przedstawiamy również zbiór wyników ostatnich spotkań wszystkich zespoły Unii Hrubieszów.

12-13.09
Weekendowy rozkład jazdy, czyli wydarzenia sportowe z udziałem piłkarzy Unii Hrubieszów

W sobotę 12 września o godz. 11:00 na stadionie HOSiR rozpocznie się spotkanie ligowe w ramach Okręgowej Ligi Młodzików Młodszych. Unia Hrubieszów prowadzona przez Andrzeja Jaworskiego podejmować będzie AMSPN Hetman Zamość. O tej samej porze tylko, że w Opolu Lubelskim, trampkarze młodsi Marcina Nowaka zmierzą się z tamtejszym Opolaninem.

W niedzielę 13 września w Chełmie o godz. 11:00 rozpocznie się spotkanie w ramach II Wojewódzkiej Lidze Juniorów: Niedźwiadek Chełm będzie gościł Unię Hrubieszów prowadzoną przez Mirosława Szupra.

O godz. 14:00 swój mecz rozegrają juniorzy starsi, którzy zmierzą się z Koroną Łaszczów. Weekendowe zmagania piłkarskie zakończy spotkanie seniorów w ramach VI kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej w której Unia Hrubieszów podejmować będzie Koronę Łaszczów.

Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców do wspólnego dopingowania i wspierania naszych drużyn w rywalizacjach sportowych.

Huczwa Tyszowce – Unia Hrubieszów 3:0 (1:0) (seniorzy)

Huczwa:
Bartoszyk – Sobolewski (46 Walentyn), Anioł, Czernoba, Joniec, Radecki (65 Mac A.), Pavlenko, Iwanicki, Maliszewski Piotr (83 Błaszczuk), Późniak (88 Koszałka), Maliszewski Paweł

Unia:
Płandowski – Barszczewski, Sala, Baran, Kalaciński, Ślązak, Nowak (82 Otręba), Błaszczyński (62 Pędzik), Bogatko, Doroszuk (63 Wysocki), Przeworski

Bramki: Maliszewski Paweł (12), Mac A. (67), Pavlenko (74)

***

Unia Hrubieszów 3-3 (2-2) Huczwa Tyszowce (juniorzy)

Skład Unii:
Łukasz Łyszczak – Bartłomiej Skrzyński , Bartłomiej Musielak -, Mateusz Grzeszczuk , Marcin Bakalarczuk ,- Patryk Gomuła, Mateusz Wysocki ( 41 min Damian Śliwa ) , Piotr Czyrka , Paweł Bednarek – Piotr Grab , Łukasz Gardyński

Bramki strzelali : Łukasz Gardyński 7 min , Paweł Bednarek 16 min , Bartłomiej Musielak 79 min.

Relacja z meczu juniorów autorstwa Adriana Dworzańskiego.

Juniorzy MKS Unii Hrubieszów wywieźli cenny remis z Tyszowiec gdzie gościli na boisku tamtejszej drużyny Huczwy. Spotkanie w Tyszowcach rozpoczęło się o godz. 14.00 , warunki były bardzo trudne , niska temperatura i silne podmuchy wiatru . Pierwsze minuty spotkania pokazały, która drużyna była dominująca na boisku. Pierwsza bramka padła w 7 min. gdzie lewą stroną urwał się Piotr Czyrka , niestety był w tej sytuacji faulowany , gdzie po chwili na bramkę zamienił na jak na razie najlepszy strzelec Łukasz Gardyński ( 4 mecze i 6 bramek ). Unia nie poprzestawała na jednej bramce, kontrolowała mecz . W 16 min w profesjonalny sposób prawą stroną urwał się Paweł Bednarek gdzie w piękny sposób zamienił tę akcję na bramkę. Nic nie wskazywało na to by nasi zawodnicy poprzestali na tym , minęło parę minut i znowu mogła paść bramka , niestety jednak Bartek Skrzyński niewiele się pomylił strzelając nad samą poprzeczką.

Po 30 min nasi zawodnicy chyba zaspali kontratak zawodników Huczwy przez co straciliśmy bramkę. Tuż przed przerwą błąd w polu karnym popełnił Piotr Grab zagrywając ręką, sędzia nie wahał się ani chwili i wskazał 11 metr, piłkarz Tyszowieckiego klubu nie pomylił się i nie zmarnował tego prezentu, chodź dobrze spisujący się w bramce Łukasz Łyszczak miał piłkę na rękach.

Po pierwszej połowie widniał wynik remisowy . W drugiej połowie doszło do jednej zmiany za Pawła Wysockiego wszedł Damian Śliwa . Jak się okazało była to bardzo dobra zmiana. Damian wykazał się wielką walecznością , zaangażowaniem jak i dobrą kontrolą piłki. Niestety wyróżnił się też dużym pechem , mógł dwa razy skierować piłkę do bramki , niestety zabrakło tylko celności. Na samym początku drugiej połowy to goście wyszli na prowadzenie po błędzie naszych obrońców. Od tego momentu , gdy strąciliśmy bramkę Tyszowiecki klub bronił się w 11 na własnej połowie . Nasi zawodnicy cały czas atakowali bramkę gospodarzy … Niestety nie mieli pomysłu na skonstruowanie dogodnej akcji którą mogliby zamienić na bramkę. Wszystko wskazywało na to , że Unia przegra ten mecz , w 79 min akcje z rzutu rożnego ładnie wykorzystał Bartłomiej Musielak , który w profesjonalny sposób strzał głową zamienił na bramkę.
Całkowity brak szczęścia – tak można nazwać dzisiejsze spotkanie – gdyby Unia wykorzystała chodź połowę akcjii na pewno wynik byłby inny. Niestety drużyny podzieliły się punktami.