Piłkarskie klasy A i B – 12/13 IX 2009 r.

Hrubieszów W klasie A wygrana Huragana Hrubieszów na wyjeździe, porażka Andorii Mircze. W klasie B Kresy rozniosły Altusa, Jarosławiec przegrał z liderem. Juniorzy Andorii i Huraganu (młodsi) wygrali swoje mecze, wiele bramek w pojedynku Kresy – Altus, ale na czele juniorzy z Jarosławca.

Reklamy

***

Zamojska Klasa A – grupa 2

Kolejka z 12-13 IX

Metanoja Lipsko – Huragan Hrubieszów 1-3; Bramki: Zalewski, Krakowiak, Wariacki, ponadto grali: Czaprak – Szwiec, Kogut, Droździel, Kuźmiński, Kucy, Myśliwiec, Ptak

Ruch Machnów Nowy – Andoria Mircze 5-3
Zryw Ulhówek – Orzeł Cześniki 4-1
Perła Telatyn – Orkan Bełżec 0-12
Pogoń 96 Łaszczówka – Olimpia Miączyn 4-0
Sparta Łabunie – Igros Krasnobród 1-2

Tabela
1. Igros Krasnobród 10 10-5
2. Olimpia Miączyn 9 8-6
3. Orkan Bełżec 9 21-5
4. Ruch Machnów Nowy 8 9-5
5. Sparta Łabunie 6 7-5
6. Pogoń 96 Łaszczówka 5 7-5
7. Andoria Mircze 4 9-11
8. Huragan Hrubieszów 4 5-8
9. Metanoja Lipsko 4 9-9
10. Zryw Ulhówek 4 8-11
11. Perła Telatyn 3 5-20
12. Orzeł Cześniki 1 6-14

Kolejka następna 19-20 września
Andoria Mircze – Zryw Ulhówek 19 IX g. 15.00
Huragan Hrubieszów – Ruch Machnów Nowy 19 IX g. 15.00 w Teptiukowie
Igros Krasnobród – Metanoja Lipsko
Olimpia Miączyn – Sparta Łabunie 20 IX g. 15.00
Orkan Bełżec – Pogoń 96 Łaszczówka
Orzeł Cześniki – Perła Telatyn

***

Zamojska Klasa B – grupa 2

Kolejka z 12-13 IX
Kresy Dołhobyczów – Altus Szychowice 6-0
Spartakus II Szarowola – Graf Chodywańce –goście nie dojechali
GLKS Jarosławiec – Legion Komarów 2-3
Szyszła Tarnoszyn – Victoria Grabowiec 5-2

Tabela
1. Legion Komarów 4 12 10-4
2. Szyszła Tarnoszyn 4 10 10-4
3. Kresy Dołhobyczów 4 9 16-4
4. Spartakus II Szarowola 3 4 5-5
5. Graf Chodywańce 3 3 8-9
6. GLKS Jarosławiec 4 3 7-13
7. Altus Szychowice 4 3 9-19
8. Victoria Grabowiec 4 0 10-17

Kolejka następna 19-20 IX
Victoria Grabowiec – Kresy Dołhobyczów 20 IX g. 15.00
Legion Komarów – Szyszła Tarnoszyn
Graf Chodywańce – GLKS Jarosławiec 20 IX g. 14.00
Altus Szychowice – Spartakus II Szarowola 20 IX g. 15.00

***

Zamojska Klasa A Juniorów

Kolejka z 12-13 IX
Ruch Machnów Nowy – Andoria Mircze 1 : 2
Perła Telatyn – Orkan Bełżec 3 : 1
Sparta Łabunie – Igros Krasnobród 4 : 7
Pogoń 96 Łaszczówka – Olimpia Miączyn 1 : 0
Zryw Ulhówek – Orzeł Cześniki 0 : 2

Tabela
1 Igros Krasnobród 4 12 17:8
2 Olimpia Miączyn 4 9 18:1
3 Ruch Machnów Nowy 4 7 11:6
4 Pogoń 96 Łaszczówka 3 6 2:1
5 Orkan Bełżec 4 6 6:13
6 Andoria Mircze 4 6 9:10
7 Orzeł Cześniki 4 3 4:14
8 Sparta Łabunie 3 3 12:14
9 Perła Telatyn 3 3 7:9
10 Zryw Ulhówek 4 3 5:10
11 Metanoja Lipsko 3 1 5:10

***

Zamojska Klasa B Juniorów – grupa 2

Kolejka z 12-13 IX
Kresy Dołhobyczów – Altus Szychowice 5 : 5
GLKS Jarosławiec – Legion Komarów – : –
Szyszła Tarnoszyn – Victoria Grabowiec 2 : 2

Tabela
1 GLKS Jarosławiec 2 6 6:1
2 Szyszła Tarnoszyn 4 5 8:8
3 Altus Szychowice 3 4 13:8
4 Spartakus II Szarowola 2 3 11:3
5 Legion Komarów 1 3 3:1
6 Kresy Dołhobyczów 3 2 7:11
7 Victoria Grabowiec 3 1 2:18

***

Liga Juniorów Młodszych

Kolejka ostatnia
Sokół Zwierzyniec – Ostoja Skierbieszów 5:2
Huragan Hrubieszów – AMSPN Hetman Zamość 4:1

Tabela po 2 rundach
1 Huragan Hrubieszów 6 6:2
2 AMSPN Hetman Zamość 3 17:4
3 Sokół Zwierzyniec 3 5:18
4 Ostoja Skierbieszów 0 3:7

Następna kolejka 16 09
Huragan Hrubieszów – Sokół Zwierzyniec
Ostoja Skierbieszów – AMSPN Hetman Zamość

***

Okręgowa Liga Trampkarzy Starszych Gr.1

Igros Krasnobród-Sparta Wożuczyn 8:0
Płomień-Spartan Nieledew-Andoria Mircze 3:3
Granica Lubycza Królewska-Spartakus Szarowola 12:0
Kryształ Werbkowice-Korona Łaszczów 3:8

***

Opracował – mak

_________________________________________________

Na zdjęciu – Marcin Szwiec z Huraganu Hrubieszów nie pozwala poszaleć przeciwnikom na przedpolu swojej drużyny.
_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009