20 maja 2024

Piłkarskie Klasy A i B w sezonie 2015 cz. 9

W piłkarskiej klasie A zespół Płomienia Spartan Nieledew po zaciętym meczu derbowym z Huraganem Hrubieszów pokonał minimalnie gości, po strzale prezesa klubu W. Łysiaka, który wszedł na boisko dopiero w 80’, a już w 87’ ten znakomity wyga ustalił wynik zwiększając przewagę nad Orkanem Bełżec do 12 punktów i może świętować już awans do klasy okręgowej.

 

Tym razem wysokie zwycięstwo odniosła Andoria Mircze i to właśnie nad wiceliderem z Bełżca. W klasie B GLKS z Jarosławca pauzował i jeszcze raz to go w najbliższej rundzie czeka. Pauzuje i Andoria, a tu jest walka o wyższe miejsce z Huraganem, który myślę zrówna się z drużyną z Mircza i jak to będzie, to ostatnia runda dopiero wykaże.



Zamojska Klasa „A” – Grupa 2

6/7.06.2015 r.


Płomień Spartan Nieledew 2-1 (1-1) Huragan Hrubieszów

Płomień: M. Całka – Kondratiuk, Nosal, Bednarczuk – Gałan, Bartosiuk, Drop (80′ Łysiak), Musiał, Dyjak (46′ Bogucki) – M.Bobak, A.Całka

Huragan: Żygawski – Adamiec, Bida, Cymborski, Frąk, Jabłoński, Kaczyński, Kowalczuk, Krent, Kuźmiński, Tytuła

Bramki: 2′ A.Całka, 87′ Łysiak (P) – 25′ Jabłoński (H)

Żółte kartki: Nosal (P) – Frąk (H)


Andoria Mircze 5-2 (3-2) Orkan Bełżec

Andoria: Klamer – Demusiak (70′ Socha), Jakubski, Jarosz, Jasina (80′ Dąbrowski), Kot, Małyszek, Matysiak, Pacaj (85′ Barański), Sitarz, Skowronek (75′ Zub)

Bramki: 4′ Jasina, 36′ Matysiak, 40′ Pacaj, 79′ Zub, 80′ Socha (A) – 11′,38′ Maciejko (O)

Żółte kartki: Kiszczuk, Maciejko (O)

 

GKS Tarnawatka – Granica Lubycza Królewska 0:3

Szumy Susiec – Ruch Machnów Nowy 6:2

Szyszła Targoszyn – Perła Deszkowice 2:1

 

Tabela 

1 Płomień-Spartan Nieledew 18 48 16    0     2      59:20 

2 Orkan Bełżec                      18  36   11     3      4       40:22 

3 Granica Lubycza Królewska 18  35  11     2      5       37:21 

4 Szumy Susiec                     18  33    10     3      5       37:25 

5 Potok Sitno                        18  32    10     2      6       53:26 

6 Andoria Mircze                 19  26   8       2      9      37:38 

7 Huragan Hrubieszów       18  23   7       2      9      43:41 

8 Szyszła Tarnoszyn              18  17   5       2      11     26:37 

9 Perła Deszkowice               18  14   4       2      12     24:64 

10 Ruch Machnów Nowy       18  14    4       2      12     15:39 

11 GKS Tarnawatka              19   8     2       2      15     21:59 



Kolejka 21 w dniu 14-06-2015

wszyscy (niedziela) godz. 15-juniorzy i godz. 17-seniorzy

 

Szumy Susiec – Szyszła Tarnoszyn

Ruch Machnów Nowy – Potok Sitno

PAUZA – Andoria Mircze

Orkan Bełżec – GKS Tarnawatka

Granica Lubycza Królewska – Płomień-Spartan Nieledew

Huragan Hrubieszów – Perła Deszkowice

 

***

 

Zamojska Klasa „B” – Grupa 2

6/7.06.2015 r.

 

Metanoja Lipsko – pauza

Perła Telatyn – Graf Chodywańce 2:5

Orion-Stihl Jania -Zryw Ulhówek X:X

GLKS Jarosławiec – pauza

 

Tabela 

1 Orion-Stihl Jacnia           21    48      16     0      5     71:35 

2 Graf Chodywańce           22    41     13     2      7     64:38 

3 Metanoja Lipsko             21    40     13     1      7     45:41 

4 Zryw Ulhówek                20    36     11     3       6     55:40 

5 Omega II Stary Zamość 22     20      6      2      14   41:50 

6 Perła Telatyn                  21    16      4      4      13   28:64 

7 GLKS Jarosławiec        21    13     3      4      14  35:71 



Kolejka 26 w dniach 14-06-2015 (sobota/niedziela)

 

Orion Stihl Jacnia – pauzuje w kolejce

Graf Chodywańce        – Zryw Ulhówek

Metanoja Lipsko – Perła Telatyn

GLKS Jarosławiec – pauzuje w kolejce

 

 

Opracował – mak

Fot. psnieledew.futbolowo.pl