Piłkarskie ligi – 23.06.2011

W Zamojskiej Klasie Okręgowej Unia Hrubieszów pewnie wygrywa z Victorią Łukowa/Chmielek, niestety drużyny Kryształu Werbkowice poniosły porażki i to u siebie. Ostatnia kolejka, już w nadchodzący weekend i zadecyduje, który zespół znajdzie się w pierwszej szóstce, dla której ZOZPN przyznał finansowe nagrody. W lipcu odbędą się rozgrywki o Puchar Starostów, ciekawe ile zespołów wystąpi z naszego powiatu?

Reklamy

i>Na zdjęciu – Piotr Fulara posiadający wysokie notowania wśród kibiców za umiejętności piłkarskie (zdjęcie ze strony niedziałającej, niestety od kilku tygodni strony internetowej Unii).

Reklamy

Zamojska Klasa Okręgowa

Unia Hrubieszów – Victoria Łukowa-Chmielek 2 : 0

Kryształ Werbkowice – Entra Sparta Łabunie 0 : 2, skład: Skład: Mulewski- Krupa, J.Kaczoruk, Juszczuk, Kusiak- Brzozowski, Tyrka(M.Musiał), Wójtowicz, P.Kaczoruk- Łazorczyk(D.Reszczyński), Waga, tr. J. Szczyrba

Tur Turobin – Ostoja Skierbieszów 1 : 1

Echo Zawada – Grom Różaniec 1 : 1

Cosmos Józefów – Igros Krasnobród 1 : 6

Tanew Majdan Stary – Ro-Ma Relax Księżpol 1 : 2

Omega Stary Zamość – Olimpiakos Tarnogród 6 : 1

Sparta Wożuczyn – Korona Łaszczów 4 : 3

Tabela po 29 rundach

1 Omega Stary Zamość 70 82:31
2 Grom Różaniec 54 70:48
3 Ostoja Skierbieszów 54 59:40
4 Tur Turobin 54 49:33
5 Igros Krasnobród 52 78:44
6 Korona Łaszczów 50 61:37
7 Kryształ Werbkowice 49 41:29
8 Unia Hrubieszów 46 57:42
9 Sparta Wożuczyn 40 46:48
10 Entra Sparta Łabunie 35 39:51
11 Victoria Łukowa-Chmielek 34 49:51
12 Ro-Ma Relax Księżpol 32 48:59
13 Echo Zawada 28 34:64
14 Olimpiakos Tarnogród 26 28:64
15 Tanew Majdan Stary 18 21:60
16 Cosmos Józefów 7 35:96

Ostatnia runda – 25/26.06.2011 r. wszystkie mecze o 17.00

Sobota, 25.06.2011 r.
Ostoja Skierbieszów – Unia Hrubieszów, sędzia gł. Grzegorz Olcha

Niedziela, 26.06.2011 r.
Igros Krasnobród – Kryształ Werbkowice, Andrzej Góra
Victoria Łukowa-Chmielek -Sparta Wożuczyn, Bartosz Kapłon
Omega Stary Zamość – Korona Łaszczów, Piotr Burak
Olimpiakos Tarnogród – Tanew Majdan Stary, Artur Tymecki
Ro-Ma Relax Księżpol – Cosmos Józefów, Andrzej Swacha
Entra Sparta Łabunie – Echo Zawada, Piotr Kozłowski
Grom Różaniec – Tur Turobin, Piotr Lipczuk

Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

Kryształ Werbkowice – Sparta Łabunie 1:2, skład: Skład Kryształu: Stankiewicz-Nosal,Kościuk,Pietrynka, Piotr Tarczuk- Paweł Tarczuk (bramka), Byra, Bondyra(50’Kawka), Staszewski-Dudas, Jaskuła

Unia Hrubieszów – Victoria Łukowa-Chmielek 0:3vo

Tur Turobin – Ostoja Skierbieszów 4:0

Cosmos Józefów – Igros Krasnobród 0:3

Tanew Majdan Stary – Ro-Ma Relax Księżpol 3:5

Omega Stary Zamość – Olimpiakos Tarnogród 2:1

Sparta Wożuczyn – Korona Łaszczów 0:5

Tabela

1 Echo Zawada 27 65 79:34
2 Korona Łaszczów 27 57 93:29
3 Igros Krasnobród 27 56 71:33
4 Kryształ Werbkowice 27 55 72:26
5 Ostoja Skierbieszów 27 52 69:38
6 Sparta Łabunie 27 52 57:38
7 Omega Stary Zamość 27 46 64:43
8 Tanew Majdan Stary 27 37 51:59
9 Olimpiakos Tarnogród 26 32 40:46
10 Tur Turobin 28 32 48:67
11 Cosmos Józefów 27 30 54:79
12 Ro-Ma Relax Księżpol 27 22 33:88
13 Sparta Wożuczyn 26 21 30:79
14 Unia Hrubieszów 27 16 28:65
15 Victoria Łukowa-Chmielek 27 15 31:96

Zwycięzcy grup juniorskich:

Klasa Okręgowa Juniorów: GLKS „ECHO” ZAWADA

Klasa A Juniorów gr. I: KS „WŁÓKNIARZ” FRAMPOL

Klasa A Juniorów gr. II: LKS „OLIMPIA EB WOJAN” MIĄCZYN

***

Opracował – mak