Piłkarskie ligi 16 – 17 X 2021 r.

W IV lidze Kryształ Werbkowice po zaciętym meczu wygrywa w Krasnobrodzie i nadal zajmuje fotel wicelidera o jeden punkt za liderem, ale i o punkt nad rywalem z trzeciej pozycji. W klasie okręgowej Andoria Mircze po ciekawym meczu z Ładą Biłgoraj minimalnie przegrywa i teraz zagra z wiceliderem. W klasie A Unia Hrubieszów pewnie wygrywa w Korchowie i z trzypunktową przewagą lideruje. W klasie A Huragan Hrubieszów zmiata kolejnego rywala i przed nim mecz prawdy czyli z liderem w Nieliszu. W sumie zapowiada się ciekawy piłkarski weekend!

Reklamy

hummel IV liga 2021/2022, grupa: lubelska II

Kolejka 12 – 16-17 października

 

Stal Kraśnik

0-0

Gryf Gmina Zamość

16 października, 14:00

Grom Różaniec

2-5

Start Krasnystaw

17 października, 15:00

Huczwa Tyszowce

2-1

Hetman Zamość

17 października, 14:00

Świdniczanka Świdnik

3-2

Kłos Gmina Chełm

17 października, 11:00

Brat Siennica Nadolna

1-7

Granit Bychawa

17 października, 13:00

Igros Krasnobród

3-4

Kryształ Werbkowice

16 października, 15:00

 

Igros Krasnobród – Kryształ Werbkowice 3:4 (1:3)

Bramki: Oleszczuk (5′), Grzęda (26′), Rybka (57′), Albingier (35′ – samobójcza) – Stachyra (33′ – samobójcza), Maslov (71′), Karólak (90′ – z rzutu karnego)

Igros: Gontarz – Albingier, Malec, Żerucha, Margol, Karólak, Kołodziejski, Maslov, Baran, Przytuła, Surinovich

Kryształ: Stachyra – Mulawa (46′ Sas), Borys, Śmiałko (72′ Wołoch), Pupeć, Jarosz (59′ Sąsiadek), Denkiewicz, Oleszczuk, Rybka, Grzęda, Omański

Żółte kartki: Kołodziejski, Karólak, Maslov, Surinovich, Albingier –  Sas, Oleszczuk

Sędziował: Adrian Pukas (OKS Chełm)

Tabela po 12 rundach

1.

 Stal Kraśnik

28

8

4

0

31-11

2.

 Kryształ Werbkowice

27

9

0

3

34-19

3.

 Granit Bychawa

26

8

2

2

38-16

4.

 Start Krasnystaw

23

7

2

3

32-11

5.

 Grom Różaniec

20

6

2

4

26-22

6.

 Świdniczanka Świdnik

18

5

3

4

21-21

7.

 Huczwa Tyszowce

16

4

4

4

18-21

8.

 Kłos Gmina Chełm

15

4

3

5

18-24

9.

 Gryf Gmina Zamość

13

3

4

5

18-19

10.

 Igros Krasnobród

10

3

1

8

20-35

11.

 Hetman Zamość

7

2

1

9

14-33

12.

 Brat Siennica Nadolna

0

0

0

12

14-52

 

Kolejka 13 – 23-24 października

 

Igros Krasnobród

Stal Kraśnik

24 października, 14:00

       

Kryształ Werbkowice

Brat Siennica Nadolna

23 października, 14:00

       

Granit Bychawa

Świdniczanka Świdnik

24 października, 15:00

       

Kłos Gmina Chełm

Huczwa Tyszowce

23 października, 15:00

       

Hetman Zamość

Grom Różaniec

23 października, 15:00

       

Start Krasnystaw

Gryf Gmina Zamość

24 października, 12:00

 

***

Keeza Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Zamość

Kolejka 11 – 16-17 października

 

Tanew Majdan Stary

2-1

Olimpiakos Tarnogród

17 października, 15:00

Omega Stary Zamość

3-1

Pogoń 96 Łaszczówka

16 października, 15:00

Granica Lubycza Królewska

3-2

Sparta Łabunie

17 października, 15:00

Roztocze Szczebrzeszyn

3-1

Olimpia Miączyn

16 października, 15:00

Victoria Łukowa

8-1

Włókniarz Frampol

17 października, 14:00

Błękitni Obsza

3-0

Korona Łaszczów

16 października, 15:00

Tur Turobin

2-0

Metalowiec Goraj

17 października, 14:00

Łada 1945 Biłgoraj

2-1

Andoria Mircze

17 października, 15:00

 

Łada Biłgoraj – Andoria Mircze

 

10′ 1:0 Josue Oliveira da Silva

23′ 2:0 Josue Oliveira da Silva

55′ 2:1 Artur Mac (rz. karny)

 

Tabela po 11 rundach

1.

 Omega Stary Zamość

29

9

2

0

34-11

2.

 Tanew Majdan Stary

29

9

2

0

32-9

3.

 Błękitni Obsza

24

7

3

1

20-7

4.

 Olimpiakos Tarnogród

23

7

2

2

22-12

5.

 Łada 1945 Biłgoraj

20

5

5

1

24-14

6.

 Granica Lubycza Królewska

19

6

1

4

18-15

7.

 Roztocze Szczebrzeszyn

17

5

2

4

16-15

8.

 Olimpia Miączyn

16

5

1

5

16-17

9.

 Andoria Mircze

11

3

2

6

20-22

10.

 Korona Łaszczów

11

3

2

6

13-21

11.

 Metalowiec Goraj

10

3

1

7

10-20

12.

 Sparta Łabunie

9

3

0

8

17-36

13.

 Pogoń 96 Łaszczówka

9

2

3

6

19-19

14.

 Włókniarz Frampol

9

2

3

6

17-32

15.

 Victoria Łukowa

8

2

2

7

22-27

16.

 Tur Turobin

4

1

1

9

7-30

 

Kolejka 12 – 23-24 października

 

Łada 1945 Biłgoraj

Metalowiec Goraj

24 października, 15:00

       

Korona Łaszczów

Tur Turobin

24 października, 14:00

       

Włókniarz Frampol

Błękitni Obsza

24 października, 14:00

       

Olimpia Miączyn

Victoria Łukowa

24 października, 15:00

       

Sparta Łabunie

Roztocze Szczebrzeszyn

23 października, 14:00

       

Pogoń 96 Łaszczówka

Granica Lubycza Królewska

23 października, 11:00

       

Olimpiakos Tarnogród

Omega Stary Zamość

23 października, 13:00

       

Andoria Mircze

Tanew Majdan Stary

24 października, 15:00

 

***

Keeza Klasa A 2021/2022, grupa: Zamość

Kolejka 9 – 16-17 października

 

Orion Jacnia

3-0

Olender Sól

17 października, 14:30

Sokół Zwierzyniec

0-5

Orkan Bełżec

17 października, 15:00

Tarpan Korchów

0-3

Unia Hrubieszów

17 października, 14:00

Start Gmina Frampol

0-7

Gryf Gmina II Zamość

17 października, 15:00

Graf Chodywańce

2-1

Ostoja Skierbieszów

16 października, 15:00

Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)

5-1

Orzeł Tereszpol

17 października, 15:00

Potok Sitno

3-3

Szumy Susiec

16 października, 14:00

 

Tarpan Korchów – Unia Hrubieszów 0:3 (0:1)

Skład Unii Hrubieszów:  Wikło, Szwiec, Rossa, Hamidi, S. Kogut, P. Musiał, Kuron, Różniatowski, Bala, Jabłoński, Olęder

Ponadto zagrali: M. Kuczyński, Stepaniuk, Seb. Oleszczuk, M. Musiał, I. Krawczuk

Żółte kartki: Wikło, Bala

Bramki: Jabłoński 35′ (k), Bala 75′, Stepaniuk 85′

Sędziował: Bartosz Barda

Tabela po 9 rundach

1.

 Unia Hrubieszów

25

8

1

0

28-3

2.

 Orkan Bełżec

22

7

1

1

30-8

3.

 Graf Chodywańce

21

7

0

2

33-21

4.

 Tarpan Korchów

17

5

2

2

23-16

5.

 Ostoja Skierbieszów

15

5

0

4

18-16

6.

 Potok Sitno

13

4

1

4

33-24

7.

 Gryf Gmina II Zamość

13

4

1

4

25-17

8.

 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)

13

4

1

4

19-24

9.

 Szumy Susiec

10

3

1

5

25-20

10.

 Olender Sól

10

3

1

5

18-22

11.

 Orzeł Tereszpol

10

3

1

5

15-25

12.

 Sokół Zwierzyniec

9

3

0

6

13-24

13.

 Orion Jacnia

6

2

0

7

13-41

14.

 Start Gmina Frampol

0

0

0

9

7-39

 

Kolejka 10 – 23-24 października

 

Olender Sól

Szumy Susiec

23 października, 14:30

       

Orzeł Tereszpol

Potok Sitno

23 października, 14:30

       

Ostoja Skierbieszów

Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)

24 października, 13:00

       

Gryf Gmina II Zamość

Graf Chodywańce

24 października, 14:30

       

Unia Hrubieszów

Start Gmina Frampol

23 października, 14:00

       

Orkan Bełżec

Tarpan Korchów

24 października, 14:00

       

Orion Jacnia

Sokół Zwierzyniec

23 października, 14:30

 

***

Keeza Klasa B 2021/2022, grupa: Zamość II­

Kolejka 8 – 16-17 października

 

Roztocze II Szczebrzeszyn

0-4

Delta Nielisz

17 października, 12:00

Huragan Hrubieszów

9-0

Perła Deszkowice

16 października, 15:00

Ruch Machnów Nowy

1-2

Sparta Wożuczyn

16 października, 15:00

Igros II Krasnobród

6-1

Perła Telatyn

17 października, 12:00

Szyszła Tarnoszyn

2-3

BKS Bodaczów

17 października, 12:00

 

Huragan Hrubieszów

Nasz zespół wczoraj odniósł pewne zwycięstwo wygrywając na własnym stadionie 9:0 z Gks Perła Deszkowice. Skład: Żygawski, Frąk, Przeworski, Kokoć, Gilarski, Kamiński, Fulara, Hryniak, Oleszczuk A., Lisiczyński , Oleszczuk K. Na zmianę wchodzili: Gałczyński, Lebiedowocz. Bramki zdobyli: Oleszczuk K. x2, Lisiczyński x3, Oleszczuk A. x2, Przeworski, Fulara

 

Wójt Gminy Hrubieszów – Tomasz Zając

 

Tabela po 8 rundach

 

1.

 Delta Nielisz

24

8

0

0

31-5

2.

 BKS Bodaczów

21

7

0

1

30-13

3.

 Huragan Hrubieszów

21

7

0

1

52-5

4.

 Sparta Wożuczyn

13

4

1

3

30-15

5.

 Igros II Krasnobród

12

4

0

4

21-21

6.

 Perła Deszkowice

10

3

1

4

10-23

7.

 Szyszła Tarnoszyn

6

1

3

4

16-23

8.

 Ruch Machnów Nowy

5

1

2

5

13-29

9.

 Roztocze II Szczebrzeszyn

3

1

0

7

6-41

10.

 Perła Telatyn

1

0

1

7

7-41

 

Kolejka 9 – 23-24 października

 

BKS Bodaczów

Roztocze II Szczebrzeszyn

23 października, 14:00

       

Perła Telatyn

Szyszła Tarnoszyn

24 października, 11:00

       

Sparta Wożuczyn

Igros II Krasnobród

24 października, 13:00

       

Perła Deszkowice

Ruch Machnów Nowy

23 października, 15:00

       

Delta Nielisz

Huragan Hrubieszów

23 października, 11:00

 

Opracował – mak

Fot. Kryształ Werbkowice


Zobacz też:

Jan Zderkiewicz brązowym medalistą świata! (ZDJĘCIA, WIDEO)

Jan Zderkiewicz brązowym medalistą świata! (ZDJĘCIA, WIDEO)

LubieHrubie na Instagramie