22 czerwca 2024

Piłkarskie ligi – 28/29.05.2011

W klasie „O” Unia wygrywa z groźnym Igrosem z Krasnobrodu, natomiast Kryształ niespodziewanie przegrywa u siebie z Ostoją, którą w przedmeczu gromią juniorzy gospodarzy. W klasie „A” w derbach lepszy Huragan i w ten sposób Płomień/Spartan spada z 1 pozycji. W klasie „B” kolejne porażki naszych drużyn i w nadchodzący weekend ta klasa rozgrywa ostatnią rundę. W klasie „A” będą kolejne derby.

Reklamy

i>Na zdjęciu – Radość Huraganu Hrubieszów po pokonaniu Płomienia/Spartan Nieledew.

Reklamy

Zamojska Klasa Okręgowa

Reklamy

Kryształ Werbkowice – Ostoja Skierbieszów 0:2
Kryształ: Suchodolski- Kurpa, J.Kaczoruk, Paweł Musiał, Wójtowicz- Kusiak, Brzozowski, Onkiewicz, Juszczuk – Waga, Piotr Musiał, oraz: D. Reszczyński, P. Kaczoruk

Unia Hrubieszów – Igros Krasnobród 2:1
Korona Łaszczów – Olimpiakos Tarnogród X:X (goście nie dojechali)
Omega Stary Zamość – Grom Różaniec 3:1
Sparta Wożuczyn – Entra Sparta Łabunie 1:2
Tanew Majdan Stary – Tur Turobin 0:1
Cosmos Józefów – Echo Zawada 2:3
Victoria Łukowa-Chmielek – Ro-Ma Relax Księżpol 1:5

Tabela po 25 rundach

1 Omega Stary Zamość 25 58 67:28
2 Tur Turobin 25 46 42:29
3 Igros Krasnobród 25 46 67:38
4 Korona Łaszczów 24 46 53:27
5 Kryształ Werbkowice 25 45 36:26
6 Grom Różaniec 25 44 61:44
7 Ostoja Skierbieszów 25 44 49:39
8 Unia Hrubieszów 25 36 44:37
9 Sparta Wożuczyn 25 34 38:41
10 Entra Sparta Łabunie 25 30 34:46
11 Victoria Łukowa-Chmielek 25 30 42:45
12 Ro-Ma Relax Księżpol 25 28 45:51
13 Echo Zawada 25 27 32:53
14 Olimpiakos Tarnogród 24 23 24:41
15 Tanew Majdan Stary 25 17 17:54
16 Cosmos Józefów 25 6 29:81

Następna runda 4/5.06.2011 r.

Relax Księżpol – Unia Hrubieszów, niedziela, 5.06. g. 17.00
Echo Zawada – Kryształ Werbkowice, sobota, 4.06. g. 17.00 w Turkowicach
Omega Stary Zamość – Sparta Łabunie
Ostoja Skierbieszów – Korona Łaszczów
Olimpiakos Tarnogród – Victoria Łukowa/Chmielek
Igros Krasnobród – Sparta Wożuczyn
Grom Różaniec – Tanew Majdan Stary
Tur Turobin – Cosmos Józefów

Zamojska Klasa „A” – grupa II

Huragan Hrubieszów – Płomień/Spartan Nieledew 3:2
Płomień: Traczuk – Kondratiuk, Bednarczuk, Pilarczyk – Bogucki (Podgórski), Strycharczuk, Łysiak, Bobak, Poterucha – Kożuch, Raczyński.
Bramki: Góra, Tytuła, Stadnicki (Huragan), Łysiak x2 (Płomień),

Andoria Mircze – Szumy Susiec 1:0, Skład: Musielak- Lizun, Sitarz, Matysiak, Bakalarczyk- Skowronek, Pańczyk, Brzyski, Grzywna- Kalaciński, Greniuk

Orkan Bełżec – Ruch Machnów Nowy 5:3, sędzia główny Tomasz Lenard
Zryw Ulhówek – Pogoń 96 Łaszczówka 2:7
Orzeł Cześniki – Olimpia Miączyn 0:4
Metanoja Lipsko – Granica Lubycza Królewska 1:11, sędzia główny Artur Tymecki

Tabela po 20 rundach

1 Olimpia Miączyn 47 76:24
2 Płomień-Spartan Nieledew 4 57:35
3 Huragan Hrubieszów 43 58:37
4 Orkan Bełżec 38 57:30
5 Pogoń 96 Łaszczówka 35 44:36
6 Granica Lubycza Królewska 29 37:29
7 Ruch Machnów Nowy 22 30:44
8 Szumy Susiec 21 42:47
9 Metanoja Lipsko 20 32:75
10 Zryw Ulhówek 19 38:57
11 Andoria Mircze 14 24:54
12 Orzeł Cześniki 12 33:60

Następna runda

Ruch Machnów Nowy – Huragan Hrubieszów, niedziela 5.06. g. 17.00
Płomień Spartan Nieledew – Andoria Mircze, niedziela 5.06. g. 17.00
Orkan Bełżec – Orzeł Cześniki
Szumy Susiec – Metanoja Lipsko
Granica Lubycza Królewska – Zryw Ulhówek
Pogoń 96 Łaszczówka – Olimpia Miączyn

Zamojska Klasa „B” – grupa II

Perła Telatyn – Altus Szychowice 3:0
Szyszła Tarnoszyn – GLKS Jarosławiec 7:0
Huczwa II Tyszowce – Spartakus Szarowola 1, zespół z Tyszowiec nie stawił się do gry

Tabela

1 Szyszła Tarnoszyn 13 27 41:18
2 Spartakus Szarowola 12 27 41:11
3 Graf Chodywańce 13 25 47:10
4 Legion Komarów 13 21 39:22
5 Perła Telatyn 13 20 21:19
6 Huczwa II Tyszowce 13 18 33:42
7 Altus Szychowice 14 6 13:54
8 GLKS Jarosławiec 13 6 8:67

Ostatnia runda

GLKS Jarosławiec – Perła Telatyn, niedziela, 5.06. g. 17.00
Spartakus Szarowola 1 – Szyszła Tarnoszyn
Legion Komarów – Graf Chodywańce
Pauza: Altus Szychowice, Huczwa II Tyszowce.

Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

Unia Hrubieszów – Igros Krasnobród 0:3 vo,

Kryształ Werbkowice – Ostoja Skierbieszów 5:0
Kryształ: Stankiewicz – Nosal, Pietrynka, Piotr Tarczuk, Kościuk – Staszewski, Tyrka, Dudas, Paweł Tarczuk – Podolak, Jaskuła. oraz: Bondyra, Kawka. Bramki: Dudas, Tyrka, Nosal, Staszewski, Jaskuła

Sparta Wożuczyn – Sparta Łabunie 1:2
Cosmos Józefów – Echo Zawada 0:2
Tanew Majdan Stary – Tur Turobin 0:3
Victoria Łukowa-Chmielek – Ro-Ma Relax Księżpol 0:1
Korona Łaszczów – Olimpiakos Tarnogród, drużyna z Tarnogrodu nie przybyła na mecz

Tabela

1 Echo Zawada 24 61 74:28
2 Kryształ Werbkowice 24 52 67:21
3 Korona Łaszczów 22 45 74:25
4 Igros Krasnobród 23 44 52:30
5 Omega Stary Zamość 22 39 55:34
6 Ostoja Skierbieszów 21 39 51:30
7 Tanew Majdan Stary 24 37 47:47
8 Sparta Łabunie 22 37 42:37
9 Cosmos Józefów 23 27 51:68
10 Olimpiakos Tarnogród 21 26 34:34
11 Tur Turobin 24 26 39:62
12 Sparta Wożuczyn 23 18 28:70
13 Unia Hrubieszów 23 16 28:53
14 R-Ma Relax Księżpol 21 15 24:70
15 Victoria Łukowa-Chmielek 23 12 27:84

Zamojska Klasa „A” Juniorów – grupa II

Metanoja Lipsko – Granica Lubycza Królewska 0:3
Orkan Bełżec – Ruch Machnów Nowy 6:0
Orzeł Cześniki – Olimpia Miączyn 0:3
Zryw Ulhówek – Pogoń 96 Łaszczówka 3:4
Andoria Mircze – Szumy Susiec 7:3

Tabela

1 Olimpia Miączyn 18 52 97:9
2 Orkan Bełżec 19 38 50:24
3 Pogoń 96 Łaszczówka 18 33 62:34
4 Granica Lubycza Królewska 18 33 27:13
5 Andoria Mircze 17 32 58:42
6 Płomień-Spartan Nieledew 17 30 39:36
7 Ruch Machnów Nowy 19 27 34:46
8 Szumy Susiec 18 15 38:72
9 Zryw Ulhówek 16 10 23:52
10 Metanoja Lipsko 18 9 29:76
11 Orzeł Cześniki 18 7 26:79

Okręgowa Liga Trampkarzy starszych

Legion Komarów – Ostoja Skierbieszów 0:3

Omega Stary Zamość – Olimpia Miączyn X:X

Graf Chodywańce – Kryształ Werbkowice 2:3
Bramki dla Kryształu: Radelczuk, Abramiuk, Rola.

Tabela

1 Sparta Wożuczyn 10 21 37:16
2 Olimpia Miączyn 10 21 31:18
3 Omega Stary Zamość 9 20 37:14
4 Ostoja Skierbieszów 9 14 21:18
5 Kryształ Werbkowice 11 9 20:35
6 Graf Chodywańce 9 9 10:30
7 Legion Komarów 10 6 10:35

Okręgowa Liga Młodzików Starszych

Orzeł Tereszpol – AMSPN Hetman Zamość 1:5
Sparta Łabunie – Unia Hrubieszów 0:4
Gaudium Zamość – Sokół 3 Tomaszów 2:0
OSiR Biłgoraj – Igros Krasnobród X:X

Tabela

1 Unia Hrubieszów 11 26 39:6
2 Gaudium Zamość 12 24 37:15
3 OSiR Biłgoraj 11 23 36:10
4 Sokół 3 Tomaszów Lub. 12 17 26:14
5 AMSPN Hetman Zamość 12 17 28:22
6 Sparta Łabunie 12 16 25:21
7 Orzeł Tereszpol 11 7 14:38
8 Igros Krasnobród 11 0 1:80

***

Opracował – mak