Piłkarskie rozgrywki 10/11 listopada 2007 r.

Tym razem derby z Płomieniem zdecydowanie dla Unii, Kryształ dalej wygrywa i jest najwyżej w tabeli rundy jesiennej z drużyn z naszego powiatu. Unia jest jeszcze w grze, można poprawić bilans punktowy.

Reklamy

Martwią występy młodszych piłkarzy w swoich ligach, ponieważ według przysłowia „czego Jaś się nie nauczył……”, ale zimowe treningi przed nimi, więc jest jeszcze szansa.

Zamojska Klasa Okręgowa – V liga

Płomień-Spartan Nieledew – Unia Hrubieszów 0:3 (0:0)
bramki: Piotr Greniuk w 71 i 81 minucie, Sebastian Suduł w 85,
ponadto w Unii grali: Kozicki, Butyński, Flisiak, Ślązak, Kalaciński, Onkiewicz, Bednarek, Stadnicki, R. Oleszczuk, tr. P. Wierzbicki,
w Płomieniu: Szczepaniuk, S. Oleszczuk, Barszczewski, Janicki, Bednarczuk, Całka (0d 75 min. Pilarczyk), Konratiuk, Rutkowski, (82 Bakalarczyk, Bobak, Świst (75 Kopczyński), Kożuch.

Trener Płomienia Mirosław Nowak złożył rezygnację z dalszego szkolenia drużyny, w meczu w barwach Płomienia nie grał D. Maciejewski pauzujący za 2 żółte kartki.

Wychowanek Unii Rafał Oleszczuk ma nadzieję na wypożyczenie z Łady Biłgoraj do Unii przynajmniej na rundę wiosenną

Kryształ Werbkowice – Sparta Wożuczyn 4:1
bramki dla Kryształu: Piotr Musiał w 5 i 48 min., Mac w 50 i 55,
grali: Suchodolski, Paweł Musiał, Krupa, Pomykała, Wyszyński, Brzozowski (od 82 min. S. Juszczuk), P. Kaczoruk, B. Reszczyński, R. Wójtowicz od 78 min. za Piotra Musiała, J. Kaczoruk od 72 min. za Maca, Śmiałko (82 Hadło), tr. J. Grula

Roztocze Szczebrzeszyn – Orzeł Tereszpol 6:0 (3:0
Granica Lubycza Królewska – Zart-Met Olender Sól 0:1 (0:0)
Omega Stary Zamość – Korona Łaszczów 1:2 (0:1)
Huczwa Tyszowce – Hetman II Zamość 4:3 (3:2)
Olimpiakos Tarnogród – Ostoja Skierbieszów 9:1 (3:1)
Victoria Łukowa-Chmielek – Nord 98 Wysokie 3:1 (2:0)

Tabela
1. Olender Sól 15 38 26-3
2. Hetman II Zamość 15 35 50-14
3. Roztocze Szczebrzeszyn 15 31 46-20
4. Korona Łaszczów 15 28 30-25
5. Kryształ Werbkowice 15 28 32-22
6. Sparta Wożuczyn 15 27 23-18
7. Olimpiakos Tarnogród 14 26 31-18
8. Huczwa Tyszowce 15 25 42-34
9. Victoria Łukowa/Chmielek 15 20 27-16
10. Unia Hrubieszów 14 20 36-29
11. Ostoja Skierbieszów 15 17 14-41
12. Omega Stary Zamość 15 12 21-39
13. Nord 98 Wysokie 15 11 19-36
14. Płomień Spartan Nieledew 15 10 14-44
15. Orzeł Tereszpol 15 9 10-46
16. Granica Lubycza Królewska 15 8 13-29

Zaległy mecz

18 listopada
Olimpiakos Tarnogród – Unia Hrubieszów g. 12.30

Kolejka rewanżowa na wiosnę

Korona Łaszczów -Unia Hrubieszów
Płomień Spartan Nieledew -Nord 98 Wysokie
Kryształ Werbkowice -Hetman II Zamość
Victoria Łukowa/Chmielek -Ostoja Skierbieszów
Olimpiakos Tarnogród -Orzeł Tereszpol
Roztocze Szczebrzeszyn -Sparta Wożuczyn
Huczwa Tyszowce -Olender Sól
Granica Lubycza Królewska -Omega Stary Zamość

Zamojska Klasa B grupa II

Mecze zaległe
GLKS Jarosławiec –Andoria Mircze 1:6
Orzeł Cześniki – GLKS Jarosławiec walkower 3:0

Tabela rundy jesiennej
1. Andoria Mircze 20 30-13
2. Orzeł Cześniki 19 40-14
3. Szyszła/Zryw Ulhówek 17 25-13
4. Orion Grabowiec 16 21-13
5. Altus Szychowice 13 19-19
6. Graf Chodywańce 5 12-25
7. GKS Tarnawatka 4 11-24
8. Płoszczanin Płoskie 4 12-31
9. GLKS Jarosławiec 2 5-23

I Liga Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych

Unia Hrubieszów – Sygnał Lublin 1:4 (0:1)

Tabela rundy jesiennej

1. Górnik Łęczna 36 71:3
2. Wisła Puławy 33 41:12
3. TOP 54 Biała Podl. 30 49:13
4. – 11…
12. Wieniawa Lublin 11 16:30
13. Orlęta Łuków 4 22:67
14. Unia Hrubieszów 1 14:74

Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

OSiR Biłgoraj – Unia Hrubieszów 5:1
Motor Lublin – Wlodawianka 4:1
MUKS Kraśnik – AMSPN Hetman Zamość 1:10
Jedynka Krasnystaw – Sygnał Lublin5:1
Dystans Chełm – Avia Świdnik 4:2

Tabela

1. Hetman Zamość 13 39 65:3
2. Jedynka Krasnystaw 13 26 38:19
3. Lublinianka 12 25 45:23
4-6…
7. Włodawianka 13 22 54:33
8. Motor Lublin 13 17 21:24
9. Unia Hrubieszów 13 16 22:27
10. Dystans Chełm 13 13 21:39
11 – 14 …

do rozegrania pozostały 2 mecze z ostatniej rundy

Zamojska klasa okręgowa juniorów
3/4 listopada

Korona Łaszczów – Płomień-Spartan Nieledew 2 : 1
Nord 98 Wysokie – Olimpiakos Tarnogród 4 : 0
Ostoja Skierbieszów – Roztocze Szczebrzeszyn 2 : 8
Orzeł Tereszpol – Kryształ Werbkowice 1 : 2
Sparta Wożuczyn – Huczwa Tyszowce 1 : 1
Hetman Zamość – Granica Lubycza Król.4 : 1
Zart Met Olender Sól – Omega Stary Zamość 4 : 2
pauza – Victoria Łukowa Chmielek

10/11 listopada

Omega Stary Zamość – Korona Łaszczów 1 : 2
Granica Lubycza Król.- Zart Met Olender Sól 0 : 1
Huczwa Tyszowce – Hetman Zamość 3 : 1
Kryształ Werbkowice – Sparta Wożuczyn 1 : 1
Roztocze Szczebrzeszyn – Orzeł Tereszpol 8 : 2
Olimpiakos Tarnogród – Ostoja Skierbieszów N.Z.
Victoria Łukowa Chmielek – Nord 98 Wysokie 10 : 2
Płomień-Spartan Nieledew – pauza

Tabela

1. Roztocze Szczebrzeszyn 14 37 68-20
2. Victoria Łukowa Chmielek 14 34 50-15
3. Granica Lubycza Król.14 26 23-14
4. Zart Met Olender Sól 14 25 29-25
5. Kryształ Werbkowice 14 22 22-19
6. Hetman Zamość 14 22 38-32
7. Sparta Wożuczyn 14 21 32-26
8. Nord 98 Wysokie 14 20 30-38
9. Huczwa Tyszowce 14 19 38-43
10. Olimpiakos Tarnogród 1316 21-29
11. Korona Łaszczów 14 16 25-39
12. Omega Stary Zamość 1413 19-34
13. Płomień-Spartan Nieledew 14 11 19-32
14. Orzeł Tereszpol14 10 21-36
15. Ostoja Skierbieszów13 7 15-48

Orange Ekstraklasa

Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok 0:0
Tomasz Kiełbowicz grał cały mecz, przerwa w meczu została przedłużona do 40 minut z powodu wywieszenia przez kibiców Jagiellonii niedozwolonego transparentu.

GKS Bełchatów – Zagłębie Sosnowiec 2:0
Dawid Nowak z numerem 17 rozegrał cały mecz

Tabela po 14 rundach

1. Wisła Kraków 38 36-6
2. Korona Kielce 31 21-15
3. Legia Warszawa 28 22-6
4. Lech Poznań 26 28-19
5. Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 25 22-16
6. Górnik Zabrze 23 20-19
7. Zagłębie Lubin 22 17-15
8. GKS Bełchatów 20 13-13
9. Jagiellonia Białystok 19 15-21
10. Cracovia 16 11-15
11. Polonia Bytom 14 8-22
12. Ruch Chorzów 13 15-23
13. Widzew Łódź 12 11-17
14. Odra Wodzisław Śląski 12 13-21
15. Łódzki KS 8 6-12
16. Zagłębie Sosnowiec 3 12-30

II liga – po 19 rundach (rozegrano dodatkowo 2 kolejki rundy jesiennej)

1. Śląsk Wrocław 37 33-15
2. Piast Gliwice 37 26-14
3. Lechia Gdańsk 35 33-20
4. Arka Gdynia 34 32-14
5. Polonia Warszawa 32 28-17
6. Znicz Pruszków 31 30-18
7. GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 29 30-29
8. Wisła Płock 29 34-31
9. GKS Katowice 26 25-23
10. Podbeskidzie Bielsko-Biała 25 23-12
11. Odra Opole 24 17-21
12. Motor Lublin 22 21-34
13. Tur Turek 22 16-21
14. Stal Stalowa Wola 21 18-32
15. ŁKS Łomża 18 23-35
16. Warta Poznań 16 14-29
17. Kmita Zabierzów 9 11-25
18. Pelikan Łowicz 9 21-45

III Liga

Piotr Fulara grał cały mecz w Ładzie Biłgoraj przeciwko Hetmanowi Zamość przegrywając 1:0

Tabela rundy jesiennej

1. Przebój Wolbrom 31 28-17
2. Kolejarz Stróże 31 22-15
3. Hetman Zamość 30 20-12
4. Górnik Łęczna 30 37-16
5. Górnik Wieliczka 24 17-15
6. Wierna Małogoszcz 21 14-14
7. Okocimski KS Brzesko 21 21-27
8. Wisłoka Dębica 21 27-23
9. Orlęta Radzyń Podlaski 20 18-20
10. Sandecja Nowy Sącz 19 12-14
11. Resovia 19 19-27
12. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 18 22-15
13. Stal Rzeszów 18 14-20
14. Łada Biłgoraj 17 18-27
15. Naprzód Jędrzejów 14 15-26
16. Hutnik Kraków 13 14-22
17. Avia Świdnik 12 13-21

IV Liga

Tabela rundy jesiennej

1. Stal Poniatowa 34 38-12
2. Tomasovia Tomaszów Lubelski 33 23-7
3. Orlęta Łuków 30 23-15
4. Spartakus Szarowola 27 29-18
5. Górnik II Łęczna 27 31-11
6. Chełmianka Chełm 24 27-16
7. Stal Kraśnik 22 21-14
8. Lewart Lubartów 20 21-21
9. Podlasie Biała Podlaska 19 24-18
10. Janowianka Janów Lubelski 18 18-19
11. Sparta Rejowiec Fabryczny 18 27-37
12. Start Krasnystaw 15 18-25
13. Huragan Międzyrzec Podlaski 14 12-26
14. Wisła Puławy 14 16-21
15. Lublinianka Lublin 12 13-34
16. BKS Unia Bełżyce 3 10-57

opracował – mak

zdjęcia z meczu juniorów Unii >>