25 czerwca 2024

Pierwszy tegoroczny trening seniorów Unii Hrubieszów

Zgodnie z zapowiedzią w dniu dzisiejszym (piątek, 10.01) o godz. 16.00 w hali Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się pierwszy trening zespołu seniorów Unii.

Reklamy

Trening poprowadził Marcin Nowak, z którym zarząd klubu zdecydował się przedłużyć umowę na 2014 r. W jakim składzie pierwszy zespół będzie grał w rundzie wiosennej – rozstrzygnie się w najbliższych tygodniach.

Jest raczej pewne, że nie zagra Szymon Nowak, który prawdopodobnie wyjechał na dłuższej za granicę. Ze względów zdrowotnych nie wiadomo kiedy treningi wznowi i czy w ogóle wznowi w rundzie wiosennej Mateusz Białacki. Na studia do Krakowa wyjechał Mariusz Zając i nie ma szans, aby na wiosnę zagrał w meczach ligowych.

Reklamy

Do Unii powraca z wypożyczenia Paweł Bednarek (był na dzisiejszym treningu). Trener liczy także na pozyskanie kilku nowych zawodników, z którymi jest już po rozmowach, a wypadły one dość optymistycznie i dają szansę na uzupełnienie, nawet wzmocnienie składu zespołu.

Również dotychczasowi zawodnicy z Ukrainy powinni na wiosnę zagrać w Unii. Mają załatwione pozwolenia na pracę w klubie oraz możliwość gry. Od nich przede wszystkim będzie zależało, czy z tej możliwości skorzystają. 

Reklamy

Więcej na temat składu zespołu na rundę wiosenną będzie wiadomo na początku lutego.

 

Info i fot. mksuniahrubieszow.pl