Patryk Kowalczuk zwycięzcą XXII Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym

W XXII Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym rozegranym w sali Zespół Szkół Miejskich Nr 3 udział wzięło 37 zawodników i rozegrano 111 pojedynków indywidualnych.

Reklamy

Turniej rozegrany był w formule open. Rywalizacja toczyła się o puchar, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Tradycyjnie Market Kaufland ufundował dla uczestników turnieju słodki poczęstunek i napoje.

Najlepszym zawodnikiem kolejny raz okazał się Patryk Kowalczuk, który w finale, po pasjonującej grze, pokonał Patryka Bednarza wynikiem 3:2 (w piątym secie 12:10).

W meczu o trzecie miejsce Marek Jarzyński pokonał Tomasza Słupskiego.

Miejsca pozostałych zawodników w komunikacie poniżej.

 

Organizator: Zbigniew Krawczuk
UKS Ogólniak

 

Kolejność w XXII Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym:

Miejsce Nazwisko i imię pkt
1. KOWALCZUK PATRYK 100
2. BEDNARZ PATRYK 90
3. JARZYŃSKI MAREK 80
4. SŁUPSKI  TOMASZ 70
5. KOWALCZUK ŁUKASZ 65
6. MAZUREK DARIUSZ 60
7. NIEDZWIEDŻ  BARTŁOMIEJ 55
8. KROPOP DAWID 50
9. KARPIUK KAMIL 48
10. RÓŻYCKI MATEUSZ 46
11. DĄBROWSKI DAMIAN 45
12. PACHLA ANDRZEJ 44
13. KUTERA SZYMON 43
14. KRUPIŃSKI ADAM 42
15. GOCH DOMINIK 41
16. BIEŃKO  MAREK   40
17. WAWER KRZYSZTOF  39
18. KORONOWICZ  ZBIGNIEW 38
19. SKOTNICKI MATEUSZ 37
20. KOWALCZUK WERONIKA 36
21. SZELEPAJŁO  KAMIL 35
22. CIESIELCZUK MIROSŁAW 34
23. JASKORSKI KAROL 33
24. HORNIAK KRZYSZTOF 32
25. WYSKIEL PATRYK 31
26. SKOTNICKI PATRYK 30
27. CAPIUK PIOTR 29
28. SYTY  SŁAWOMIR 28
29. KUŻNIARSKI  KACPER 27
30 SKRZYŃSKI GRZEGORZ 26
31. CIESIELCZUK WIKTORIA 25
32. KUTERA  MAGDALENA 24
33. BRZUZAN JAN 23
34. GARDYŃSKI  EMIL 22
35. CIESIELCZUK OLIWIA 21
36. KRASUCKI REMIGIUSZ 20
37. KUTERA ALEKSANDRA 19

 

Ranking po XXII GP:

Nazwisko i imię Miejscowość XVI GP XVIIGP XVIIIGP XIX GP XX GP XXI GP XXIIGP RAZEM

KOWALCZUK PATRYK Gozdów 80 60 80 100 100 100 100 620
BEDNARZ PATRYK Werbkowice 70 50 70 80 70 90 90 520
SŁUPSKI TOMASZ Podhorce 48 90 90 65 65 80 70 508
JARZYŃSKI MAREK Hrubieszów 100 48 x 90 90 70 80 478
KOWALCZUK ŁUKASZ Gozdów 55 55 100 48 80 48 65 451
DĄBROWSKI DAMIAN Podhorce 65 80 65 55 60 60 48 433
KARPIUK KAMIL Gozdów 50 46 90 60 55 44 45 390
MAZUREK DARIUSZ Gozdów 36 37 70 44 39 55 60 341
RÓŻYCKI MATEUSZ Zamość 46 35 55 50 33 46 46 311
KROPOP DAWID Podhorce 43 34 60 33 45 41 50 306
NIEDZWIEDŻ BARTŁOMIEJ Mircze 38 43 50 43 37 39 55 305
ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW Hrubieszów 31 65 65 46 50 45 x 302
ESING ERNEST Gozdów 44 70 42 70 48 x x 274
PACHLA ANDRZEJ Hrubieszów 39 36 43 x 43 65 44 270
BIEŃKO MAREK Podhorce 28 38 46 37 36 40 40 265
WAWER KRZYSZTOF Gozdów x 45 38 45 42 43 39 252
KUTERA SZYMON Teptiuków 37 32 36,5 23 41 36 43 248,5
GOCH DOMINIK Podhorce 23 40 36,5 34 29 35 41 238,5
GIERSZON KAMIL Gozdów 30 42 34,5 36 38 42 x 222,5
MAZUREK SZYMON Gozdów 17 41 44 40 40 38 x 220
KRUPIŃSKI ADAM Zamość 10 8 39 38 35 37 42 209
GILEWSKI KRZYSZTOF Kol.Sitno 90 100 x x x x x 190
KOWALCZUK WERONIKA Gozdów 20 7 31 32 32 32 36 190
JASKORSKI KAROL Moroczyn 14 28 32,5 31 28 23 33 189,5
SZELEPAJŁO KAMIL Mircze 1 29 34,5 30 25 27 35 181,5
DROP ADAM Podhorce x x 80 41 46 x x 167
SŁUPSKI KAMIL Podhorce x 23 48 x 44 50 x 165
WYSKIEL PATRYK Podhorce 9 27 21,5 x 31 29 31 148,5
CIESIELCZUK MIROSŁAW Hrubieszów 32 x 24,5 19 26 11 34 146,5
KLUCZEK PAWEŁ Gozdów 40 30 32,5 20 x x x 122,5
SKRZYŃSKI BARTŁOMIEJ 45 39 x x x 34 x 118
HERBIN DANIEL Horodło 35 45 x x 34 x x 114
CAPIUK PIOTR Hrubieszów 1 14 13,5 25 30 x 29 112,5
CAPIUK PAWEŁ Hrubieszów 27 6 17,5 15 17 24 x 106,5
DĄBROWSKI KAMIL Podhorce x 24 40 39 x x x 103
HORNIAK KRZYSZTOF Podhorce 18 3 21,5 14 x 13 32 101,5
GAŁAN ŁUKASZ Gozdów 34 22 45 x x x x 101
POLAK ŁUKASZ Mircze x 33 x 35 x 31 x 99
KORONOWICZ ZBIGNIEW Czerniczyn 41 x x x 27 30 38 98
GZIK PAWEŁ Hrubieszów 19 31 17,5 29 x x x 96,5
SKOTNICKI MATEUSZ Podhorce 24 x x x 21 19 30 94
CIESIELCZUK WIKTORIA Hrubieszów x x 24,5 27 x 16 25 92,5
KUTERA MAGDALENA Teptiuków 8 1 17,5 9,5 14 18 24 92
JASINA PAULA Brodzica 16 17 9,5 26 x 20 x 88,5
GRENIUK KRYSTIAN Chyżowice 1 5,5 5,5 17 24 28 x 81
CHODOROWSKI RAFAŁ Podhorce x 1 28,5 28 x 22 x 79,5
KUŻNIARSKI KACPER Hrubieszów x 1 x 18 16 17 27 79
BRZUZAN JAN Czerniczyn x x x x 23 33 23 79
ZAREK WERONIKA 6 25 x 13 18 15 x 77
GRENIUK ADRIAN Chyżowice 1 1 5,5 16 20 26 x 69,5
TUREK PAWEŁ Terebiń 21 18 30 x x x x 69
TUREK KAMIL Terebiń 26 11 27 x x x x 64
LEMIŃSKA PAULINA Horodło 22 26 x x 15 x x 63
KOMOROWSKI DAMIAN 60 x x x x x x 60
SKRZYŃSKI GRZEGORZ Czerniczyn 1 x 2 9,5 12 8 26 58,5
SYTY SŁAWOMIR Gozdów 11 1 9,5 x x x 28 49,5
KOWALSKI PIOTR x x x 21 22 x x 43
KOŁODZIEJEK DARIUSZ Sahryń 1 15 26 x x x x 42
WAWER DARIUSZ Gozdów x x x 42 x x x 42
KOWALCZUK JAROSŁAW Gozdów x x 41 x x x x 41
MAZUR MONIKA Terebiń 1 13 17,5 9,5 x x x 41
ŁUKASZCZYK JAKUB Sahryń 13 10 17,5 x x x x 40,5
CIESIELCZUK OLIWIA Hrubieszów 1 x 9,5 x x 9 21 40,5
ŁĘCZYCKI ANDRZEJ 40 x x x x x x 40
GARDYNSKI EMILIAN Teptiuków x 1 x x x 12 22 35
KRAWCZUK ZBIGNIEW Hrubieszów 33 x x x x x x 33
RODZIEWICZ PAWEŁ Gozdów x x x 7 x 25 x 32
SOŁODUCHA GRZEGORZ Sahryń 6 1 13,5 9,5 x x x 30
DORMAN DANIEL Hrubieszów 3 1 13,5 12 x x x 29,5
OLIWIAK BEATA Strzyżów 25 4 x x x x x 29
NIEDZWIEDŻ BOGUSŁAW Mircze 29 x x x x x x 29
KLAMER ŁUKASZ Mircze x x 28,5 x x x x 28,5
FILA KAROL Warszawa x x x 24 x x x 24
BANASZEK ANDRZEJ Hrubieszów 3 20 x x x x x 23
KRUSIEWICZ ERNEST Warszawa x x x 22 x x x 22
DACIUK DAMIAN Hrubieszów x x 21,5 x x x x 21,5
BARTNIK DOMINIK x 21 x x x x x 21
PANASIEWICZ ROBERT x x x x x 21 x 21
KRASUCKI REMIGIUSZ x x x x x 10 20 20
BRZUZAN DANIEL Czerniczyn x x x x 19 x x 19
KUTERA ALEKSANDRA Teptiuków x x x x x x 19 19
KOZDRÓJ KAMIL Mircze 12 x 5,5 x x x x 17,5
CHĘTNIK MICHAŁ 13 2 2 x x x x 17
GARDYŃSKI ALBERT x 16 x x x x x 16
KUSZTYKIEWICZ PAULINA Terebiń 1 5 9,5 x x x x 15,5
SKIBA ŁUKASZ 15 x x x x x x 15
OMELCZUK NATALIA x 1 x x x 14 x 15
LIGOCKI KAMIL Wronowice 1 x 13,5 x x x x 14,5
SMUSZ JAKUB Gozdów x x x x 13 x x 13
ADAMOWICZ DAWID Terebiń 1 1 9,5 x x x x 11,5
KANIUGA GRZEGORZ X X X X X 7 x 7
KOWALSKI KORDIAN x x x 6 x x x 6
PANASIEWICZ KAROLINA X X X X X 6 x 6
SKOTNICKI PATRYK Podhorce x x x 5 x x x 5
CZERWIENIEC KAROLINA Sahryń 1 2 1 x x x x 4
KSIĘŻYK MIKOŁAJ x x x 4 x x x 4
ZAROFFE MICHAŁ Hrubieszów 3 x x x x x x 3
SALOMON DAWID 1 2 x x x x x 3
ADAMOWICZ MATEUSZ Terebiń x 1 2 x x x x 3
POLIKOWSKI ADRIAN Podhorce x x x 3 x x x 3
CZARNECKI SZYMON Hrubieszów x x 2 x x x x 2
KURZEPA ARKADIUSZ 1 1 x x x x x 2
ŁUKASZCZYK KAROL Mircze x x 1 x x x x 1
ZWOLAK KRZYSZTOF Sahryń x x 1 x x x x 1
SAGAN ARTUR Hrubieszów x x 1 x x x x 1
KRASNODĘBSKA MONIKA Sahryń x x 1 x x x x 1
KASPRUK KACPER Hrubieszów x x 1 x x x x 1
KUCZEWSKI OSKAR Hrubieszów x 1 x x x x x 1
PAWLOS KLAUDIA x 1 x x x x x 1
MACIUK KAMIL x 1 x x x x x 1
ADAMOWICZ KAMILA x 1 x x x x x 1
DROŻDZAK ADRIAN x 1 x x x x x 1
DEC DAWID x 1 x x x x x 1
KUROWSKI TOMASZ 1 x x x x x x 1
KOWALSKI MARCIN 1 x x x x x x 1
OLSZOWY ANNA 1 x x x x x x 1
CZARNOTA ŁUKASZ 1 x x x x x x 1
BAJURKA SZYMNON 1 x x x x x x 1

Opracowała: Dominika Serafin

 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają: