Piłkarskie ligi 27.04 – 3.05.2022 r.

W IV lidze Kryształ Werbkowice w dwóch meczach zgromadził cztery punkty i plasuje się na szóstym miejscu w tabeli. W klasie okręgowej Andoria Mircze przegrywa jednobramkowo z Olimpią Miączyn i jest na dziesiątym miejscu grożącym spadkiem. W klasie A niespodziewane potknięcie Unii Hrubieszów i strata dwóch punktów. W klasie B Huragan Hrubieszów znowu wygrywa wysoko, ale wyprzedzający go rywale też wygrali i nic w tabeli w czubie się nie zmieniło.

Reklamy

IV liga 2021/2022, grupa: lubelska (mistrzowska)
Kolejka 2 – 27 kwietnia 
Opolanin Opole Lubelskie  0-3 Stal Kraśnik  27 kwietnia, 17:00
Górnik II Łęczna  0-2 Kryształ Werbkowice  27 kwietnia, 17:00
Grom Różaniec  1-1 Huragan Międzyrzec Podlaski  27 kwietnia, 17:30
Granit Bychawa  0-2 Lublinianka Lublin  27 kwietnia, 16:00
Start Krasnystaw  1-0 Motor II Lublin  27 kwietnia, 17:00
Świdniczanka Świdnik  7-0 Powiślak Końskowola  28 kwietnia, 17:00

Górnik II Łęczna – Kryształ Werbkowice 0:2 (0:0)
Bramki: Oleszczuk (53′), Grzęda (82′)
Górnik: Woźniak – Izdebski, Kocyła, Mołodecki, Pendel, Obroślak, Szałachowski, Brzyski, Fiedeń, Golba, Pluta
Kryształ: Rojek – Mulawa, Iwon (82′ Sola), Wótowicz, Omański (82′ Otręba), Rybka (46′ Oleszczuk), Sas, Denkiewicz, Reszczyński, Jarosz, Grzęda
Żółte kartki: Denkiewicz, Jarosz, Grzęda, Otręba
Arbiter główny: Golonka (KS Lublin)

Kolejka 3 – 3 maja 
Stal Kraśnik  0-0 Huragan Międzyrzec Podlaski  3 maja, 17:00
Świdniczanka Świdnik  1-3 Lublinianka Lublin  3 maja, 11:00
Kryształ Werbkowice  2-2 Motor II Lublin  3 maja, 16:00
Start Krasnystaw  0-2 Powiślak Końskowola  3 maja, 11:00
Grom Różaniec  1-3 Górnik II Łęczna  3 maja, 16:00
Granit Bychawa  5-0 Opolanin Opole Lubelskie  3 maja, 17:00

Mecz w Mirczu w związku z renowacją boiska w Werbkowicach

Kryształ Werbkowice – Motor II Lublin 2:2 (1:2)

Bramki: Denkiewicz (37′), Omański (59′) – Rak (10′, 32′)

Kryształ: Rojek – Mulawa, Borys, Pupeć, Wójtowicz (57′ Sas), Rybka, Oleszczuk, Denkiewicz (58’Omański), Lis (46′ Iwon), Jarosz (90′ Sola), Grzęda (46′ Reszczyński)

Motor: Lach – Polak, Kafel, Janiszek, Bednarczyk, Gierała, Frąckowiak, Łopuszyński, Knap, Dudziński, Rak

Żółte kartki: Mulawa, Grzęda, Ziarkowski

Arbiter główny: Adrian Pukas (OKS Chełm)

TABELA

1.  Lublinianka Lublin 3 60 3 0 0 7-1
2.  Huragan Międzyrzec Podlaski 3 55 0 3 0 2-2
3.  Świdniczanka Świdnik 3 54 2 0 1 9-3
4.  Stal Kraśnik 3 54 2 1 0 6-1
5.  Motor II Lublin 3 50 1 1 1 5-3
6.  Kryształ Werbkowice 3 50 2 1 0 7-3
7.  Start Krasnystaw 3 45 1 0 2 1-4
8.  Górnik II Łęczna 3 44 1 0 2 4-6
9.  Granit Bychawa 3 43 1 1 1 6-3
10.  Grom Różaniec 3 35 0 1 2 2-7
11.  Opolanin Opole Lubelskie 3 32 0 0 3 0-9
12.  Powiślak Końskowola 3 31 1 0 2 3-10
Kolejka 4 – 7-8 maja 
Huragan Międzyrzec Podlaski  Świdniczanka Świdnik  7 maja, 17:00
Powiślak Końskowola  Stal Kraśnik  8 maja, 17:00
Motor II Lublin  Granit Bychawa  8 maja, 16:00
Lublinianka Lublin  Grom Różaniec  7 maja, 15:00
Górnik II Łęczna  Start Krasnystaw  8 maja, 12:00
Opolanin Opole Lubelskie  Kryształ Werbkowice  8 maja, 17:00

***

Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Zamość
Kolejka 22 – 30 kwietnia-1 maja 
Łada 1945 Biłgoraj  0-2 Pogoń 96 Łaszczówka  1 maja, 16:00
Sparta Łabunie  2-2 Olimpiakos Tarnogród  30 kwietnia, 11:00
Olimpia Miączyn  1-0 Andoria Mircze  30 kwietnia, 11:00
Włókniarz Frampol  1-1 Tanew Majdan Stary  1 maja, 16:00
Korona Łaszczów  0-3 Omega Stary Zamość  30 kwietnia, 13:00
Metalowiec Goraj  1-1 Granica Lubycza Królewska  30 kwietnia, 16:00
Tur Turobin  1-0 Roztocze Szczebrzeszyn  1 maja, 14:00
Błękitni Obsza  2-1 Victoria Łukowa  1 maja, 17:00

Strona – Olimpia Miączyn

Po ciężkim meczu 3 punkty zostają w Miączynie

Olimpia Miączyn 1-0 Andoria Mircze 

Bramkę na wagę 3 punktów strzelił Tomasz Łyp 

Brawo drużyna! 

Tabela 

1.  Omega Stary Zamość 22 55 17 4
2.  Błękitni Obsza 22 50 15 5
3.  Tanew Majdan Stary 22 47 14 5
4.  Łada 1945 Biłgoraj 22 45 13 6
5.  Olimpiakos Tarnogród 22 38 11 5
6.  Olimpia Miączyn 22 34 11 1
7.  Granica Lubycza Królewska 22 29 8 5
8.  Pogoń 96 Łaszczówka 22 29 8 5
9.  Korona Łaszczów 22 27 8 3
10.  Andoria Mircze 22 26 8 2
11.  Victoria Łukowa 22 24 7 3
12.  Metalowiec Goraj 22 24 7 3
13.  Włókniarz Frampol 22 24 6 6
14.  Roztocze Szczebrzeszyn 22 21 6 3
15.  Sparta Łabunie 22 13 4 1
16.  Tur Turobin 22 12 3 3
Kolejka 23 – 7-8 maja 
Błękitni Obsza  Łada 1945 Biłgoraj  7 maja, 17:00
Victoria Łukowa  Tur Turobin  8 maja, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn  Metalowiec Goraj  7 maja, 17:00
Granica Lubycza Królewska  Korona Łaszczów  8 maja, 16:00
Omega Stary Zamość  Włókniarz Frampol  7 maja, 16:00
Tanew Majdan Stary  Olimpia Miączyn  8 maja, 17:00
Andoria Mircze  Sparta Łabunie  8 maja, 15:00
Olimpiakos Tarnogród  Pogoń 96 Łaszczówka  7 maja, 13:00

***

Klasa A 2021/2022, grupa: Zamość
Kolejka 18 – 30 kwietnia-1 maja 
Pauza: Potok Sitno.
 
Olender Sól  2-2 Unia Hrubieszów  30 kwietnia, 17:00
Gryf Gmina II Zamość  Orkan Bełżec  1 maja, 14:00
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Ostoja Skierbieszów  3-2 Orion Jacnia  30 kwietnia, 17:00
Orzeł Tereszpol  2-2 Sokół Zwierzyniec  1 maja, 16:00
Szumy Susiec  2-5 Tarpan Korchów  30 kwietnia, 16:30
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)  0-4 Graf Chodywańce  30 kwietnia, 16:00

30.04.2022 Klasa A

Olender Sól – Unia Hrubieszów 2:2 (1:1).

Skład Unii Hrubieszów: Wikło, S. Kogut (Jabłoński 10′), Starushkevych, Rossa, Kozioł (Seb. Oleszczuk 55′), Pędlowski, Kuron, Bala, Kuczyński, Niderla (Sekulski 25′), Olęder (Barzał 65′)

Żółte kartki: – Kozioł.

Bramki: Rój 28′, Luchowski 80′ – Pędlowski 2′, Bala 50′.

Sędziował: Komisarczuk

Tabela 

1.  Unia Hrubieszów 17 47 15 2 0 53-9
2.  Orkan Bełżec 16 39 12 3 1 56-15
3.  Graf Chodywańce 16 35 11 2 3 48-28
4.  Tarpan Korchów 16 27 8 3 5 33-33
5.  Olender Sól 16 25 7 4 5 29-30
6.  Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 16 21 6 3 7 32-36
7.  Potok Sitno 16 20 6 2 8 47-40
8.  Sokół Zwierzyniec 17 19 6 1 10 28-42
9.  Szumy Susiec 17 18 5 3 9 32-39
10.  Ostoja Skierbieszów 17 17 5 2 10 25-38
11.  Orzeł Tereszpol 17 14 4 2 11 30-57
12.  Gryf Gmina II Zamość 16 14 4 2 10 28-40
13.  Orion Jacnia 17 10 3 1 13 28-62

– Start Gmina Frampol wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

Kolejka 19 – 7-8 maja 
Pauza: Szumy Susiec.
 
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)  Olender Sól  8 maja, 16:00
Graf Chodywańce  Potok Sitno  7 maja, 16:00
Tarpan Korchów  Orzeł Tereszpol  7 maja, 17:00
Sokół Zwierzyniec  Ostoja Skierbieszów  7 maja, 16:00
Orion Jacnia  Gryf Gmina II Zamość  8 maja, 16:00
Orkan Bełżec  Unia Hrubieszów  8 maja, 15:00

***

Klasa B 2021/2022, grupa: Zamość II
Kolejka 11 – 30 kwietnia-1 maja 
Perła Telatyn  7-3 Roztocze II Szczebrzeszyn  1 maja, 12:00
BKS Bodaczów  3-0 Sparta Wożuczyn  1 maja, 15:00
Szyszła Tarnoszyn  2-1 Perła Deszkowice  1 maja, 15:00
Igros II Krasnobród  0-4 Delta Nielisz  30 kwietnia, 16:00
Ruch Machnów Nowy  3-10 (0:5) Huragan Hrubieszów  1 maja, 15:00

Bramki dla Huraganu: 7’, 19’, 54’, 64’ Adrian Oleszczuk, 13’ Michał Wójcik, 25’, 45’ Damian Gliarski, 73’ Dominik Gaca (samobójcza), 76 ’Piotr Fulara, 87’ Kordian Hryniak

Tabela 

1.  Delta Nielisz 11 33 11 0 0 49-7
2.  BKS Bodaczów 11 30 10 0 1 42-13
3.  Huragan Hrubieszów 11 27 9 0 2 72-10
4.  Igros II Krasnobród 11 18 6 0 5 27-27
5.  Szyszła Tarnoszyn 11 15 4 3 4 28-25
6.  Sparta Wożuczyn 11 13 4 1 6 31-25
7.  Perła Deszkowice 11 10 3 1 7 14-32
8.  Ruch Machnów Nowy 11 8 2 2 7 21-53
9.  Perła Telatyn 11 4 1 1 9 15-54
10.  Roztocze II Szczebrzeszyn 11 3 1 0 10 9-62
Kolejka 12 – 7-8 maja 
Roztocze II Szczebrzeszyn  Ruch Machnów Nowy  8 maja, 17:00
Huragan Hrubieszów  Igros II Krasnobród  7 maja, 16:00
Delta Nielisz  Szyszła Tarnoszyn  7 maja, 16:00
Perła Deszkowice  BKS Bodaczów  8 maja, 14:00
Sparta Wożuczyn  Perła Telatyn  8 maja, 17:00

­

Wyszukał i opracował – mak

Foto – MKS Unia Hrubieszów


Zobacz też:

Zapraszamy na mecze trampkarzy i juniorów Unii Hrubieszów

Zapraszamy na mecze trampkarzy i juniorów Unii Hrubieszów

LubieHrubie na YouTube