Piłkarskie rozgrywki 02/03. i 07.06.2012 r.

W zamojskiej Klasie Okręgowej wygrane Unii Hrubieszów oraz Kryształu Werbkowice i awanse w tabeli. W Klasie A Płomień/Spartan Nieledew i Huragan Hrubieszów również wygrywają. W Klasie B Kresy Dołhobyczów przegrywają, a Altus Szychowice oddał punkty walkowerem.

Reklamy

Piłkarskie rozgrywki 02/03. i 0706.2012 r.

 

Zamojska Klasa Okręgowa

Igros Krasnobród        –     Unia Hrubieszów        2    :     3

Kryształ Werbkowice   –     Olimpiakos Tarnogród 4    :     1

Skład Kryształu:Suchodolski-Krupa, J.Kaczoruk, Paweł Musiał, Juszczuk – Tyrka(70’Kusiak), Maliuk, Wójtowicz, Piotr Musiał(55’Paweł Kaczoruk), Reszczyński – Waga. Bramki : Paweł Musiał, Waga, Tyrka, Reszczyński

Aleksandria Aleksandrów  – AMSPN Hetman Zamość  0    :    4

Korona Łaszczów        –     Ostoja Skierbieszów   1    :     2

Tur Turobin                  –     Ro-Ma Relax Księżpol  4    :     1

Tanew Majdan Stary    –     Echo Zawada              3    :     0

Olimpia Miączyn           –     Grom Różaniec            2    :     1

Victoria Łukowa-Chmielek  – Entra Sparta Łabunie     3    :    0

Entra Sparta Łabunie  –     Olimpiakos Tarnogród 5    :     0

Victoria Łukowa-Chmielek  – Korona Łaszczów     4:2

Kryształ Werbkowice   –     Tanew Majdan Stary   5    :     1

Echo Zawada               –     Tur Turobin                 0    :     1

Ro-Ma Relax Księżpol   –     Igros Krasnobród        1    :     3

Unia Hrubieszów         –     Aleksandria Aleksandrów  2    :    1

Unia: Mac – Lebiedowicz, Białacki, Mossurec, Kondrat, Zając, Bednarek (82′ Kucy), Borys, Nowak, Bronicki (85′ Kawarski), Oleszczuk. Bramki:Oleszczuk, Nowak.

AMSPN Hetman Zamość     – Olimpia Miączyn        6:0

Grom Różaniec             –     Ostoja Skierbieszów   2    :     4

 

Tabela

1     (1)    AMSPN Hetman Zamość 27  79   126:11 

2     (3)    Ostoja Skierbieszów     27    60   67:32 

3     (2)    Aleksandria Aleksandrów 27  58     72:35 

4     (4)   Kryształ Werbkowice 27  57   64:28 

5     (5)    Korona Łaszczów         27    54   59:30 

6     (6)    Grom Różaniec              27    48   67:45 

7     (7)   Unia Hrubieszów         27  41   63:63 

8     (9)    Igros Krasnobród         27    39   63:47 

9     (8)    Olimpia Miączyn            27    36   56:45 

10   (10) Tur Turobin                   27    30   44:69 

11   (11) Entra Sparta Łabunie   27    29   49:56 

12   (13) Victoria Łukowa-Chmielek 27  27    41:72 

13   (12) Tanew Majdan Stary     27    25   34:74 

14   (14) Echo Zawada                27    18   31:78 

15   (15) Ro-Ma Relax Księżpol    27    15   30:94 

16   (16) Olimpiakos Tarnogród   27    7     18:105 

Termin – 9/10 czerwca 2012 r. – sobota/niedziela

N 14 (Łaszczów) Korona Łaszczów – Grom Różaniec

N 17 (Skierbieszów) Ostoja Skierbieszów – AMSPN Hetman Zamość

N 15 (Miączyn) Olimpia Wojan Miączyn – Unia Hrubieszów

N 17 (Księżpol) Aleksandria Aleksandrów – Relax Księżpol

N 17 (Krasnobród) Igros Krasnobród – Echo Zawada

N 15-17 (Mircze) Kryształ Werbkowice – Tur Turobin

S 15-17  (Majdan Stary) Tanew Majdan Stary – Entra-Sparta Łabunie

N 13-15 (Różaniec) Olimpiakos Tarnogród – Victoria Łukowa Chmielek

 

Zamojska Klasa A – gr. 2

Huragan Hrubieszów      –                                     Spartakus Szarowola 1   4          :           3

Szumy Susiec            –     Płomień-Spartan Nieledew   2    :   4

Orkan Bełżec             –     Andoria Mircze                3    :     0vo

Omega II Stary Zamość  – Granica Lubycza Królewska     3  :           2

Graf Chodywańce     –     Zryw Ulhówek                2    :     0

Metanoja Lipsko       –     Ruch Machnów Nowy     3    :     0vo

Szyszła Tarnoszyn    –     Pogoń 96 Łaszczówka   0    :     0

….

Andoria Mircze                –     Szumy Susiec            0    :     3vo

Graf Chodywańce           –     Huragan Hrubieszów      1    :   4

Pogoń 96 Łaszczówka   –     Metanoja Lipsko       5    :     0

Ruch Machnów Nowy     –     Orkan Bełżec             0    :     2

Płomień-Spartan Nieledew   -Omega II Stary Zamość 5    :   2

Granica Lubycza Królewska  – Spartakus Szarowola 1      1  :           2

Zryw Ulhówek                –     Szyszła Tarnoszyn    2    :     1

 

Tabela

1     (1)    Orkan Bełżec                   25    64   64:15 

2     (2)    Płomień-Spartan Nieledew 25        61        82:32 

3     (3)    Spartakus Szarowola 1   25    56   76:32 

4     (4)    Granica Lubycza Królewska 25  51             61:23 

5     (5)    Huragan Hrubieszów      25    42   74:56 

6     (6)    Pogoń 96 Łaszczówka    25    42   72:35 

7     (7)    Szumy Susiec                  25    32   41:61 

8     (10) Zryw Ulhówek                 25    30   38:73 

9     (8)    Szyszła Tarnoszyn          25    28   51:51 

10   (9)    Ruch Machnów Nowy      25    28   35:56 

11   (11) Omega II Stary Zamość 25    25   44:71 

12   (12) Andoria Mircze                25    17   30:63 

13   (13) Graf Chodywańce           25    17   27:75 

14   (14) Metanoja Lipsko             25    13   34:86 


Termin – 10 czerwiec 2012 r. – niedziela godz. 13-j., 15:00-s. (termin obligatoryjny)

N 13-15 (Teptiuków) Huragan Hrubieszów – Granica Lubycza Król.

N 13-15 (Szarowola) KS „Spartakus” Szarowola – Płomień-Spartan Nieledew

ODWOŁANY (Stary Zamość) Omega II Stary Zamość – Andoria Mircze

N 13-15 (Susiec) Szumy Susiec – Ruch Machnów Nowy

N 13-15 (Bełżec) Orkan Bełżec – Pogoń 96 Łaszczówka

N 15 (Lipsko) Metanoja Lipsko – Zryw Ulhówek

N 15 (Tarnoszyn) Szyszła Tarnoszyn – Graf Chodywańce

 

Zamojska Klasa B – gr. 2

GLKS Jarosławiec          –     GKS Tarnawatka  0    :     3vo

Legion Komarów           –     Kresy Dołhobyczów   4    :         1

AMSPN Hetman II Zamość   – Altus Szychowice     3    :         0vo

Potok Sitno                   –     Perła Telatyn       1    :     2

 

Tabela

1    (2)   AMSPN Hetman II Zamość 15  41     62:9 

2    (1)   Sparta Wożuczyn          15    40   77:13 

3    (3)   Legion Komarów            15    30   44:26 

4    (4)   Potok Sitno                    15    27   52:25 

5    (5)   Perła Telatyn                 15    26   50:34 

6    (6)                                       Kresy Dołhobyczów          16       18       35:49 

7    (7)   GKS Tarnawatka            15    13   26:54 

8    (8)                                       GLKS Jarosławiec             15       4          13:75 

9    (9)                                       Altus Szychowice 15       1          14:88 

 

Termin – 10 czerwiec 2012 r. – niedziela – godz. 15:00 (termin obligatoryjny)

N 15 (Wożuczyn) Sparta Wożuczyn – AMSPN Hetman II Zamość

ODWOŁANY – Jarosławiec wycofał się z rozgrywek (Szychowice) Altus Szychowice – GLKS Jarosławiec

N 15 (Wieprzów) GKS Tarnawatka – Potok Sitno

17  (Telatyn) Perła Telatyn – Legion Komarów

Kresy Dołhobyczów – pauzuje

 

Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

Kryształ Werbkowice   –     Olimpiakos Tarnogród   5    :        1

Korona Łaszczów        –     Ostoja Skierbieszów     0    :        3

Olimpia Miączyn           –     Grom Różaniec        3    :     1

Victoria Łukowa-Chmielek  – Sparta Łabunie     5    :     2

Sparta Łabunie      –     Olimpiakos Tarnogród   3    :   0

Kryształ Werbkowice   –                              Tanew Majdan Stary       1          :           1

Grom Różaniec      –     Ostoja Skierbieszów     0    :   4

 

Tabela 

1     (1)    Olimpia Miączyn            21    49   78:31 

2     (2)    Ostoja Skierbieszów     21    41   48:26 

3     (3)    Igros Krasnobród         19    36   46:25 

4     (7)    Sparta Łabunie             18    31   38:28 

5     (5)    Kryształ Werbkowice    18    31   39:25 

6     (6)    Tanew Majdan Stary     18    30   34:28 

7     (4)    Aleksandria Aleksandrów     20  30            28:29 

8     (8)    Grom Różaniec              20    17   38:53 

9     (9)    Tur Turobin                   18    17   25:38 

10   (10) Victoria Łukowa-Chmielek    17  15            18:60 

11   (11) Korona Łaszczów         18    11   15:47 

12   (12) Olimpiakos Tarnogród   8      6     5:22 

 

Zamojska Klasa A Juniorów – gr. 2

Orkan Bełżec         –     Andoria Mircze 3 :         0vo

Huragan Hrubieszów   – Spartakus Szarowola 1    1    :        3

Szumy Susiec        –     Płomień-Spartan Nieledew 2    :        1

Szyszła Tarnoszyn –     Pogoń 96 Łaszczówka  4    :     3

 

Tabela

1     (1)    Granica Lubycza Królewska    18  42        75:16 

2     (4)    Orkan Bełżec                   18    37   57:24 

3     (2)    Płomień-Spartan Nieledew      19  37        55:33 

4     (3)    Pogoń 96 Łaszczówka    19    36   51:34 

5     (6)    Szyszła Tarnoszyn          18    29   35:47 

6     (5)    Zryw Ulhówek                 19    27   44:44 

7     (7)    Huragan Hrubieszów      18    22   26:41 

8     (8)    Andoria Mircze                19    19   37:53 

9     (9)    Szumy Susiec                  18    19   44:46 

10   (10) Spartakus Szrowola 1     18    18   24:43 

11   (11) Ruch Machnów Nowy      18    9     24:91 

 

Liga Młodzików Młodszych

Unia Hrubieszów            –     Gaudium Zamość          3    :     0

Huczwa Tyszowce          –     Echo Zawada                3    :     0

Granica Lubycza Królewska  – OSiR Biłgoraj               2    :     2

Orkan Bełżec –                AMSPN Hetman II Zamość   –     :     –

Tabela

1    (1)   OSiR Biłgoraj                   14    40   99:8 

2    (2)                                        Unia Hrubieszów 14       33       71:19 

3    (3)   Gaudium Zamość            14    27   56:24 

4    (4)   Orkan Bełżec                   13    21   46:27 

5    (5)   Granica Lubycza Królewska 14  17    31:54 

6    (6)   Huczwa Tyszowce           14    16   34:61 

7    (7)   AMSPN Hetman II Zamość 13  6    9:98 

8    (8)   Echo Zawada                  14    3     4:59 

 

Lubelska Klasa A – gr. 3

Vir Dorohucza – Błękit Cyców                                   1-1

GKS Niedźwiada – Świdniczanka Świdnik Mały        2-0

LKS Trawniki – Tajfun Ostrów Lubelski                    0-2

Wodnik Uścimów – Perła Rokitno                             1-1

KS Nasutów – KS Ciecierzyn                                    3-0

GLKS Michów – Zawisza Garbów                             3-0

Ludwiniak Ludwin – Huragan Siostrzytów               4-1

 

Tabela

1.    Tajfun Ostrów Lubelski    24  63  103-24

2.    Świdniczanka Świdnik Mały 24     55       61-26

3.    Vir Dorohucza                   24  48  68-34

4.    Perła Rokitno                    24  46  63-25

5.    KS Ciecierzyn                   24  44  59-46

6.    Ludwiniak Ludwin            24  39  58-45

7.    GKS Niedźwiada             24  36  54-56

8.    Błękit Cyców                     24  35  59-40

9.    Zawisza Garbów              24  26  36-58

10.  KS Nasutów                     24  23  41-73

11.  LKS Trawniki                     24  22  43-79

12.  Wodnik Uścimów              24  20  31-65

13.  GLKS Michów                    24  19  45-82

14.  Huragan Siostrzytów       24  6    27-95

 

W 24. kolejce A-klasy GKS Niedźwiada trenowany przez hrubieszowianina Marka Huberta Kitlińskiego pokonał u siebie faworyzowaną Świdniczankę Świdnik Mały 2:0. Bramki dla GKS-u zdobyli Przemysław Komar i Bartłomiej Marzęda. Skład GKS-u: Michał Greń – Dawid Szymczak (Łukasz Wysokiński 85′), Marek Hubert Kitliński, Andrzej Piesta (Robert Kłak 65′), Bartłomiej Marzęda – Piotr Włoch(C), Mateusz Rodak (Radosław Kirylak 88′), Grzegorz Kędziora, Łukasz Domański, Łukasz Lipiński (Łukasz Kwas 23′), Przemysław Komar. Swój mecz rozegrali także juniorzy GKS-u Niedźwiada (również trenowani przez tr. M. Kitlińskiego), którzy mierzyli się z Oleśnią Oleśniki. Spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 3:2.

 

Opracował – mak

Na zdjęciu – Krystian Oleszczuk z Unii Hrubieszów.