Piłkarskie rozgrywki 25/26.08. 2012 r.

W Klasie okręgowej wysoko wygrała Unia Hrubieszów, niestety, wysoko przegrywa Płomień/Spartan Nieledew, przegrywa Kryształ Werbkowice i juniorzy także. W klasie A zwycięstwo Huraganu Hrubieszów i ich juniorów. Wybrano nowe władze LZPN. Klasa okręgowa gra już w środę 29.08.!

Reklamy

Piłkarskie rozgrywki 25/26.08. 2012 r.

 

Zamojska Klasa Okręgowa

Unia Hrubieszów – Piast Babice 5:1,

Bramki dla Unii strzelili:

Sz. Nowak – 2, M. Białacki (k), M. Bronicki, M. Lebiedowicz.

 

Tanew Majdan Stary – Kryształ Werbkowice 3:2

Grom Różaniec – Płomień-Spartan Nieledew 6:2

Victoria Łukowa-Chmielek – Igros Krasnobród 2:2

Korona Łaszczów – Olimpia EB Wojan Miączyn 3:2

V-System Sparta Łabunie – Aleksandria Aleksandrów 2:    2

Tur Turobin – Łada 1945 Biłgoraj 0:4

Ostoja Skierbieszów – Orkan Bełżec 3:1

 

Tabela po 4 rundach 

1     Łada 1945 Biłgoraj         12   14:1 

2     Aleksandria Aleksandrów 8   9:7 

3     Grom Różaniec               7     7:5 

4     Tur Turobin                    7     6:5 

5     V-System Sparta Łabunie 7  6:4 

6     Płomień-Spartan Nieledew 6 11:15 

7     Unia Hrubieszów          6     12:6 

8     Korona Łaszczów           6     11:10 

9     Ostoja Skierbieszów      6     6:8 

10   Tanew Majdan Stary      6     6:12 

11   Kryształ Werbkowice   6     8:9 

12   Igros Krasnobród           5     8:8 

13   Orkan Bełżec                  3     4:6 

14   Piast Babice                   3     3:8 

15   Olimpia EB Wojan Miączyn  2 5:8 

16   Victoria Łukowa-Chmielek 1  4:8 

 

Następna kolejka środa 29.08.2012 r.

Wojan EB Olimpia Miączyn – Unia Hrubieszów ŚR 17 Miączyn

Płomień Spartan Nieledew – Ostoja Skierbieszów ŚR 15-17 Nieledew  

Kryształ Werbkowice – Grom Różaniec ŚR 17 Mircze  

ŁADA 1945 BIŁGORAJ – Victoria Łukowa Chmielek ŚR 17 Biłgoraj 

Orkan Bełżec – Tur Turobin ŚR 15-17 Bełżec 

Piast Babice – Tanew Majdan Stary ŚR 15-17 Babice

Aleksandria Aleksandrów – Korona Łaszczów ŚR 17 Aleksandrów

Igros Krasnobród – VSystem Sparta Łabunie ŚR 15-17 Krasnobród

 

Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

Tanew Majdan Stary – Kryształ Werbkowice 4:0

Victoria Łukowa-Chmielek – Igros Krasnobród 0:12

Sparta Łabunie – Aleksandria Aleksandrów 2:0

Ostoja Skierbieszów – Orkan Bełżec 2:0

 

Tabela 

1     Igros Krasnobród          3    9    16:1 

2     Tanew Majdan Stary     3    9    13:0 

3     Tur Turobin                    2    6    10:1 

4     Ostoja Skierbieszów     3    6    6:7 

5     Sparta Łabunie              3    4    7:6 

6     Aleksandria Aleksandrów 3       3           4:5 

7     Kryształ Werbkowice 2    3    4:7 

8     Piast Babice                   2    1    2:3 

9     Orkan Bełżec                 2    0    0:5 

10   Płomień-Spartan Nieledew 1 0 0:6 

11   Victoria Łukowa-Chmielek 4  0   0:21 

 

Zamojska Klasa A

Huragan Hrubieszów – Szyszła Targoszyn 2:0

Zryw Ulhówek – Szumy Susiec 0:8

STS Gryf Echo Gmina Zamość – Granica Lubycza Królewska 1:2

Graf Chodywańce – Spartakus Szarowola 2:4

Pogoń 96 Łaszczówka – AMSPN Hetman II Zamość 0:1

Sparta Wożuczyn – Ruch Machnów Nowy 6:1

 

Tabela po 2 rundach

1     AMSPN Hetman II Zamość 6    12:0 

2     Sparta Wożuczyn               6    11:3 

3     Granica Lubycza Królewska      6            4:1 

4     Szumy Susiec                      4    9:1 

5     Spartakus Szarowola         4    5:3 

6     Pogoń 96 Łaszczówka        3    3:3 

7     Huragan Hrubieszów        3    2:2 

8     Ruch Machnów Nowy          3    3:7 

9     STS Gryf Echo Gmina Zamość 0 2:4 

10   Szyszła Tarnoszyn              0    2:5 

11   Graf Chodywańce               0    4:9 

12   Zryw Ulhówek                     0    0:19 

 

Następna kolejka 2.09.2012 r. niedziela

AMSPN Hetman II Zamość – Huragan Hrubieszów N 11 Zamość

Ruch Machnów Nowy – Graf Chodywańce N 15 Machnów Nowy

Granica Lubycza Królewska – Sparta Wożuczyn N 14-16 Lubycza Królewska

Szyszła Tarnoszyn – STS Gryf Echo Gmina Zamość N 16 Tarnoszyn

Szumy Susiec – Pogoń 96 Łaszczówka N 15-17 Łaszczówka

Spartakus Szarowola – Zryw Ulhówek N 14-16 Szarowola

 

Zamojska Klasa A Juniorów

Huragan Hrubieszów – Szyszła Tarnoszyn 3:1

Zryw Ulhówek – Szumy Susiec – goście nie przyjechali

Sparta Wożuczyn –      Ruch Machnów Nowy

– mecz przerwany w 15’, drużyna zdekompletowana gości, a było już 2:0

 

Tabela 

1    Granica Lubycza Królewska 1  3  4:2 

2    Szumy Susiec                  1    3    3:0 

3    Huragan Hrubieszów     2    3    5:5 

4    Pogoń 96 Łaszczówka    0    0    0:0 

–     Ruch Machnów Nowy      0    0    0:0 

–     Sparta Wożuczyn            0    0    0:0 

–     Zryw Ulhówek                 0    0    0:0 

8    Szyszła Tarnoszyn          1    0    1:3 

9    Spartakus Szrowola        1    0    0:3 

 

Marek Kitliński – wychowanek Unii Hrubieszów, grający trener GKS Niedźwiada Lubelska klasa A:

– Nie tak miała wyglądać inauguracja A-klasy w wykonaniu naszych zawodników. W 1. kolejce GKS Niedźwiada uległ w słabym stylu najsłabszemu zespołowi poprzednich rozgrywek, Huraganowi Siostrzytów 1:2 (1:0). Bramkę dla GKS zdobył z rzutu karnego Grzegorz Kędziora.

 

W drugiej kolejce. Zawodnicy GKS-u tym razem zwyciężyli przed własną publicznością. Spotkanie z GLKS Michów zakończyło się wynikiem 4:2. Hat-trickiem popisał się Janusz Żuk, czwartą bramkę dołożył Piotr Włoch.

 

Nowe władze LZPN

W piątek 24 sierpnia br. w Lublinie odbyły się wybory władz Lubelskiego Związku Piłki Nożnej.

Prezesem LZPN został Pan Zbigniew Bartnik.

 

Z terenu działania Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej do Zarządu LZPN zostali wybrani:

Jerzy Bojko,

Jarosław Piskorski,

Stanisław Pryciuk.

 

Do Komisji Rewizyjnej LZPN wybrano:

Jan Madyński,

Andrzej Swacha.

Kadencja trwa 4 lata. 

 

Opracował – mak

Na zdjęciu – Szymon Nowak z Unii Hrubieszów dwukrotnie popisał się zdobytymi bramkami w ostatnim meczu (zdj, z 2011 r.) .