Osiągnięcia sportowe Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie w roku szkolnym 2012/2013

Prezentujemy osiągnięcia sportowe Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie w roku szkolnym 2012/2013.

Reklamy


Mistrzostwa Polski Sztafet

Sztafeta chłopców 4x100m –    X miejsce

Traczuk Krystian

Małyszka Paweł

Skoczylas Dominik

Jóźwiak Damian

Czerniak Oktawian

Opiekun Kamil Wojciechowski

 

Laureaci Wojewódzcy

 

Gimnazjada wojewódzka w lekkoatletyce

I miejsce – Skoczylas Dominik – w dal, op. Kamil Wojciechowski

I miejsce x2 – Traczuk Krystian, Małyszka Paweł, Skoczylas Dominik, Jóźwiak Damian, Czerniak Oktawian – 4x100m, op. Kamil Wojciechowski

II miejsce – Zając Dominika – kula, op. Wiesław Grzyb

III miejsce – Małyszka Paweł – 100m, op. Kamil Wojciechowski

 

Finaliści Wojewódzcy

IV miejsce – Radomska Anna, Hołdaś Aleksandra, Kidyba Paulina, Dziomaga Maryla, Bronicka Kinga – 4x100m, op. Wiesław Grzyb

VII miejsce – Radomska Anna – w dal, op. Wiesław Grzyb

VII miejsce – Ścibor Zuzanna, Chodun Joanna, Szlonzak Katarzyna, Suchowska Paula, Pachla Karolina – Sztafeta Szwedzka, op. Wiesław Grzyb

IX miejsce – Chodun Joanna – wzwyż, op. Wiesław Grzyb

X miejsce – Niemczyk Karolina – wzwyż, op. Wiesław Grzyb

XII miejsce – Suchowska Paua – oszczep, op. Wiesław Grzyb

XIII miejsce – Bronicka Kinga – oszczep, op Wiesław Grzyb

 

Finaliści

Wojewódzka Gimnazjada w koszykówce chłopców

V – miejsce

Op. Kamil Wojciechowski

Jóźwiak Damian

Krasocki Bartłomiej

Skoczylas Dominik

Popławski Kacper

Kazan Kacper

Czerniak Oktawian

Fijołek Patryk

Traczuk Krystian

Chachler Hubert

Chachler Bartłomiej

Orzechowski Miłosz

Frankiewicz Kamil

Gardyński Albert

 

Gimnazjady Rejonowe

Rejonowa gimnazjada w piłce ręczna chłopców

III miejsce

Op. Kamil Wojciechowski

Mierzwa Mateusz

Czerniak Oktawian

Skoczylas Dominik

Popławski Kacper

Fiołek Patryk

Chachler Hubert

Chachler Bartek

Frankiewicz Kamil

Orzechowski Miłosz

Gardyński Albert

Warecki Kamil

Krasocki Bartłomiej

Smerdel Bartosz

Wal Oskar

 

Rejonowa gimnazjada w lidze lekkoatletycznej dziewcząt

III miejsce

Op. Wiesław Grzyb

Dziomaga Maryla

Kidyba Paulina

Kinga Bronicka

Ścibor Zuzanna

Radomska Anna

Hołdaś Aleksandra

Chodun Joanna

Niemczyk Karolina

Zając Dominika

Daciuk Aleksandra

Szlonzak Katarzyna

Soja Wiktoria

Suchowska Paula

 

Rejonowa gimnazjada w koszykówce dziewcząt

II miejsce

Op. Wiesław Grzyb

Hyżowiecka Jagoda

Szlonzak Katarzyna

Chodun Joanna

Bronicka Kinga

Marut Barbara

Daciuk Aleksandra

Niemczyk Karolina

Suchowska Paula

Dziomaga Maryla

Łyko Maria

 

Rejonowa gimnazjada w piłce ręcznej dziewcząt

V miejsce

Op. Wiesław Grzyb

Suchowska Paula

Hyżowiecka Jagoda

Hołdaś Aleksandra

Bronicka Kinga

Marut Barbara

Szlonzak Katarzyna

Chodun Joanna

Daciuk Aleksandra

Mackiewicz Łucja

Niemczyk Karolina

 

Rejonowa gimnazjada w lidze lekkoatletycznej chłopców

III miejsce

Op. Kamil Wojciechowski

Małyszka Paweł

Skoczylas Dominik

Traczuk Krystian

Kazan Kacper

Czerniak Oktawian

Warecki Kamil

Kasztelan Chachler

Łazorczyk Arek

Chachler Hubert

Fijołek Patryk

Popławski Kacper

Jóźwiak Damian

Frańczuk Mateusz

Chmarzyński Paweł

Orzechowski Miłosz

 

Rejonowa gimnazjada w lekkoatletyce indywidualnie

VII miejsce – Hołdaś Aleksandra – 100m, op. Wiesław Grzyb

IV miejsce – Soja Wiktoria – 1000m, op. Wiesław Grzyb

V miejsce – Ciesielczuk Wiktoria  – 1000m, op. Wiesław Grzyb

VII miejsce – Ścibor Zuzanna – w dal, op. Wiesław Grzyb

III miejsce – Sztafeta 4x100m, op. Wiesław Grzyb

Radomska Anna

Hołdaś Aleksandra

Kidyba Paulina

Dziomaga Maryla

Bronicka Kinga

V miejsce – Traczuk Krystian – w dal, op. Kamil Wojciechowski

 

Zawody Powiatowe

I miejsce – Halowe Mistrzostwa Powiatu w lekkoatletyce dziewcząt i chłopców Op. Wojciechowski , Grzyb

III miejsce – Gimnazjada Powiatowa w siatkówce dziewcząt op. Wiesław Grzyb

IV miejsce – Gimnazjada Powiatowa w siatkowce chłopców op. Kamil Wojciechowski

I miejsce – Gimnazjada Powiatowa w badmintonie dziewcząt op. Dominik Stajszczyk

 

Na zdjęciu – sztafeta 4x100m Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie na pierwszym miejscu podium Mistrzostw Województwa.