19 czerwca 2024

Niestety, nadal kłopoty z lekkoatletycznym stadionem w Lublinie

Już myślałem, że mój i wielu hrubieszowskich lekkoatletów ulubiony lekkoatletyczny stadion w Lublinie odzyska swoje znaczenie, niestety znowu kłopoty i chyba to ich nie koniec. Ja już myślałem o pełnej lekkoatletycznej lubelskiej hali, która by służyła dla lekkoatletów z naszego województwa, a nie jakiś kurniczek, jaki jest, jakby nie było w mieście wojewódzkim, ale cóż, jest, jak jest, miejmy nadzieję, że będzie lepiej! Poniżej, taka informacja ukazała się na lubsport.pl.

Reklamy

 

Na nowy stadion Lublin musi jeszcze poczekać

06.01.2016

Reklamy

 

Kwestia wyboru wykonawcy, który podejmie się renowacji lekkoatletycznego stadionu Startu Lublin, w dalszym ciągu pozostaje nierozstrzygnięta. Początek przebudowy obiektu zlokalizowanego przy ulicy Piłsudskiego – ponownie został przesunięty w czasie.

Renowacja lekkoatletycznego stadionu przy ulicy Piłsudskiego to kolejna inwestycja w obiekty sportowe na terenie Lublina. Jednakże od samego początku z tą przebudową wiążą się kłopoty. Rozpoczęcie budowy nowego kompleksu sportowego, który ma być jednym z najnowocześniejszych w Polsce, przesuwano, bowiem już kilkukrotnie. Pierwotnie zakładano, że prace remontowe rozpoczną się… we wrześniu 2015 roku.

Reklamy

 

Więcej:

http://www.lubsport.pl/aktualnosci/na-nowy-stadion-lublin-musi-jeszcze-poczekac/

 

 

Wynalazł – mak