19 czerwca 2024

Piłkarskie ligi 25-29.08.2018 r.

W IV lidze Kryształ gromadząc w czterech meczach osiem punktów, zajmuje w tabeli wysoką 4. pozycję. W klasie okręgowej Unia Hrubieszów jest liderem, ale straciła ostatnio dwa punkty. W klasie A liczyłem więcej od Andorii Mircze i nadal liczę, że będzie lepiej. Zaczyna rozgrywki klasa B z Huraganem Hrubieszów. Za to w chełmskiej klasie okręgowej Unia Białopole w trzech meczach zaliczyła komplet zwycięstw.

Reklamy

 

Piłkarskie ligi  25  -29.08.2018 r.


IV liga lubelska

Reklamy

Kolejka 3 – 25-26 sierpnia


Kryształ Werbkowice – Orlęta Łuków 1:0 (0:0).

Reklamy

Bramki: Rybka (90+5′ – z rzutu karnego).

Kryształ: Filipczuk – Luterek, Alokhin, Śmiałko, Wójtowicz (77′ Musiał), Mazur – Zuchowski (46′ Rybka), Nieradko (65′ Jabłoński), Warecki, Reszczyński – Wołoch A. (75′ Pakuła)

 

Start Krasnystaw ; 2-1; Kłos Chełm ; 26 sierpnia, 17:00

Włodawianka Włodawa ; 0-1; Lewart Lubartów ; 26 sierpnia, 17:00

Hetman Zamość ; 6-1; Victoria Żmudź ; 25 sierpnia, 13:00

Kryształ Werbkowice ; 1-0; Orlęta Łuków ; 26 sierpnia, 17:00

Lublinianka Lublin ; 2-0; MKS Ryki ; 25 sierpnia, 17:00

Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-1 Powiślak Końskowola 26 sierpnia, 17:00

Łada 1945 Biłgoraj ; 1-3; Huczwa Tyszowce ; 26 sierpnia, 17:00

Polesie Kock ; 2-3; Górnik II Łęczna ; 25 sierpnia, 16:00

 

Kolejka 4 – 29 sierpnia

Victoria Żmudź – Kryształ Werbkowice 1:1 (1:1).

Bramki: Lecki (45′ – z rzutu karnego za zagranie ręką w polu karnym) – Reszczyński (10′) – asysta Mazur

Kryształ: Filipczuk – Luterek (63′ Musiał), Alokhin, Śmiałko, Wójtowicz, Mazur – Jabłoński (46′ Tucki), Nieradko (59′ Zuchowski), Warecki (78′ Sas), Reszczyński – Wołoch A. (68′ Pakuła) 

 

Kłos Chełm ; 3-2; Huczwa Tyszowce ; 29 sierpnia, 17:00

Polesie Kock ; 2-3; Łada 1945 Biłgoraj ; 29 sierpnia, 17:00

Powiślak Końskowola ; 2-1; Górnik II Łęczna ; 29 sierpnia, 17:00

MKS Ryki ; 1-3; Tomasovia Tomaszów Lubelski ; 29 sierpnia, 17:00

Orlęta Łuków ; 2-3; Lublinianka Lublin ; 29 sierpnia, 17:00

Victoria Żmudź ; 1-1; Kryształ Werbkowice ; 29 sierpnia, 17:00

Lewart Lubartów ; 0-1; Hetman Zamość ; 29 sierpnia, 17:00

Start Krasnystaw ; 2-2; Włodawianka Włodawa ; 29 sierpnia, 17:30

 

Tabela

1.     Hetman Zamość           4    12  4    0    0    16-2

2.     Lublinianka Lublin          4    10  3    1    0    13-5

3.     Górnik II Łęczna            4    9    3    0    1    11-5

4.     Tomasovia                     4    9    3    0    1    7-4

5.     Kryształ Werbkowice  4    8    2    2    0    5-3

6.     Lewart Lubartów           4    7    2    1    1    4-2

7.     Powiślak Końskowola     4    7    2    1    1    7-6

8.     Start Krasnystaw           4    5    1    2    1    4-5

9.     Kłos Chełm                    3    4    1    1    1    5-5

10.  Włodawianka Włodawa   4    4    1    1    2    3-7

11.  Huczwa Tyszowce          4    3    1    0    3    7-8

12.  Orlęta Łuków                 4    3    1    0    3    7-8

13.  Łada 1945 Biłgoraj         3    3    1    0    2    4-10

14.  Victoria Żmudź              4    2    0    2    2    2-8

15.  MKS Ryki                        4    1    0    1    3    2-11

16.  Polesie Kock                  4    0    0    0    4    5-13


Następna kolejka 5 – 1-2 września

Włodawianka Włodawa ; -; Kłos Chełm ; 2 września, 17:00

Hetman Zamość ; -; Start Krasnystaw ; 2 września, 17:00

Kryształ Werbkowice – Lewart Lubartów 2 września, 14:00

Lublinianka Lublin ; -; Victoria Żmudź ; 1 września, 17:00

Tomasovia   -; Orlęta Łuków ; 2 września, 17:00

Górnik II Łęczna ; -; MKS Ryki ; 2 września, 16:00

Łada 1945 Biłgoraj – Powiślak Końskowola ; 2 września, 16:00

Huczwa Tyszowce ; -; Polesie Kock ; 2 września, 17:00

 

***


Zamojska klasa okręgowa

Kolejka 4 – 25-26 sierpnia


Gryf Gmina Zamość – Unia Hrubieszów 1:1 (1:1).

Bramki: Popko 72 – Omański 63.Unia: Tomczyszyn – Pietrusiewicz, Zając, Kazan, Wiejak (75 Poterucha) – Omański (65 Pańko), Podgórski, Fulara, Kamiński – M. Oleszczuk, Hrui.

 

Grom Różaniec ; 2-2; Omega Stary Zamość ; 26 sierpnia, 17:00

Olimpiakos Tarnogród 1-1 Victoria Łukowa/Chmielek 26 sierpnia, 17:00

Roztocze Szczebrzeszyn 1-3 Tanew Majdan Stary 26 sierpnia, 17:00

Olimpia Miączyn ; 4-0; Sparta Wożuczyn ; 25 sierpnia, 11:00

Gryf Gmina Zamość 1-1; Unia Hrubieszów 26 sierpnia, 17:00

Sokół Zwierzyniec ; 1-1; Włókniarz Frampol ; 26 sierpnia, 17:00

Korona Łaszczów ; 6-0; Potok Sitno ; 26 sierpnia, 16:00

Metalowiec Goraj ; 4-1; Orkan Bełżec ; 25 sierpnia, 17:00

 

Tabela

1.     Unia Hrubieszów            4    10  3    1    0    12-2

2.     Gryf Gmina Zamość          4    10  3    1    0    8-2

3.     Grom Różaniec                 4    10  3    1    0    12-3

4.     Olimpiakos Tarnogród       4    7    2    1    1    7-7

5.     Victoria Łukowa/Chmielek 4    7    2    1    1    4-6

6.     Olimpia Miączyn                4    7    2    1    1    9-7

7.     Tanew Majdan Stary          4    7    2    1    1    11-6

8.     Roztocze Szczebrzeszyn   4    6    2    0    2    8-6

9.     Korona Łaszczów              4    6    2    0    2    12-5

10.  Sparta Wożuczyn              4    6    2    0    2    5-9

11.  Omega Stary Zamość       4    5    1    2    1    8-5

12.  Metalowiec Goraj              4    3    1    0    3    6-10

13.  Potok Sitno                       4    3    1    0    3    6-13

14.  Włókniarz Frampol            4    2    0    2    2    3-8

15.  Sokół Zwierzyniec             4    1    0    1    3    3-11

16.  Orkan Bełżec                     4    0    0    0    4    3-17


Kolejka 5 – 1-2 września

Potok Sitno ; -; Grom Różaniec ; 2 września, 16:00

Włókniarz Frampol ; -; Korona Łaszczów ; 1 września, 17:00

Unia Hrubieszów ; -; Sokół Zwierzyniec ; 1 września, 17:00

Sparta Wożuczyn ; -; Gryf Gmina Zamość ; 2 września, 17:00

Tanew Majdan Stary ; -; Olimpia Miączyn ; 1 września, 17:00

Metalowiec Goraj ; -; Roztocze Szczebrzeszyn ; 2 września, 16:00

Victoria Łukowa/Chmielek ; -; Orkan Bełżec ; 2 września, 17:00

Omega Stary Zamość – Olimpiakos Tarnogród ; 2 września, 16:00

 

***


Zamojska klasa A

Kolejka 2 – 25-26 sierpnia

 

Szumy Susiec – Andoria Mircze 0:0

25 sierpnia, 17:00

Skład Andorii: Kacper Wichniewicz, Tomasz Przeworski, Łukasz Pąk (82’ Sebastian Laszuk), Kamil Kaczyński, Sergiej Borys, Kamil Sitarz, Arkadiusz Sekulski, Paweł Pacaj (53’ Bartłomiej Brzyski), Patryk Mac, Artur Mac, Hubert Dziadosz, trener Marcin Nowak

 

Granica Lubycza Królewska ; 4-2; Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) ; 26 sierpnia, 17:00

Igros Krasnobród ; 10-0; Olender Sól ; 25 sierpnia, 13:00

Cosmos Józefów ; 3-1; Tur Turobin ; 26 sierpnia, 16:00

Tarpan Korchów ; 3-1; Ostoja Skierbieszów ; 25 sierpnia, 17:00

Błękitni Obsza ; 4-0; Sparta Łabunie ; 26 sierpnia, 17:00

Wrzos Szyszków ; 4-5; Pogoń 96 Łaszczówka ; 26 sierpnia, 16:00

 

Tabela

1.     Igros Krasnobród               2    6    2    0    0    14-1

2.     Błękitni Obsza                     2    6    2    0    0    7-1

3.     Cosmos Józefów                2    6    2    0    0    7-3

4.     Pogoń 96 Łaszczówka        2    4    1    1    0    7-6

5.     Sparta Łabunie                   2    3    1    0    1    3-4

6.     Granica Lubycza Królewska      2    3    1    0    1 5-4

7.     Olender Sól                        2    3    1    0    1    2-11

8.     Orion Dereźnia                   2    3    1    0    1    3-4

9.     Tarpan Korchów                 2    3    1    0    1    3-4

10.  Andoria Mircze                 2    1    0    1    1    0-1

11.  Szumy Susiec                    2    1    0    1    1    1-3

12.  Ostoja Skierbieszów           2    1    0    1    1    3-5

13.  Wrzos Szyszków                 2    0    0    0    2    6-9

14.  Tur Turobin                        2    0    0    0    2    2-7


Kolejka 3 – 1-2 września

Sparta Łabunie ; -; Szumy Susiec ; 1 września, 11:00

Ostoja Skierbieszów ; -; Błękitni Obsza ; 2 września, 15:00

Wrzos Szyszków ; -; Tarpan Korchów ; 2 września, 16:00

Tur Turobin ; -; Pogoń 96 Łaszczówka ; 1 września, 17:00

Olender Sól ; -; Cosmos Józefów ; 1 września, 17:00

Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) ; -; Igros Krasnobród ; 2 września, 17:00

Andoria Mircze ; -; Granica Lubycza Królewska ; 1 września, 11:00

 

***


Zamojska Klasa B – grupa 2

Kolejka 1 – 1-2 września

 

Ruch Machnów Nowy – Gryf Gmina II Zamość 2 września, 13:00

Huragan Hrubieszów – Metanoja Lipsko 1 września, 17:00

Perła Deszkowice ; -; Graf Chodywańce ; 2 września, 13:00

Szyszła Tarnoszyn ; -; Delta Nielisz ; 2 września, 13:00

Perła Telatyn ; -; GKS Tarnawatka ; 2 września, 16:00

 

***


Chełmska Klasa Okręgowa

Kolejka 2 – 25-26 sierpnia

 

Hetman Żółkiewka – Unia Białopole 1:3

25 sierpnia, 17:00

SKŁAD Unii Białopole: Herman Ulianiuk, Mikołaj Romański, Paweł Ślusarz, Wojciech Bureć, Adrian Oleszczuk (1 asysta) zmiana 60″ Dominik Hossin, Ernest Kaznowski, Adrian Zdybel, Dawid Steciuk, Łukasz Korszla zmiana 46″ Kamil Tabuła, Hubert Kołodziejczyk, Paweł Mazur

BRAMKI: Adrian Zdybel (33″, 34″), Paweł Mazur (40″)

 

Unia Rejowiec ; 1-3; Brat Siennica Nadolna ; 25 sierpnia, 11:00

Ogniwo Wierzbica ; 2-1; Spółdzielca Siedliszcze ; 26 sierpnia, 16:00

Granica Dorohusk ; 5-1; Agros Suchawa ; 22 sierpnia, 18:00

Orzeł Srebrzyszcze ; 1-2; Frassati Fajsławice ; 26 sierpnia, 16:00

Tatran Kraśniczyn ; 2-2; Ruch Izbica ; 26 sierpnia, 15:00

Start Pawłów ; 0-2; Sparta Rejowiec Fabryczny ; 26 sierpnia, 16:00

 

Kolejka 3 – 29 sierpnia

Unia Białopole -Start Pawłów 6:1

29 sierpnia, 17:00

SKŁAD Unii: Łukasz Kozłowski, Mikołaj Romański zm.(6″ Michał Cor), Paweł Ślusarz, Wojciech Bureć, Adrian Oleszczuk, Ernest Kaznowski zm.(82″ Karol Cor), Adrian Zdybel, Dawid Steciuk zm.(82″ Michał Buliński), Łukasz Korszla zm. (46″ Kamil Tabuła), Herman Ulianiuk zm.(46″ Dominik Hossin), Paweł Mazur

BRAMKI: Adrian Oleszczuk (47″, 56″), Dominik Hossin (70″), Dawid Steciuk (78″), Kamil Tabuła (84″, 88″).

 

Sparta Rejowiec Fabryczny ; -; Unia Rejowiec ; 5 września, 17:00

Ruch Izbica ; -; Hetman Żółkiewka ; 5 września, 17:00

Frassati Fajsławice ; 9-3; Tatran Kraśniczyn ; 29 sierpnia, 17:00

Agros Suchawa ; 1-1; Orzeł Srebrzyszcze ; 29 sierpnia, 17:00

Brat Siennica Nadolna ; 5-1; Ogniwo Wierzbica ; 29 sierpnia, 17:00

Granica Dorohusk ; 3-0; Spółdzielca Siedliszcze ; 29 sierpnia, 17:00

 

Tabela

1.     Unia Białopole                  3    9    3    0    0    18-3

2.     Granica Dorohusk              3    9    3    0    0    13-3

3.     Brat Siennica Nadolna        3    6    2    0    1    8-4

4.     Frassati Fajsławice             3    6    2    0    1    13-9

5.     Sparta Rejowiec Fabryczny      2    6    2    0    0 4-0

6.     Ogniwo Wierzbica              3    6    2    0    1    5-7

7.     Orzeł Srebrzyszcze             3    4    1    1    1    6-5

8.     Spółdzielca Siedliszcze       3    3    1    0    2    3-5

9.     Ruch Izbica                        2    1    0    1    1    4-6

10.  Unia Rejowiec                    2    1    0    1    1    3-5

11.  Start Pawłów                      3    1    0    1    2    3-10

12.  Tatran Kraśniczyn              3    1    0    1    2    6-20

13.  Agros Suchawa                  3    1    0    1    2    3-8

14.  Hetman Żółkiewka             2    0    0    0    2    1-5


Kolejka 4 – 1-2 września

Unia Rejowiec ; -; Ogniwo Wierzbica ; 2 września, 16:00

Granica Dorohusk ; -; Brat Siennica Nadolna ; 2 września, 16:00

Orzeł Srebrzyszcze ; -; Spółdzielca Siedliszcze ; 2 września, 16:00

Tatran Kraśniczyn ; -; Agros Suchawa ; 2 września, 16:00

Hetman Żółkiewka ; -; Frassati Fajsławice ; 1 września, 16:00

Start Pawłów ; -; Ruch Izbica ; 2 września, 16:00

Sparta Rejowiec Fabryczny ; -; Unia Białopole ; 1 września, 16:00

 

Opracował – mak

Foto – fb GKS Unia Białopole