Piłkarskie ligii – 01/02.09.2007 r.

Huragan Hrubieszów uratował honor drużyn z naszego powiatu, odnosząc zwycięstwo. Trzy zespoły w V lidze niestety poniosły porażki. B klasa zaczęła rundę ale bez naszych. Nieźle „idzie” młodym drużynom Unii.

Reklamy

u>Zamojska Klasa Okręgowa

Kolejka 5 1-2 września

Sparta Wożuczyn 5-3 (2:1) Unia Hrubieszów, bramki dla Unii: Przeworski w 6 min. i było 0:1, Oleszczuk w 48 i 56 min. i było 3:3

Huczwa Tyszowce 5-3 (2:1) Kryształ Werbkowice, bramki dla Kryształu: Mac w 39 i 82 min., Pomykała w 88 min.

Hetman II Zamość 5-0 (2:0) Płomień Spartan Nieledew

Pozostałe mecze:

Ostoja Skierbieszów 1-3 (1:1) Korona Łaszczów
Orzeł Tereszpol 3-2 (1:1) Nord 98 Wysokie
Olender Sól 1-0 (1:0) Victoria Łukowa/Chmielek
Omega Stary Zamość 3-1 (1:1) Olimpiakos Tarnogród
Granica Lubycza Królewska 1-2 (0:1) Roztocze Szczebrzeszyn

Tabela po 5 pełnych rundach:

1. Roztocze Szczebrzeszyn13 14-5
2. Hetman II Zamość12 16-7
3. Olender Sól12 9-1
4. Sparta Wożuczyn11 9-5
5. Unia Hrubieszów10 17-8
6. Huczwa Tyszowce10 13-8
7. Korona Łaszczów7 8-8
8. Victoria Łukowa/Chmielek6 7-4
9. Kryształ Werbkowice6 9-14
10. Orzeł Tereszpol6 7-12
11. Nord 98 Wysokie6 11-12
12. Omega Stary Zamość 6 10-14
13. Olimpiakos Tarnogród 4 3-10
14. Ostoja Skierbieszów 4 3-12
15. Płomień Spartan Nieledew 3 3-11
16. Granica Lubycza Królewska 0 4-12

Kolejno: punkty, bramki

Kolejka 6 – 8-9 września

Unia Hrubieszów – Hetman II Zamość 8 IX g. 16.00
Płomień Spartan Nieledew – Olender Sól 9 IX g. 16.00
Korona Łaszczów – Kryształ Werbkowice 8 IX g. 14.00

pozostałe mecze:

Roztocze Szczebrzeszyn – Huczwa Tyszowce
Olimpiakos Tarnogród – Granica Lubycza Królewska
Victoria Łukowa/Chmielek – Omega Stary Zamość
Nord 98 Wysokie – Sparta Wożuczyn
Ostoja Skierbieszów – Orzeł Tereszpol

Klasa A 2007/2008, grupa II:

Kolejka 3 1-2 września

Huragan Hrubieszów 2-0 Ruch Machnów Nowy
Igros Krasnobród 2-3 Olimpia Miączyn
Perła Telatyn 1-2 Echo Zawada
Orkan Bełżec 0-4 Pogoń 96 Łaszczówka
Legion Komarów 0-2 Sparta Łabunie
Kresy Dołhobyczów 0-3 Szumy Susiec

Tabela po pełnych 3 rundach:

1. Szumy Susiec 9 9-2
2. Echo Zawada 9 7-2
3. Olimpia Miączyn 7 8-4
4. Pogoń 96 Łaszczówka 6 6-4
5. Sparta Łabunie 4 3-2
6. Huragan Hrubieszów 4 3-3
7. Legion Komarów 3 9-9
8. Igros Krasnobród 3 6-6
9. Orkan Bełżec 3 2-7
10. Kresy Dołhobyczów 3 4-10
11. Perła Telatyn 1 2-4
12. Ruch Machnów Nowy 0 1-7

Kolejno: punkty, bramki

Kolejka 4 8-9 września

Huragan Hrubieszów -Igros Krasnobród
Sparta Łabunie -Kresy Dołhobyczów
Ruch Machnów Nowy -Szumy Susiec
Pogoń 96 Łaszczówka -Legion Komarów
Echo Zawada -Orkan Bełżec
Olimpia Miączyn -Perła Telatyn

Klasa B grupa 2

Kolejka 1 1-2 września

Orion Grabowiec – Szyszła-Zryw Ulhówek 2:3
GKS Tarnawatka – Graf Chodywańce 2:3
Orzeł Cześniki – Płoszczanin Płoskie 12:1
GKS Jarosławiec – Andoria Mircze Przełożony
Pauzował Altus Szychowice

Następna kolejka 2 8/9 września

Andoria Mircze – Orion Grabowiec
Graf Chodywance – GLKS Jarosławiec
Altus Szychowice – GKS Tarnawatka

Lubelska I Liga Juniorów Młodszych (rocznik 1991 i młodsi)

Unia Hrubieszów – Wieniawa Lublin 4:4 (2:1)
Strzelcy bramek dla Unii : Wysocki, Otręba, Gomuła, jeden gol samobójczy.

Tabela:

1. Tomasovia 3 7 9:2
2. Górnik Łęczna 2 6 14:1
3. Wisła Puławy 2 6 5:0
4. Hetman Zamość 3 6 3:2
5. Stal Kraśnik 3 6 5:12
6. Jedynka Krasnystaw 3 5 210:3
7. OSiR Biłgoraj 3 4 8:5
8. Sygnał Lublin 3 4 5:5
9. TOP Biała Podlaska 3 3 8:8
10. Avia Świdnik 2 3 1:2
11. Wieniawa 3 2 8:9
12. Unia Hrubieszów 3 1 5:18
13. Motor Lublin 2 0 1:5
14. Orlęta Łuków 3 0 4:14

Kolejno: ilość meczów, punkty, bramki

Nmastępna kolejka

Orlęta Łuków – Unia Hrubieszów 8 września g. 13.00

Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych grupa Południe

Janowianka – Unia Hrubieszów 0:1

Tabela

1. Tomasovia 6 pkt. 16:2 bramki
2. Hetman Zamość 6 7:2
3. Unia Hrubieszów 6 5:2
4. Widok Lublin 4 6:2
5. ……..
14 drużyn

Następna kolejka

Unia Hrubieszów – Tomasovia 5 września

Orange Ekstraklasa

Tomasz Kiełbowicz zagrał cały zwycięski mecz z Mistrzem Polski Zagłębiem Lubin 0:2 (0:1). Po 6 rundach Legia zajmuje 1 miejsce z 18 punktami i w bramkach 13:0 !!!

Dawid Nowak zagrał 80 minut ale w 34 min. strzelił pierwszy bramkę w meczu PGE GKS Bełchatów – Odra Wodzisław wygrywając 3:1 (1:0). Po 6 rundach Bełchatów zajmuje 7 miejsce z dorobkiem 9 punktów i w bramkach 5:2.

III liga

Nie wiedzie się Ładzie Biłgoraj, chociaż Piotr Fulara spisuje się dobrze – ostatnio przegrali u siebie 0:2 z Górnikiem Łęczna i w tabeli zajmują 13 miejsce na 17 drużyn zdobywając dotychczas w 5 meczach 3 punkty w br. 4:10. Prowadzi w tabeli Sandecja Nowy Sącz przed Kolejarzem Stróże po 13 pkt.

Lubelska Klasa Okręgowa

Krystian Okoniewski jest silnym punktem Sygnału Lublin, ostatnio wygrana z Cisy Nałęczów 3:1 (1:1), w tabeli Sygnał na 4 miejscu 10 pkt. (tyle co lider POM Piotrowice) br. 7:4

Lubelska Klasa A grupa III

Grający trener GKS Niedźwiady Marek Hubert Kitliński po pierwszej porażce, wreszcie zadowolony po wygranym meczu na wyjeździe z Huraganem Siostrzytów 4:3, osobiście zdobył 2 bramki, jedna z karnego, druga z wolnego z około 40 metrów. W tabeli 8 pozycja, prowadzi Błękit Cyców.

Opracował – mak

Na zdjęciu – Szczepaniak Grzegorz wychowanek Unii Hrubieszów, obecnie bramkarz Płomienia Spartan Nieledew.