Piłkarskie rozgrywki 27/28 października 2007

W klasie okręgowej znowu się zacięło, łącznie z autokarem Unii. W klasie A Huragan Hrubieszów pokonał lidera i to na wyjeździe. W klasie B Andoria Mircze umocniła się na pozycji lidera, zostając mistrzem jesiennej rundy.

Reklamy

b>Zamojska Klasa Okręgowa

Kryształ Werbkowice – Ostoja Skierbieszów 0:1 (0:1), Szok kibiców w Werbkowicach – taki tytuł ukazał się w w gazecie sportowej Lubelski Sport Express!
Victoria Łukowa-Chmielek – Płomień-Spartan Nieledew 7:1 (5:0), honorowego gola dla Płomienia zdobył Daniel Maciejewski.
Olimpiakos Tarnogród – Unia Hrubieszów – zespół Unii nie dojechał na mecz, gospodarze zostali poinformowani o popsuciu się autokaru.
Roztocze Szczebrzeszyn – Nord 98 Wysokie 5:0
Zart-Met Olender Sól – Korona Łaszczów 3:0
Omega Stary Zamość – Hetman II Zamość 0:6
Granica Lubycza Królewska – Sparta Wożuczyn 1:0
Huczwa Tyszowce – Orzeł Tereszpol 2:0

Tabela

1. Olender Sól 13 32 24-3
2. Hetman II Zamość 13 32 45-10
3. Roztocze Szczebrzeszyn 13 25 33-19
4. Sparta Wożuczyn 13 24 19-12
5. Huczwa Tyszowce 13 22 36-28
6. Korona Łaszczów 13 22 25-24
7. Kryształ Werbkowice 13 22 23-21
8. Olimpiakos Tarnogród 12 20 21-17
9. Ostoja Skierbieszów 13 17 12-25
10. Victoria Łukowa/Chmielek 13 16 22-13
11. Unia Hrubieszów 12 16 31-27
12. Omega Stary Zamość 13 12 20-36
13. Nord 98 Wysokie 13 11 18-32
14. Płomień Spartan Nieledew13 10 14-38
15. Orzeł Tereszpol 13 9 10-35
16. Granica Lubycza Królewska 13 8 13-26

Kolejka 14 – 3-4 listopada

Unia Hrubieszów – Victoria Łukowa/Chmielek
Orzeł Tereszpol – Kryształ Werbkowice
Korona Łaszczów – Płomień Spartan Nieledew
Nord 98 Wysokie – Olimpiakos Tarnogród
Ostoja Skierbieszów – Roztocze Szczebrzeszyn
Sparta Wożuczyn – Huczwa Tyszowce
Hetman II Zamość – Granica Lubycza Królewska
Olender Sól – Omega Stary Zamość

Zamojska Klasa A – grupa 2

Pogoń 96 Łaszczówka -Huragan Hrubieszów 0:1
Kresy Dołhobyczów – Orkan Bełżec 2:3
Legion Komarów – Ruch Machnów Nowy 2:5
Szumy Susiec – Perła Telatyn 0:2
Sparta Łabunie – Igros Krasnobród Przerwany przy stanie 4:1
Echo Zawada – Olimpia Miączyn 4:1

Tabela

1. Pogoń 96 Łaszczówka 11 24 29-19
2. Orkan Bełżec 11 21 27-16
3. Olimpia Miączyn 11 21 34-23
4. Szumy Susiec 10 19 21-11
5. Huragan Hrubieszów11 17 28-18
6. Igros Krasnobród 10 14 19-26
7. Echo Zawada 10 13 16-17
8. Perła Telatyn 10 13 21-19
9. Sparta Łabunie 9 10 16-14
10. Legion Komarów 11 10 32-42
11. Kresy Dołhobyczów 10 7 15-41
12. Ruch Machnów Nowy 10 7 15-27

Kolejka 12 – dopiero na wiosnę

Echo Zawada – Huragan Hrubieszów
Kresy Dołhobyczów – Legion Komarów
Orkan Bełżec – Szumy Susiec
Ruch Machnów Nowy – Olimpia Miączyn
Pogoń 96 Łaszczówka – Igros Krasnobród
Sparta Łabunie – Perła Telatyn

Zamojska Klasa B – grupa 2

Szyszła-Zryw Ulhówek – GKS Jarosławiec 3:0
Andoria Mircze – GKS Tarnawatka 3:0
Graf Chodywańce – Altus Szychowice 1:2
Płoszczanin Płoskie – Orion Grabowiec 2:5

Tabela
1. Andoria Mircze 8 20 30-13
2. Szyszła/Zryw Ulhówek 8 17 25-13
3. Orion Grabowiec 8 16 21-13
4. Orzeł Cześniki 7 16 37-14
5. Altus Szychowice 8 13 19-19
6. Graf Chodywańce 8 5 12-25
7. GKS Tarnawatka 8 4 11-24
8. Płoszczanin Płoskie 8 4 12-31
9. GLKS Jarosławiec 7 2 5-20

Kolejka następna, runda rewanżowa – dopiero na wiosnę

Będzie pauzować: Altus Szychowice
Andoria Mircze – GLKS Jarosławiec
Graf Chodywańce – GKS Tarnawatka
Szyszła/Zryw Ulhówek – Orion Grabowiec
Płoszczanin Płoskie – Orzeł Cześniki

Wojewódzka I Liga Juniorów Młodszych

Unia Hrubieszów – Stal Kraśnik 0:4 (0:2)

Po rezynacji z prowadzenia drużyny przez trenera Jacka Jaworskiego, szkoleniem tej drużyny zajął się były wieloletni czołowy zawodnik I drużyny Unii i szkoleniowiec różnych grup wiekowych p. Jan Nowak.

Tabela

1. Górnik Łęczna 11 30 65:2
2. Wisła Puławy 10 27 36:6
3. TOP 54 Biała Podl. 11 24 42:11
4. – 12……..
13. Orlęta Łuków 11 4 19:60
14. Unia Hrubieszów 11 1 11:67

następny mecz

OSiR Biłgoraj – Unia Hrubieszów 3 XI g. 14.00

Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Jedynka Krasnystaw – Unia Hrubieszów 2:1

Tabela po 11 rundach

1. AMSPN Hetman Zamość 33 52:2
2. Tomasovia 24 45:18
3. Włodawianka 22 52:26
4 – 6……
7. Widok Lublin 20 29:10
8. Motor Lublin 14 17:20
9. Unia Hrubieszów 13 18:21
10. MUKS Kraśnik 12 37:35
11. Dystans Chełm 10 16:34
12 – 14……..

Następny mecz 3 – 4 XI

Unia Hrubieszów – Dystans Chełm

Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

20/21 października

Płomień-Sp.Nieledew-Olimpiakos Tarnogród 2 : 1
Nord 98 Wysokie – Kryształ Werbkowice 3 : 1
Ostoja Skierbieszów – Huczwa Tyszowce 4 : 2
Orzeł Tereszpol – Granica Lubycza Król.0 : 1
Sparta Wożuczyn – Omega Stary Zamość 1 : 2
Hetman Zamość – Zart Met Olender Sól 2 : 2
Korona Łaszczów – Victoria Łuk. Chmielek 5 : 1
pauza – Roztocze Szczebrzeszyn

27/28 października

Zart Met Olender Sól – Korona Łaszczów 3 : 0
Omega Stary Zamość – Hetman Zamość 0 : 3
Granica Lubycza Król.- Sparta Wożuczyn 1 : 2
Huczwa Tyszowce – Orzeł Tereszpol 7 : 2
Kryształ Werbkowice – Ostoja Skierbieszów 4 : 0
Roztocze Szczebrzeszyn – Nord 98 Wysokie 3 : 0
Victoria Łukowa Chmielek – Płomień-Sp. Nieledew N.Z.
Olimpiakos Tarnogród – pauza

Tabela po 12 rundach

1. Roztocze Szczebrzeszyn 31 52-16
2. Victoria Łukowa Chm. 28 37-13
3. Granica Lubycza Król. 23 20-11
4. Sparta Wożuczyn 22 32-22
5. Hetman Zamość 19 33-28
6. Zart Met Olender Sól 19 24-23
7. Kryształ Werbkowice 18 19-17
8. Nord 98 Wysokie 17 24-28
9. Olimpiakos Tarnogród 16 21-25
10. Huczwa Tyszowce 15 34-41
11. Omega Stary Zamość 13 16-28
12. Płomień-Sp. Nieledew 11 18-27
13. Orzeł Tereszpol 10 18-26
14. Korona Łaszczów 10 21-37
15. Ostoja Skierbieszów 7 13-40

Orange Ekstraklasa

Tomasz Kiełbowicz wystąpił w szlagierowym meczu ligowym, niestety drużyna Legii Warszawa uległa prowadzącej w tabeli Wiśle Kraków 1:0. W tabeli Legia jest 3 – cia o 8 punktów za liderem i 4 pkt. za Koroną Kielce.

GKS Bełchatów pokonał u siebie ŁKS Łódź 1:0, Dawid Nowak został zmieniony taktycznie dopiero w 88 minucie przez Carlosa Molinę. W tabeli Bełchatów zajmuje 8 pozycję na 16 drużyn.

III Liga

W lidze Łada Biłgoraj pauzowała, ale na tygodniu zagrała w ćwierćfinale Zamojskiego Pucharu Polski z Hetmanem II Zamość, wygrywając 1:3 (1:2.)Fulara Piotr grał przez 60 minut i razem z kolegami awansował do półfinału, w którym 31 października) b.r. zagrają z Nordem 98 Wysokie.

Lubelska Klasa Okręgowa

Sygnał Lublin z Krystianem Okoniewskim w obronie zremisował 0:0 w Gościeradowie z miejscowym GKS.

Opracował – mak

Na zdjęciu – Huragan Hrubieszów pokonał na wyjeździe lidera rozgrywek ligowych w klasie A.