Piłkarską ligę zaczyna klasa „A” i „B”

Hrubieszów Od najbliższej soboty i niedzieli 22 i 23.08.2009 r. rozpoczynają się piłkarskie ligi w Zamojskiej Klasie „A” i „B”. W rozgrywkach biorą udział również drużyny z naszego powiatu. Kto, jak, z kim – poniżej.

Reklamy

Decyzją Zarządu ZOZPN z dnia 07.08.2009 r. na wniosek WGiD ZOZPN podzielono grupy Klasy „A” w sezonie 2009/2010 w następujący sposób:

Kl . „A” gr. I
1. LKS „Grom” Różaniec
2. LKS „Metalowiec” Goraj
3. KS „Relax” Księżpol
4. KS „Włókniarz” Frampol (spadkowicz z Kl. „O”)
5. LKS „Szumy” Susiec (przeniesiony z Kl. „A” gr. II)
6. SP „Piast” Babice
7. KS „Rakovia” Rakówka (uczestnik barażu o miejsce w Kl. „A”-beniaminek)
8. LZS „Tarpan” Korchów (beniaminek)
9. LKS „Orion” Dereźnia Solska
10. GKS „Aleksandria” Aleksandrów
11. GKS „Orzeł” Tereszpol
12. KP LZS „Albatros” Biszcza

Kl . „A” gr. II
1. GLKS „Sparta” Łabunie
2. ULKS „Zryw” Ulhówek (beniaminek)
3. MGKS „Igros” Krasnobród
4. LKS „Orkan” Bełżec (spadkowicz z Kl. „O”)
5. GKS „Orzeł” Cześniki (przeniesiony z Kl. „A” gr. I)
6. GKS „Huragan” Hrubieszów
7. SKS „Ruch” Machnów Nowy
8. PKS „Metanoja” Lipsko (zwycięzca barażu o Kl. „A” -beniaminek)
9. LKS „Olimpia Wojan EB” Miączyn
10. GKS „Andoria” Mircze
11. GKS „Perła” Telatyn
12. KS „Pogoń 96” Płaszczówka

***

Kadra Huraganu:

Bramkarze:
1. Czaprak Łukasz
2. Łazorczyk Marcin

Obrońcy
3. Szwiec Marcin
4. Wargacki Janusz
5. Kogut Waldemar
6. Jaroński Wojciech
7. Topor Jan

Pomocnicy
8. Myśliwiec Łukasz
9. Kucy Paweł
10. Krakowiak Łukasz
11. Gis Robert
12. Kuźmiński Kamil
13. Jeczeń Przemysław

Napastnicy
14. Zalewski Michał
15. Ptak Jacek
16. Furlepa Marek
17. Grzeszczuk Michał
18. Daciuk Damian
19. Bida Sebastian

Trener – Jacek Jaworski i Jerzy Bednarz

***

Terminarz w klasie „A” Grupa 2

Kolejka 1 – 22-23 sierpnia

Huragan Hrubieszów-Perła Telatyn 22 08 g.13.00
Metanoja Lipsko-Szyszła/Zryw Ulhówek
Ruch Machnów Nowy-Sparta Łabunie
Andoria Mircze-Pogoń 96 Łaszczówka
Igros Krasnobród-Orzeł Cześniki
Olimpia Miączyn-Orkan Bełżec

Kolejka 2 – 29-30 sierpnia

Szyszła/Zryw Ulhówek-Orkan Bełżec
Orzeł Cześniki-Olimpia Miączyn
Perła Telatyn-Igros Krasnobród
Pogoń 96 Łaszczówka-Huragan Hrubieszów
Sparta Łabunie-Andoria Mircze
Metanoja Lipsko-Ruch Machnów Nowy

Kolejka 3 – 5-6 września

Ruch Machnów Nowy-Szyszła/Zryw Ulhówek
Andoria Mircze-Metanoja Lipsko
Huragan Hrubieszów-Sparta Łabunie
Igros Krasnobród-Pogoń 96 Łaszczówka
Olimpia Miączyn-Perła Telatyn
Orkan Bełżec-Orzeł Cześniki

Kolejka 4 – 12-13 września

Szyszła/Zryw Ulhówek-Orzeł Cześniki
Perła Telatyn-Orkan Bełżec
Pogoń 96 Łaszczówka-Olimpia Miączyn
Sparta Łabunie-Igros Krasnobród
Metanoja Lipsko-Huragan Hrubieszów
Ruch Machnów Nowy-Andoria Mircze

Kolejka 5 – 19-20 września

Andoria Mircze-Szyszła/Zryw Ulhówek
Huragan Hrubieszów-Ruch Machnów Nowy
Igros Krasnobród-Metanoja Lipsko
Olimpia Miączyn-Sparta Łabunie
Orkan Bełżec-Pogoń 96 Łaszczówka
Orzeł Cześniki-Perła Telatyn

Kolejka 6 – 26-27 września

Szyszła/Zryw Ulhówek-Perła Telatyn
Pogoń 96 Łaszczówka-Orzeł Cześniki
Sparta Łabunie-Orkan Bełżec
Metanoja Lipsko-Olimpia Miączyn
Ruch Machnów Nowy-Igros Krasnobród
Andoria Mircze-Huragan Hrubieszów

Kolejka 7 – 3-4 października

Huragan Hrubieszów-Szyszła/Zryw Ulhówek
Igros Krasnobród-Andoria Mircze
Olimpia Miączyn-Ruch Machnów Nowy
Orkan Bełżec-Metanoja Lipsko
Orzeł Cześniki-Sparta Łabunie
Perła Telatyn-Pogoń 96 Łaszczówka

Kolejka 8 – 10-11 października

Szyszła/Zryw Ulhówek-Pogoń 96 Łaszczówka
Sparta Łabunie-Perła Telatyn
Metanoja Lipsko-Orzeł Cześniki
Ruch Machnów Nowy-Orkan Bełżec
Andoria Mircze-Olimpia Miączyn
Huragan Hrubieszów-Igros Krasnobród

Kolejka 9 – 17-18 października

Igros Krasnobród-Szyszła/Zryw Ulhówek
Olimpia Miączyn-Huragan Hrubieszów
Orkan Bełżec-Andoria Mircze
Orzeł Cześniki-Ruch Machnów Nowy
Perła Telatyn-Metanoja Lipsko
Pogoń 96 Łaszczówka-Sparta Łabunie

Kolejka 10 – 24-25 października

Szyszła/Zryw Ulhówek-Sparta Łabunie
Metanoja Lipsko-Pogoń 96 Łaszczówka
Ruch Machnów Nowy-Perła Telatyn
Andoria Mircze-Orzeł Cześniki
Huragan Hrubieszów-Orkan Bełżec
Igros Krasnobród-Olimpia Miączyn

Kolejka 11 – 31 października

Olimpia Miączyn-Szyszła/Zryw Ulhówek
Orkan Bełżec-Igros Krasnobród
Orzeł Cześniki-Huragan Hrubieszów
Perła Telatyn-Andoria Mircze
Pogoń 96 Łaszczówka-Ruch Machnów Nowy
Sparta Łabunie-Metanoja Lipsko

***

Terminarz rozgrywek o mistrzostwo KLASY B GRUPY 2 seniorów w sezonie 2009/2010

Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej informuje, że rozgrywki Kl. „B” gr I i gr II będą przeprowadzone systemem czterorundowym tj. mecz i rewanż na jesieni oraz mecz i rewanż na wiosnę.

Termin 1 – 22/23 sierpień 2009 r. – sobota/niedziela

GLKS Jarosławiec – Kresy Dołhobyczów
Szyszła Tarnoszyn – Spartakus II Szarowola
Victoria Grabowiec – Altus Szychowice
Legion Komarów – Graf Chodywańce

Termin 2 – 29/30 sierpień 2009 r. – sobota/niedziela

Kresy Dołhobyczów – Graf Chodywańce
Altus Szychowice – Legion Komarów
Spartakus II Szarowola – Victoria Grabowiec
GLKS Jarosławiec – Szyszła Targoszyn

Termin 3 – 5/6 wrzesień 2009 r. – sobota/niedziela

Szyszła Tarnoszyn – Kresy Dołhobyczów
Victoria Grabowiec – GLKS Jarosławiec
Legion Komarów – Spartakus II Szarowola
Graf Chodywańce – Altus Szychowice

Termin 4 – 12/13 wrzesień 2009 r. – sobota/niedziela

Kresy Dołhobyczów – Altus Szychowice
Spartakus II Szarowola – Graf Chodywańce
GLKS Jarosławiec – Legion Komarów
Szyszła Tarnoszyn – Victoria Grabowiec

Termin 5 – 19/20 wrzesień 2009 r. – sobota/niedziela

Victoria Grabowiec – Kresy Dołhobyczów
Legion Komarów – Szyszła Tarnoszyn
Graf Chodywańce – GLKS Jarosławiec
Altus Szychowice – Spartakus II Szarowola

Termin 6 – 26/27 wrzesień 2009 r. – sobota/niedziela

Kresy Dołhobyczów – Spartakus II Szarowola
GLKS Jarosławiec – Altus Szychowice
Szyszła Tarnoszyn – Graf Chodywańce
Victoria Grabowiec – Legion Komarów

Termin 7 – 3/4 październik 2009 r. – sobota/niedziela

Legion Komarów – Kresy Dołhobyczów
Graf Chodywańce – Victoria Grabowiec
Altus Szychowice – Szyszła Tarnoszyn
Spartakus II Szarowola – GLKS Jarosławiec

Termin 8 – 10/11 październik 2009 r. – sobota/niedziela

Kresy Dołhobyczów – GLKS Jarosławiec
Spartakus II Szarowola – Szyszła Tarnoszyn
Altus Szychowice – Victoria Grabowiec
Graf Chodywańce – Legion Komarów

Termin 9 – 17/18 październik 2009 r. – sobota/niedziela

Graf Chodywańce – Kresy Dołhobyczów
Legion Komarów – Altus Szychowice
Victoria Grabowiec – Spartakus II Szarowola
Szyszła Tarnoszyn – GLKS Jarosławiec

Termin 10 – 24/25 październik 2009 r. – sobota/niedziela

Kresy Dołhobyczów – Szyszła Tarnoszyn
GLKS Jarosławiec – Victoria Grabowiec
Spartakus II Szarowola – Legion Komarów
Altus Szychowice – Graf Chodywańce

Termin 11 – 31 październik 2009 r. – sobota

Altus Szychowice – Kresy Dołhobyczów
Graf Chodywańce – Spartakus II Szarowola
Legion Komarów – GLKS Jarosławiec
Victoria Grabowiec – Szyszła Tarnoszyn

Termin 12 – 7/8 listopad 2009 r. – sobota/niedziela

Kresy Dołhobyczów – Victoria Grabowiec
Szyszła Tarnoszyn – Legion Komarów
GLKS Jarosławiec – Graf Chodywańce
Spartakus II Szarowola – Altus Szychowice

Termin 13 – 11 listopad 2009 r. – środa

Spartakus II Szarowola – Kresy Dołhobyczów
Altus Szychowice – GLKS Jarosławiec
Graf Chodywańce – Szyszła Tarnoszyn
Legion Komarów – Victoria Grabowiec

Termin 14 – 14/15 listopad 2009 r. – sobota/niedziela

Kresy Dołhobyczów – Legion Komarów
Victoria Grabowiec – Graf Chodywańce
Szyszła Tarnoszyn – Altus Szychowice
GLKS Jarosławiec – Spartakus II Szarowola

***

Kl. „B” gr I – występują

22/23 sierpnia 2009 r. (S/N)

Relax Radecznica-Delta Nielisz
Wrzos Szyszków-Alwa Brody Małe
Roztocze II Szczebrzeszyn-Perła Leszkowice
Sokół Zwierzyniec-„Orion-Stihl” Jania

***

Zamojska Klasa Okręgowa

Kolejka 2 – 22-23 sierpnia

Kryształ Werbkowice -Echo Zawada 23 08 g.17.00
Unia Hrubieszów -Płomień Spartan Nieledew 23 08 g. 17.00
Sparta Wożuczyn -Korona Łaszczów
Victoria Łukowa/Chmielek -Huczwa Tyszowce
Nord 98 Wysokie -Granica Lubycza Królewska
Ostoja Skierbieszów -Cosmos Józefów
Olimpiakos Tarnogród -Omega Stary Zamość
Tur Turobin -Tanew Majdan Stary

Tabela po 1 rundzie

1. Kryształ Werbkowice 3 3-1
2. Omega Stary Zamość 3 2-1
Korona Łaszczów 3 2-1
4. Tanew Majdan Stary 3 1-0
Huczwa Tyszowce 3 1-0
Ostoja Skierbieszów 3 1-0
7. Cosmos Józefów 1 1-1
Granica Lubycza Królewska 1 1-1
Victoria Łukowa/Chmielek 1 1-1
Nord 98 Wysokie 1 1-1
11. Echo Zawada 0 1-2
Unia Hrubieszów 0 1-2
13. Płomień Spartan Nieledew 0 0-1
Sparta Wożuczyn 0 0-1
Olimpiakos Tarnogród 0 0-1
16. Tur Turobin 0 1-3

***

Puchar Polski w LOZPN

Grający trener Marek Hubert Kitliński zadowolony, ponieważ jego drużyna GKS Niedźwiada odniosła 2 zwycięstwa.

GKS Abramów – GKS Niedźwiada 1:2
KS Wola Czołnowska – GKS Niedźwiada 2:6

***

3 runda 26 VIII dołączają już zespoły z lubelskiej klasy okręgowej

Opracował – mak

Na zdjęciu – Huragan Hrubieszów faworyt do klasy „O” (zdjęcie ze strony Huragana).

***

Hrubieszow LubieHrubie 2009